نمایندگی روغن موتور گازسوز بهران

نمایندگی های معتبر شرکت بهران، روغن موتور گازسوز را با کیفیت درجه یک در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. مشتریان این محصولات با مراجعه به این مراکز می توانند بهترین کیفیت روغن موتور گازسوز خودروی خود را با قیمت های مناسبتری نسبت به بازار خریداری نمایند. چرا که این نمایندگی ها محصولات خود را مستقیما از کارخانجات شرکت بهران تامین می کنند در بیشتر مواقع قیمت خرید محصولاتشان با قیمت درب کارخانه سازنده یکی است.نمایندگی روغن موتور گازسوز بهران

ویژگی های عمده روغن موتور گازسوز بهران

ویژگی های عمده روغن موتور گازسوز بهران شرکت بهران از تولید کنندگان نامی و پیشرو در صنعت تولید انواع روغن صنعتی، انواع روغن موتور، ضد یخ، گریس و دیگر محصولات و فرآورده های نفتی است. 
همانطور که می دانید دسته ای خودرو ها هستند که به جای سوخت بنزین از گاز استفاده می کنند. دمای کاری موتور ها در زمان استفاده از سوخت گاز بیشتر از زمان استفاده از سوخت بنزین است. به همین دلیل استفاده از روغن موتور با کیفیت و مناسب اهمیت ویژه ای در ایمنی موتور خودرو های گازسوز دارد. روغن موتور گازسوز بهران تحت شرایط مختلف آب و هوای قابل استفاده می باشند. 
استفاده از روغن موتور گازسوز بهران باعث کاهش گاز های احتمالی حاصل از احتراق موتور های گازسوز می شود.
از ویژگی های عمده و بارز روغن موتور های گازسوز بهران می توان به این موارد اشاره نمود:
خاصیت مقاومت در اکسیداسیون بالا
خاصیت مقاومت نیتراسیون عالی
پراکنده سازی بسیار عالی و بالا
پاک کنندگی بالا
خاصیت ضد زنگ زدگی و ضد خوردگی
ضد سایش
روانکاری عالی و مناسب
دارای سیستم گردشی بالا
کمک به کاهش مصرف سوخت
محافظت بهتر و بیشتر از موتور
سازگار با سیستم های کنترل نشر آلاینده های محیطی
شاخص گرانروی عالی و ضریب اصطکاک بسیار پایین
خاصیت ضد رسوب و استفاده از مواد پاک کننده روغن موتور های گازسوز بهران موجب تمیز نگه داشتن موتور و خنک نمودن آن می شود.
روغن موتور گازسوز بهران توسط افراد متخصص طبق استاندارد های جهانی و کیفیت عالی تولید می شود.
روغن موتور های جدید گازسوز شرکت بهران با بهترین کیفیت ها بر اساس ترکیبی از روغن ها پایه و مواد افزودنی مرغوب مورد استفاده برای روانکاری خودرو های دوگانه سوز (CNG) (LPG) تولید شده است.

خرید روغن موتور گازسوز با قیمت مناسب

خرید روغن موتور گازسوز با قیمت مناسب در بازار انواع گسترده ای از روغن موتور های گازسوز برند های مختلف داخلی و خارجی وجود دارد. خوشبختانه در داخل کشور برندهای زیادی هستند که از جمله مرغوب ترین تولیدات انواع روغن موتور گازسوز بازار هستند و لذا مشتری را بی نیاز از خرید محصولات خارجی با قیمت گران کرده است.
خرید روغن موتور گازسوز مرغوب ایرانی را می توانید از نمایندگی ها و مراکز عمده با قیمت مناسب انجام دهید. خرید به صورت عمده در این مراکز با پایین ترین قیمت روغن موتور در بازار همراه است. لیست قیمت انواع روغن موتور گازسوز قیمت مناسب را می توانید از این مرکز فروش استعلام نمایید.