پدربزرگ ترامپ با حوله ماندگار راه راه به پارک می رود!!!

همه چیز پنبه نیست، اگرچه این الیاف طبیعی ظرفیت جذب بالایی دارد، اما امروزه طیف گسترده ای از مواد جدید وجود دارد که کم کم مزایایی را که پنهان می کنند نشان می دهند.

بیایید از امتحان حوله های ساخته شده از الیاف طبیعی دیگر مانند بامبو یا میکروفیبر نترسید.

حوله ماندگار راه راه علاوه بر جذب بالا، قابلیت ضد حساسیت و ضد باکتریایی آنها برای بسیاری از خریداران بسیار جذاب است.

علاوه بر این، معلوم می شود که آنها گزینه بسیار زیست محیطی تری برای محیط زیست هستند!

حوله های الیاف مصنوعی مانند مودال یا همانطور که قبلاً اشاره کردیم بامبو نیز وجود دارد؛ این مواد علاوه بر ضد حساسیت و ضد باکتری بودن، بسیار گرما-اقلیمی هستند بدون اینکه آن لمس بسیار نرم را از دست بدهند.

حوله

مودال، اگرچه یک ماده شناخته شده در حوله نیست، اما قادر است رطوبت را 50٪ سریعتر از یک حوله نخی جذب کند، به علاوه بافت آن شبیه ابریشم است و به لباس های حمام درخشندگی زیادی می دهد!

اگر به دنبال نرمی حوله های خود نسبت به ویژگی دیگری هستید، ما یکی از نوع “مخمل” یا بهتر به نام مخمل را توصیه می کنیم.

اینها قطعاتی هستند که فرهای یک طرف آن برای ایجاد یک سطح صاف و صاف بریده شده است.

اگرچه این نوع حوله امکان طراحی های بسیار اصیل و تزئینی را فراهم می کند، اما باید در نظر داشت که جذب کمتری نسبت به نمونه های معمولی دارند. اما، بدون شک، این حوله ها همان هایی هستند که ما بیشترین “دوست داشتن” را روی پوست خود احساس می کنیم.

نکته دیگری که در انتخاب حوله باید به آن توجه کنید نوع حوله ای است که برای ساخت آن استفاده شده است، زیرا هر کدام نکات ظریف خود را دارند. ما به شما می گوییم!

ساخت حوله های معمولی ساده ترین است، به همین دلیل است که حوله ارزان تری است.

حلقه آن دو نخ است و برای تهیه آن از الیاف کوتاه استفاده می شود. نکته بارز دیگر این است که معمولاً گرمای خیلی بالایی ندارند.