قیمت ضدیخ پارس

استفاده از ضدیخ پارس می تواند تا حد زیادی از هزینه های تعمیر خودروی شما کاهش دهد به همین علت باید از بهترین نوع این محصول برای خودروی خود استفاده کنید مرجع فروش ضد یخ مرغوب بهترین نوع این محصول را تولید و در بازار عرضه می کند. قیمت ضدیخ پارس به کیفیت این محصول بستگی دارد ما به عنوان بهترین فروشنده ضد یخ مرغوب این محصول را بر پایه اتیلن گلیکول تولید کرده ایم که می تواند از خوردگی و سایش قطعات موتور خودروی شما جلوگیری کند به همین دلیل خرید این محصول را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

قیمت ضدیخ پارس

ضدیخ ایساکو

ضدیخ ایساکو

ضدیخ ایساکو برای خودرو بسیار ضروری است این محصول در زمستان و فصول سرد سال باعث می شود تا آب موجود در رادیاتور خودروها یخ نزند زیرا اگر این آب یخ بزند می تواند صدمات جبران ناپذیری را به خودروی شما وارد کند اگر آب رادیاتور یخ بزند می تواند باعث قفل شدن واتر پمپ شود که در نهایت تسمه تایم آسیب می بیند و پیستون خودرو دچار آسیب می شود این موضوع برای راننده ها بسیار دردناک است زیرا افرادی که به این مشکل برخورد کرده اند می دانند که چه هزینه هنگفتی باید برای تعمیر موتور خودرو پرداخت کنند. علاوه بر این یخ زدن آب رادیاتور می تواند باعث ترک برداشتن رادیاتور شود که این موضوع هم می تواند هزینه های زیادی برای صاحبان خودرو در پی داشته باشد پس چه بهتر است بعد از هر 60 هزار کیلومتر رانندگی و یا بعد از گذشت دو سال این مایع کاملا تعویض شود در فصول گرم سال هم باید از ضدیخ استفاده شود زیرا در گرما باعث بالا رفتن نقطه جوش آب رادیاتور می شود و به این ترتیب از آسیب رسیدن به موتور خودرو جلوگیری می کند.

ضدیخ ها دارای رنگ های مختلفی هستند این محصولات در رنگ های قرمز، آبی، سبز و … تولید می شوند اگر بعد از مدتی شاهد تغییر رنگ این محصول شدید بدانید که اثر خود را از دست داده و باید تعویض شود ضدیخی که خاصیت خود را از دست می دهد و فاسد می شود عمدتا به رتگ قهوه ای میل پیدا می کند. فروشندگان ضد یخ مرغوب 1 لیتری بهترین ضد یخ را تولید و در بازار به فروش می رسانند برای استفاده از ضد یخ باید نحوه استفاده و میزان آن را برای رادیاتور بدانید زیرا زیاد یا کم استفاده کردن از ضد یخ می تواند به قطعات خودروی شما آسیب وارد کند به همین علت می توانید از کارشناسان سایت ما نحوه خرید بهترین محصول و نحوه استفاده از آن را پرس و جو کنید.

ضد یخ بهران

ضد یخ بهران قیمت ضد یخ مرغوب به کیفیت این محصول بستگی دارد ما به عنوان بهترین فروشنده ضد یخ مرغوب این محصول را بر پایه اتیلن گلیکول تولید کرده ایم که می تواند از خوردگی و سایش قطعات موتور خودروی شما جلوگیری کند به همین دلیل خرید این محصول را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. شرکت بازرگانی، یکی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان ضد یخ پایه روغنی درجه یک و با کیفیت در کشور ما است، این شرکت، محصولات خود را با بکارگیری مواد اولیه بی نظیر و بدون افزودنی های دیگری، با رعایت استانداردها تولید می کند، سپس آن ها را بسته بندی کرده و به مراکز پخش و فروش ضدیخ در سراسر کشور ارسال می کند، محصولات تولیدی این شرکت، علاوه بر اینکه بالاترین کیفیت را دارا هستند، بها بسیار پسندیده ای هم دارند.

