مغز بادام برای لاغری پوست را زیباتر می کند

یکی از رایج ترین و محبوب ترین آجیل ها و دانه های روغنی مغز بادام برای لاغری است.

این دانه درخت بادام است، گیاهی از خانواده Rosaceae مانند درخت هلو، که ما آن را به خاطر گل های زیبای سفید یا صورتی که در بهار ظاهر می شوند، می شناسیم.

کشت در سرتاسر مدیترانه و همچنین در کانادا گسترده است، جایی که میوه‌ها عمدتاً در صنعت شیرینی‌سازی استفاده می‌شوند، اما از چوب و سایر قسمت‌های برخی از انواع درخت بادام نیز برای تولید صابون استفاده می‌شود.

در ایتالیا برخی از محصولات معمولی مانند بادام توریتو در پولیا، بادام آبروزو از ناولی، بادام آروبیا ، کوسا، ollu و schina de porcu وجود دارد.
از ساردینیا یا بادام آوولا سیسیلی.

مغز

با این حال، راز این غذا نه تنها در طعم آن نهفته است، بلکه به ارزش غذایی بسیار خوبی نیز مربوط می شود که آن را متمایز می کند.
مغز بادام های موجود در پوسته و اغلب آنها را پوست کنده یا برشته شده در فروشگاه ها می یابیم، با انواعی که هم طعم و هم استفاده از آنها را مشخص می کند، متمایز می شوند:
• تلخ که اگر بعد از پخت طولانی نباشد سمی است و در دوزهای حداقل و مطمئن برای تهیه ماکارون استفاده می شود.
• dulcis ، در مواد غذایی، به ویژه در صنعت شیرینی سازی استفاده می شود
• fragilis ، همچنین خوراکی، با دانه های شیرین.
بادام ها به دلیل تطبیق پذیری، آماده سازی ها و مصارف بسیار خوشمزه ای مانند کیک، بیسکویت ، آمرتی معروف ، و همچنین شیر بادام ، نوشیدنی تابستانی تازه یا خمیر بادام است که به طور گسترده در کالابریا استفاده می شود، تا بادام.

جایگزینی برای کلاسیک روغن بادام بیشتر در لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود، اما می توان از آن برای غذا نیز استفاده کرد و خاصیت ملین دارد.

آرد بادام نیز به بسیاری از دستور العمل ها کمک می کند و می توان آن را در خانه نیز با مخلوط کردن میوه های خشک با کمک غذاساز تهیه کرد

می دانیم که تحقیقات علمی و کارشناسان مصرف روزانه میوه خشک (حدود 30 گرم) را برای دفع بسیاری از بیماری ها، محافظت از بدن و حفظ فرم آن توصیه می کنند.

در مقایسه با گردو ، که همچنین یک معدن اختصاصی است ، بادام چربی کمتری دارد، اما به همان اندازه سرشار از مواد عالی است

خاصیت آنتی اکسیدانی (بیشتر از همه در پوست تیره وجود دارد، بنابراین بهتر است آنها را بدون پوست مصرف کنید)، به لطف ویتامین E و اسیدهای غیر اشباع، که از استرس اکسیداتیو محافظت می کند و مسئول پیری سلولی است که به پیشرفت بیماری هایی مانند سرطان کمک می کند.