پرفروش ترین انواع روغن موتور بنزینی در ایران

انواع روغن موتور بنزینی در ایران از فروش خوبی برخوردار می باشند و مشخصات و ویژگی های مخصوص به خود را دارند. آیا می دانید تولید انواع روغن موتور در کشور به چه صورت انجام می شود؟ آیا از تفاوت بین روغن موتورهای بنزینی و دیزیلی اطلاع دارید؟ آیا می دانید روغن موتورهای بنزینی چه خصوصیاتی دارند؟ 

پرفروش ترین انواع روغن موتور بنزینی در ایران

تولید انواع روغن موتور مرغوب در کشور

تولید انواع روغن موتور مرغوب در کشورروغن موتور محصولی است که در پالایشگاه های نفتی ساخته می شود. هر یک از برندهای تولید کننده این محصول فرمول شیمیایی مخصوصی برای تولید محصولات خود دارند که این روش تولید بخصوص محصولات آن ها را از دیگر برندها متمایز می کند.

تولید انواع روغن موتور مرغوب در کشور بر پایه تقطیر صورت می گیرد که این تقطیر به دو صورت اتفاق می افتد. یک مدل آن تقطیر در خلا می باشد که موجب بالا رفتن کیفیت این محصول می شود. تولیدات این مجموعه ها از طریق مراکز پخش روغن موتور کرج در بازار عرضه می گردد. 

تفاوت روغن موتور های بنزینی و دیزلی

تفاوت روغن موتور های بنزینی و دیزلیاز جمله روغن موتورهای موجود در بازار می توان به روغن موتورهای بنزینی و دیزلی اشاره کرد. این دو نوع روغن با هم تفاوت هایی دارند که از جمله آن ها می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

  1.   روغن موتورهای دیزلی ویسکوزیته بسیار بالایی دارند که موجب روانکاری موتور خودرو می شود.
  2.  دومین تفاوت که میان این دو نوع روغن موتور وجود دارد، در قیمت آن ها می باشد. روغن موتورهای بنزینی از قیمت کمتری برخوردار می باشند. 
  3.  روغن موتورهای بنزینی از مصرف کمتری نسبت به دیگر مدل های این محصول برخوردار هستند.
  4.  روغن موتور های بنزینی طول عمر بیشتری نسبت به نوع دیزلی آن دارند. 

انتخاب بهترین روغن موتور های بنزینی در بازار

انتخاب بهترین روغن موتور های بنزینی در بازاراگر در انتخاب روغن موتورهای بنزینی در بازار با کیفیت دچار مشکل هستید، می توایند به مراکز فروش معتبر این محصول مراجعه کنید. در این مراکز بهترین مارک روغن موتور با درجه  کیفی بسیار بالایی در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

فروشندگان این مراکز شما را در انتخاب این کالا راهنمایی می کنند و به شما بهترین مارک این محصول را پیشنهاد می دهند. از بهترین نوع این محصول می توان به روغن موتور sn اشاره کرد. 

مشخصات و استاندارد های روغن موتور های بنزینی

مشخصات و استاندارد های روغن موتور های بنزینیاز مشخصات روغن موتور های بنزینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1.  استاندارد روغن موتورهای بنزینی در سطح بالاتری نسبت به دیگر روغن موتورها برخوردار می باشد.
  2.  غلظت روغن موتورهای بنزینی از سطح بسیار خوبی برخوردار می باشد و در برابر سرما وگرمای بیش از حد مقاوم است.
  3.  این  محصول غیر سمی است و  به موتور خودرو شما آسیبی وارد نمی کند.