ضد یخ بوش

ضد یخ بوش استفاده از ضدیخ بوش می تواند تا حد زیادی از هزینه های تعمیر خودروی شما کاهش دهد به همین علت باید از بهترین نوع این محصول برای خودروی خود استفاده کنید مرجع فروش ضد یخ مرغوب بهترین نوع این محصول را تولید و در بازار عرضه می کند. ضد یخ برای خودرو بسیار ضروری است این محصول در زمستان و فصول سرد سال باعث می شود تا آب موجود در رادیاتور خودروها یخ نزند زیرا اگر این آب یخ بزند می تواند صدمات جبران ناپذیری را به خودروی شما وارد کند اگر آب رادیاتور یخ بزند می تواند باعث قفل شدن واتر پمپ شود که در نهایت تسمه تایم آسیب می بیند و پیستون خودرو دچار آسیب می شود این موضوع برای راننده ها بسیار دردناک است زیرا افرادی که به این مشکل برخورد کرده اند می دانند که چه هزینه هنگفتی باید برای تعمیر موتور خودرو پرداخت کنند.

فروشندگان ضدیخ بوش بهترین ضد یخ را تولید و در بازار به فروش می رسانند برای استفاده از ضد یخ باید نحوه استفاده و میزان آن را برای رادیاتور بدانید زیرا زیاد یا کم استفاده کردن از ضد یخ می تواند به قطعات خودروی شما آسیب وارد کند به همین علت می توانید از کارشناسان سایت ما نحوه خرید بهترین محصول و نحوه استفاده از آن را پرس و جو کنید. قیمت ضد یخ مرغوب به کیفیت این محصول بستگی دارد ما به عنوان بهترین فروشنده ضد یخ مرغوب این محصول را بر پایه اتیلن گلیکول تولید کرده ایم که می تواند از خوردگی و سایش قطعات موتور خودروی شما جلوگیری کند به همین دلیل خرید این محصول را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

خرید ضد یخ پارس

خرید ضد یخ پارس همه ی ما از اهمیت نگهداری درست از خودرو ها آگاه هستیم. یکی از محصولات پر کاربرد جهت نگهداری و حفظ سلامت خودرو، ضد یخ است. امروزه خرید ضدیخ پارس به دلیل کیفیت بالای آن بسیار رایج است و یافتن جایی برای خرید ضد یخ روغنی آن هم با تخفیف عمده می تواند بسیار پر فایده واقع شود. این ماده بدلیل غلظتی که دارد از یخ زدگی موتور و قطعات در هوای سرد جلوگیری می کند. ضد یخ را با نام برند های متفاوتی می توان تهیه کرد اما اگر شما به دنبال یافتن محصولی تضمین شده در بازار های داخلی و حتی خارجی هستید توصیه می شود به دنبال بهترین مارک ضد یخ باشید.

هر تولیدی صاحب برندی معروف و معتبر است که به کمک آن می تواند محصولات خود را به بازارها معرفی کند. هر چه سطح کیفی این تولیدان بالاتر باشد میزان فروش آن بیشتر می شود و تمایز و برتری بالاتری نسبت به نمونه های دیگر پیدا می کند. شرکت های بازرگانی بهترین وارد کننده ضد یخ به کشور هستند. آن ها تولیدات با کیفیت خارجی را خریداری کرده و به بازارهای داخلی تزریق می کنند. گاهی میزان تولیدات داخلی به حدی نیست که بتواند پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان باشد. از این رو نیاز به واردات احساس می شود تا بتوان این کمبود را جبران کرد. کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولاتی که وارد می شود مهمترین عامل موفقیت واردکنندگان می باشد.

