کفش چرم طبیعی مردانه رقیب سرسخت کفش چرم طبی!

طیف گسترده ای از چرم ها برای ساخت رویه کفش استفاده می شود و همیشه به راحتی نمی توان به وضوح بین انواع آن تمایز قائل شد. رایج ترین انواع چرم عبارتند از: چرم صاف رنگدانه شده (روکش چسب رنگدانه در سمت دانه)، چرم آنیلین (چرم کنار دانه با منافذ باز)، چرم مومی یا روغنی، جیر و نوبوک. پوست گاو دباغی شده با سبزیجات معمولاً برای چرم زیره فرآوری می شود. در اروپا، تولیدکنندگان کفش موظفند نوع مواد و فرآیندها را به وضوح بیان کنند.

صنعت کفش بزرگترین مصرف کننده چرم در جهان است و سالانه 14 میلیارد جفت کفش چرمی تولید می کند. از این تعداد حدود 11.5 میلیارد در کارخانه های آسیایی ساخته می شود که 8 میلیارد جفت آن تنها از چین می آید و این کشور را به بزرگترین تولید کننده تبدیل می کند. در مقایسه، تنها 26 میلیون جفت کفش در آلمان تولید می‌شود و تقریباً 5 میلیون جفت کفش چرم طبیعی مردانه در بریتانیا تولید می‌شود.

بالای درخت خرید کفش آمریکا است. از نظر آماری، هر آمریکایی هر سال شش جفت کفش می‌خرد. در اروپا، ژاپن و کانادا، مصرف کنندگان سالانه بین 3 تا 5 جفت کفش خریداری می کنند، در حالی که مشتریان چینی به طور متوسط ​​2.5 جفت کفش در سال می خرند.

در آلمان، هر زن 17.3 جفت کفش در خانه دارد و مردان 8.2 جفت (طبق نظرسنجی انجام شده در سال 2014). این آمار با رفتار خروجی نیز تایید می شود. طبق یک مطالعه در سال 2015، زنان دو برابر مردان برای خرید کفش هزینه می کنند.

در اروپا، تولیدکنندگان کفش باید الزامات برچسب‌گذاری را بر روی تمام اقلام خود رعایت کنند: دستورالعمل 94/11/EC (استاندارد اروپایی): دستورالعمل پارلمان و شورای اروپا در مورد تقریب قوانین، مقررات و مقررات اداری کشورهای عضو در رابطه با برچسب‌گذاری مواد مورد استفاده در اجزای اصلی کفش برای فروش به مصرف کننده.

آنها موظفند مواد دقیق مورد استفاده در ساخت قسمت های مختلف کفش چرم طبی را به صورت کلمه یا علامت به وضوح بیان کنند.

رویه در قسمت قابل مشاهده کفش چرم است. این بخش عمده چرم فرآوری شده برای کفش را تشکیل می دهد. تنوع چرم های فرآوری شده از جمله پوست و پوست گونه های مختلف نامحدود است. معمول است که رویه ها از پوست گاو، پوست گوساله، پوست بز، پوست گوسفند و حتی پوست اسب با قیمت مناسب ساخته می شوند.

از پوست حیوانات عجیب و غریب نیز برای ساخت رویه کفش استفاده می شود، از جمله چرم تمساح، چرم مار و بسیاری از چرم های عجیب و غریب دیگر. بسته به ظاهر و پوشش مورد نظر، چرم می تواند درشت یا ریزدانه، مات یا براق، فلزی یا درخشان باشد. اکثر چرم های رویه کروم دباغی شده اند.

کفش های چرمی در انواع چرم قابل تصور موجود است. برخی از این انواع چرم بسیار حساس هستند و نگهداری آنها آسان نیست. اینها شامل چرم جیر، نوبوک یا آنیلین است. این چرم های متخلخل همیشه حساس هستند! عایق رطوبتی
کفش مردانه چرم طبیعی را به طور دائمی در برابر لکه غیرقابل نفوذ نمی کند. همیشه آزمایش مالش آب را انجام دهید.

کفش های چرمی در انواع چرم قابل تصور موجود است. برخی از این انواع چرم بسیار حساس هستند و نگهداری آنها آسان نیست. اینها شامل چرم جیر، نوبوک یا آنیلین است. این چرم های منافذ باز همیشه حساس هستند! هیچ مقدار ضد آب کفش چرم اسپرت زنانه را در برابر لکه غیرقابل نفوذ نمی کند. با گذشت زمان درمان ضد آب از بین می رود و چرم همیشه حساسیت خود را حفظ می کند.

همیشه آزمایش مالش آب را انجام دهید. یک قطره آب روی سطح بمالید تا بررسی کنید که آیا به سطح چرم نفوذ کرده و آن را تیره می کند. اگر آب نفوذ کرد، به یاد داشته باشید که کفش یا چکمه برای هوای مرطوب مناسب نیست! حتی با یک درمان ضد آب. هیچ محصول مراقبتی نمی تواند این چرم را غیر حساس کند. در غیر این صورت توسط سازنده ساخته می شد!

 • منابع:
  1. material of leather shoes
 • تبلیغات:
  1. براق کردن کاشی آشپزخانه با استفاده از روغن موتور
  2. خرید مستقیم براق کننده قلع
  3. مرجع پخش پمپ آبیاری باغ
  4. مرکز پخش نرمه گندله سنگ آهن