نمایندگی روغن موتور توتال اماراتی 5000

روغن موتور توتال اماراتی از برترین برندهای تولید کننده روغن موتور می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد و در عملکرد بهتر موتور خودرو نقش اساسی ایفا می کند. نمایندگی روغن موتور توتال اماراتی 5000، روغن موتور با قیمت مناسب به بازار عرضه می کند. در ادامه به بررسی کاربرد روغن موتور می پردازیم.

نمایندگی روغن موتور توتال اماراتی 5000

کاربرد روغن موتور توتال اماراتی 5000

کاربرد روغن موتور توتال اماراتی 5000 روغن موتور نوعی روغن شیمیایی است که جهت روانکاری قطعات موتور به کار می رود. قطعات موتور در حین کار دارای سرعت و قدرت بالایی می باشند که به همین خاطر اصطکاک بسیاری بین آن ها ایجاد می شود و در طولانی مدت باعث سایش و خرابی قطعات می شود. از این رو طراحان به فکر ساخت ماده ای برای کاهش اصطکاک و افزایش عملکرد قطعات شدند. روغن موتور از یک فرمولاسیون بسیار پیچیده تشکیل شده است که با قابلیت هایی که دارا می باشد سبب روان سازی حرکت قطعات داخلی خودرو می گردد.

از کاربرد های روغن موتور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روان سازی قطعات
  • کاهش اصطکاک بین قطعات متحرک
  • کاهش حرارت موتور با توجه به نقطه جوش بالای روغن
  • جذب آلودگی های داخلی موتور مانند رسوبات و ذرات معلق که به علت احتراق موتور حاصل می شود
  • افزایش طول عمر قطعات
  • کاهش خوردگی و زنگ زدگی قطعات ناشی از واکنش های شیمیایی درون موتور

حرکت روغن بین قطعات به دلیل مایع بودن روغن موتور ناشی از ویسکوزیته است. ویسکوزیته روغن موتور و مقاومت در برابر آن، یکی از پارامتر های مهم در کیفیت روغن موتور می باشد. هر چه ویسکوزیته روغن موتور عدد بالاتری داشته باشد، روانتر بوده و بهتر می تواند در بین قطعات قرار گیرد و در نتیجه سطح محافظت از قطعات بالا می رود. بنابر همین امر، روغن موتور های با کیفیت، دارای ویسکوزیته بالایی هستند.

مرکز خرید روغن موتور توتال اصل

مرکز خرید روغن موتور توتال اصل مرکز خرید روغن موتور توتال اصل در سطح کشور فعال است. این مراکز روغن موتور اصل با کیفیت بالا را برای رضایت مشتریان ارائه می کنند. مشتریان روغن موتور می توانند برای خرید این محصول به این مراکز مراجعه کنند. در این مراکز، به دلیل عرضه مستقیم کالا از تولیدکننده، روغن موتور با قیمت مناسبی به فروش می رسد. از همین رو توصیه می شود جهت خرید روغن موتور توتال اماراتی اصل، از این مراکز اقدام فرمایید.

روغن موتور در انواع مختلفی طراحی و تولید شده است و هر کدام بر اساس نوعی خاصی از خودرو به کار می رود. به همین جهت مشتریان برای خرید روغن موتور به نوع روغن موتور متناسب با خودرو خود توجه داشته باشند تا عملکرد موتور بهبود یابد.