ضدیخ شیمانول

ضدیخ شیمانول ضدیخ شیمانول یک مایع رنگی است که (به همراه آب) در رادیاتور خود قرار می دهید تا به تنظیم دمای موتور کمک کند. ماده اصلی آن اتیلن گلیکول است که نقطه انجماد آب را کاهش داده و نقطه جوش آن را افزایش می دهد. این کار باعث جلوگیری از یخ زدن، جوشیدن یا تبخیر آب رادیاتور شما می شود. در کنار سوخت و روغن، ضد یخ برای عملکرد صحیح موتور ضروری است. بدون آن، گرمای احتراق باعث می شود موتور به سرعت داغ شود، حتی به طور کامل خاموش شود. ضد یخ همچنین اجزای سیستم خنک کننده را که با آب تماس پیدا می کنند روان کرده و از خوردگی اجزای فلزی جلوگیری می کند. مانند همه مایعات موجود در اتومبیل شما، ضد یخ با گذشت زمان خراب می شود و در نهایت اسیدی تر می شود. این باعث خوردگی می شود که می تواند به رادیاتور و دیگر اجزای مهم سیستم خنک کننده مانند پمپ آب، شیلنگ، ترموستات و درپوش رادیاتور آسیب برساند. زنگ زدگی، خاک و سایر ذرات مضر نیز می توانند در رادیاتور شما جمع شوند. چنین آلاینده هایی توانایی ضدیخ را برای تنظیم دمای موتور به خطر می اندازند. این می تواند منجر به گرم شدن بیش از حد موتور، ترک خوردگی بلوک موتور یا حتی پیستونی شود که به سیلندر آن جوش داده می شود.

احتمالا تا کنون برایتان پیش آمده است که در جاده باشد و ماشینتان خراب شود عوامل بسیار زیادی در خرابی ماشین و درست کار نکردن آن نقش دارند که یکی از مهم ترین این عوامل انتخاب ضد یخ با کیفیت و مناسب با خصوصیات هر ماشین است. از جمله این که این کالاها به هنگام کاهش دما میزان نقطه انجماد آب درون رادیاتور را به حداقل می رساند. همچنین ضد یخ ها پایداری زیادی در عملکرد خود از لحاظ شیمیایی نیز دارند. بهترین ضد یخ استاندارد باعث مقاوم تر شدن بدنه رادیاتور در برابر خوردگی می گردد، بنابراین مرغوب ترین نوع این محصولات خاصیت ضد خورندگی داشته و موجب پیشگیری از پوسیدگی سیستم خنک کننده می گردد.

تمام ضد یخ ها دارای مواد سمی هستند اما اثرات مخربی برای محیط زیست ندارند. این نوع کالا خاصیت ضد احتراق نیز دارد و به راحتی آتش نمی گیرد. این کالاها با ریختن بر روی بدنه خودرو اثرات مخرب نداشته و رنگ خودرو را از بین نمی‌برند، بنابراین از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای مصرف می باشند. باید بدانید که نوع استاندارد و مرغوب این محصولات تحت بررسی سازمان استاندارد قرار می‌گیرد و کاملاً تائید شده از لحاظ کیفی می باشد. توزیع ضد یخ یک لیتری به صورت های مختلف و در بسیاری از مکان ها انجام میشود یکی از آن ها در نمایندگی های کارخانجات تولیدی ضد یخ ها است. شما می توانید با مراجعه به این مراکز توزیع ضد یخ مورد نظر خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه ها از آنجا تهیه کنید.

