چسب صنعتی دوقلو باعث می شود سوسک وارد کابینت نشود

جایگزینی عالی برای اتصالات مکانیکی چسب صنعتی دوقلو جوشکاری و سایر روش‌های اتصال هستند که به کسب‌وکارهای مختلف کمک می‌کند تا با کاهش هزینه‌های کلی تولید، به مزیت رقابتی دست یابند و وابستگی محصول یا عملکرد و عمر عملیاتی را افزایش دهند.

با این حال، نوسانات قیمت مواد اولیه نیز یکی از عواملی است که انتظار می رود مانع رشد بازار چسب های صنعتی شود.

در مقابل، انتظار می‌رود افزایش مصرف‌کننده در آسیا-اقیانوسیه و LAMEA فرصت‌های سودآوری را برای شرکت‌کنندگان عمده بازار در سال‌های آینده فراهم کند. هوافضا و بسته بندی برخی از سریع ترین پایگاه های مصرف کننده چسب های صنعتی در مناطق در حال توسعه هستند.

بازار چسب های صنعتی بر اساس ترکیب، نوع، صنعت مصرف نهایی و منطقه تقسیم بندی می شود. از نظر ترکیب، بازار به پلی اورتان، اپوکسی، وینیل، اکریلیک و غیره تقسیم می شود.

بر اساس نوع، بازار چسب های صنعتی به چسب های پایه آب، چسب های مبتنی بر حلال، چسب های داغ و غیره طبقه بندی می شود.

چسب

بر اساس صنعت مصرف نهایی، بازار به صنعت بسته بندی، صنعت ساخت و ساز، صنعت خودرو، برق و الکترونیک و غیره طبقه بندی می شود.

بر اساس منطقه، بازار چسب های صنعتی در سراسر آمریکای شمالی، اروپا، آسیا-اقیانوسیه و LAMEA تجزیه و تحلیل می شود. سهم بازار چسب های صنعتی در تمام مناطق مهم مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

چسب صنعتی 2 قلو چسب دو جزئی بر پایه اپوکسی است . این چسب بدلیل خاصیت مکانیکی ویژه ای که دارد قابلت های ماشینکاری مشابه فلز و قابلیت تراشکاری و سوراخکاری دارد.

چسب اپوکسی دو جزئی غفاری با نام تجاری چسب فولاد غفاری در بسته بندی تیوپی است این چسب در اتصال با فولاد دارای مقاومت کششی 290 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و در اتصال با آلومینیوم دارای مقاومت کششی 210 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.
از نظر ترکیب، بخش اکریلیک 33.6 درصد از نظر حجم را در سال 2019 به دست آورد و انتظار می‌رود در دوره پیش‌بینی با CAGR 4.7 درصد رشد کند. این امر به کاربرد غالب آن در صنایع مصرف نهایی مانند بسته بندی، ساخت و ساز، خودروسازی و غیره نسبت داده می شود.

علاوه بر این، توسعه زیرساخت ها در اقتصادهای نوظهور با سیاست های حمایتی دولت، تقاضا برای چسب های صنعتی در صنعت ساخت و ساز را افزایش می دهد.