گاوآهن دو خیش تیلر به دلیل افزایش قیمت در بازار تهران کمیاب شد

پاییز و بهار دو فصل مناسب برای استفاده از گاوآهن دو خیش تیلر در خاک شما هستند. صرف نظر از اینکه چه زمانی تصمیم به استفاده از آن دارید، باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید

. ابتدا باید از استفاده از گاو اهن دو خیش تیلر در زمانی که زمین خیس است خودداری کنید زیرا این امر می تواند منجر به ایجاد توده های بزرگ خاک فشرده در هنگام خشک شدن شود.

اگر یک یا دو روز بعد از باران صبر کنید تا خاک را تمیز کنید، بهترین نتیجه را خواهید گرفت. اگر مدتی است باران نباریده است، می توانید چند روز قبل از برنامه ریزی برای خاک ورزی، خاک خود را با شلنگ یا آبپاش آبیاری کنید تا کار با زمین آسان تر شود.

برای اینکه ببینید سطح رطوبت خاک برای خاکورزی مناسب است یا خیر، یک مشت از آن را فشار دهید. اگر خاک خرد شود، باید خوب باشد.
قبل از شروع کار با پنجه باغ، باید مطمئن شوید که زمین آماده است. برای باغ های جدید، این به معنای برداشتن سنگ های بزرگ است. همچنین باید با بخش تاسیسات خود تماس بگیرید تا مطمئن شوید که هیچ گونه خطوط تاسیسات زیرزمینی در جایی که می خواهید باغ خود را قرار دهید ندارید.

گاو آهن

برای باغ های موجود، شما به سادگی نیاز دارید که در آن قدم بزنید و علف های هرز ضخیم را بردارید. پنجه باغ می تواند هر علف هرز کوچکی را در خاک اداره کند.

هنگامی که آماده استفاده از تیلر باغ هستید، به خاطر داشته باشید که نمی خواهید در اولین پاس خود خیلی عمیق حفاری کنید.

اگر زمین سفت است یا قبلاً هیچ‌وقت خاک‌کاری نشده است، به جای فشار دادن بیش از حد به دستگاه، باید دو پاس در جهت‌های مختلف انجام دهید. در اولین پاس، از تنظیم کننده عمق استفاده کنید تا تنظیمات مناسب را به دست آورید.

برای خاک سخت و فشرده، از کم عمق ترین محیط استفاده کنید. اگر زمین نرم تر است، می توانید با تنظیم متوسط ​​شروع کنید.

تیلر باغ به گونه ای طراحی شده است که خود را به جلو می راند، بنابراین برای حرکت دادن آن نیازی به فشار زیادی ندارید. شما به سادگی می خواهید دستگاه را در یک خط مستقیم نگه دارید.

برای حرکت بهتر به جلو، می‌توانید فرمان را کمی از این طرف به سمت دیگر حرکت دهید. پاس ها را تا زمانی که خاک تا عمق حدود 8 اینچ شکسته شود ادامه دهید.