ضدیخ گلف

ضدیخ گلف

یکی از کالاهای مورد نیاز دارندگان خودرو در فصول سرد سال، مایع خنک کننده موتور است که اصطلاحاً در بازار به عنوان ضدیخ گلف شناخته می شود؛ بازارهای صادراتی در عرضه و تقاضای ضد یخ بسیار اهمیت دارند. مواردی چون قیمت مواد اولیه مصرفی، نوع منطقه جغرافیایی احداث واحد تولیدی ضد یخ به لحاظ دسترسی به منابع تامین مواد اولیه، کانونهای مصرف محصول، تکنولوژی مورد استفاده بر کیفیت محصول تولیدی و همچنین هزینه نیروی انسانی مورد نیاز برای تولید از جمله پارامترهای مهم در تعیین قیمت تمام شده فروش محصول هستند. بر اساس قانون معافیت صادرات کالا و خدمات، صادرات ضدیخ از هرگونه تعهد و پیمان ارزی و عوارض معاف بوده و هیچ یک از وزارتخانه ها، دستگاه های اجرایی، شوراهای حل اختلاف، سازمانها و نهادها مجاز نیستند برای صدور مجوز صادرات از کالاها و خدماتی که صادر می شوند عوارض بگیرند. بر اساس آمار منتشر شده، عمده صادرات محصول ضد یخ در ایران، به کشورهای لبنان، عراق، افغانستان و آذربایجان اختصاص دارد.

بهترین معیار برای انتخاب ضد یخ خودرو به توصیه سازنده موتور، آن است که علامت استاندارد داشته باشد، سعی کنید ضد یخ مناسبی را برای ماشین خود شناسایی و خریداری کنید. اکثرا سیستمهای خنک کننده خودروهای سنگین و سواری، دارای یک سیال می باشند که با گردش در اطراف موتور بخش زیادی از گرمای تولید شده را جذب و به بیرون منتقل می کنند که ساده ترین، در دسترس ترین و ارزان ترین سیال شناخته شده آب می باشد. بنا به دلایلی چون ایجاد زنگ زدگی در قطعات فلزی، این سیال به تنهایی پاسخگوی نیاز سیستمهای به کار رفته در خودروها نبوده و می توان با ترکیب آب و ضد یخ به تنظیم موتور در دمای بالا یا پایین کمک شایانی کرد. عمر مفید ضد یخ بر حسب زمان و شرایط کاری متغیر است و رنگ ضد یخ ارتباطی با کیفیت آن ندارد و معمولاً سازندگان برای مشخص کردن محصول خود از رنگهای متفاوت و گوناگونی استفاده می کنند از سویی، هم رنگ بودن ضدیخها نیز دال بر یکسان بودن کیفیت آنان می باشد؛ در مورد نسبت صحیح رقیق سازی نیز باید به دستورالعمل سازندگان توجه نمود. ضدیخها معمولاً کف تولید نمی کنند، و این می تواند به علت وارد شدن هوا به سیستم و سوراخ شدن بخش مکش واترپمپ باشد. اتیلن گلیکول ماده اصلی تولید ضدیخ در جهان است که عمده کشورهای تولید کننده اتیلن گلیکول، آمریکا، عربستان، چین، کانادا، هند، تایوان، کره جنوبی و ژاپن می باشند.

ضدیخ ویتال

ضدیخ ویتال استفاده زیاد صدیخ ویتال و بالا رفتن سطح تقاضای مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی باعث شکل گیری این تجارت پر سود شده است و ایران با محصولات با کیفیت و ارزان قیمت یکی از قطب های بزرگ تولیدات و صادرات در جهان به شمار می رود. این تجارت با درآمد ارزی که به همراه دارد به اقتصاد کشور و پیشرفت تولیدی کمک زیادی می کند و باعث گسترش روابط تجاری شرکت های داخلی با تولیدکنندگان خارجی می شود و این امر سودآوری زیادی را به همراه دارد. تولیدکنندگان بزرگترین تأمین کننده ضد یخ روغنی پارس در کشور هستند که با استفاده از استانداردهای روز دنیا سطح کیفی تولیدات را بالا برده تا بتوانند با نمونه های خارجی رقابت نزدیکی را داشته باشند.هم چنین تامین نیاز بازار مهمترین وظیفه این مراکز می باشد. تولیدی ها به کمک نمایندگی هایی که در سراسر کشور افتتاح می کند سعی دارند تا تولیدات را با کیفیت و از مواد اولیه مرغوب و قیمت مناسب استفاده کنند و هم چنین در اسرع وقت به دست مصرف کنندگان برساند تا رضایت و اعتماد آنها را جلب نمایند.