قیمت روغن هیدرولیک زیک کره ای

انواع مختلفی از روغن ها در هر خودرو مورد استفاده قرار می گیرد که در این مطلب قصد داریم به معرفی یکی از پرفروش ترین مارک های آن یعنی روغن هیدرولیک زیک کره ای و به لیست قیمت عمده انواع روغن موتور در مشهد اشاره کنیم. این روغن از قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر نمونه های هم سطح خود در بازار برخوردار است.قیمت روغن هیدرولیک زیک کره ای

آشنایی با انواع روغن هیدرولیک زیک

آشنایی با انواع روغن هیدرولیک زیک شرکت کره ای زیک در زمینه تولید انواع روغن هیدرولیک و روغن موتور ژاپنی تاکومی فعالیت گسترده ای دارد و علت این که در بازار اکثر کشورهای جهان از فروش بالایی برخوردار است را می توان کیفیت بالای محصولات و رعایت استانداردهای بین المللی در فرآیند تولید آن دانست.

سازگاری روغن های هیدرولیک زیک با خودروهای ساخت داخل یا نمونه های وارداتی باعث شده محصولات این شرکت مورد توجه خریداران زیادی قرار بگیرد‌؛ در ادامه به معرفی برخی از زمینه های کاری این شرکت پرداخته ایم تا با زمینه های کاری آن، آشنایی بیشتری پیدا کنید.

  1. روغن مینرال: این نوع روغن به طور مستقیم از نفت خام گرفته می شود و قیمت آن از سایر روغن ها پایین تر است.
  2. روغن سنتتیک: ویسکوزیته و میزان تبخیر پایین و همچنین عمر مفید و دوام بالا را می توان از ویژگی های بارز این نوع روغن دانست.
  3. روغن نیمه سنتتیک: همان طور که از نام آن پیداست ویژگی هایی مشابه با دو نوع قبلی دارد ولی عملکرد آن در دماهای بالا از سایر روغن ها بهتر است.

مرکز خرید روغن هیدرولیک زیک 206

مرکز خرید روغن هیدرولیک زیک 206 مراکز متعددی در سراسر کشور به دو صورت اینترنتی و حضوری در زمینه خرید روغن هیدرولیک زیک 206 فعالیت می کنند؛ در صورتی که قصد دارید به خرید و فروش عمده یا صادرات روغن هیدرولیک 206 و روغن ترمز آلتیما بپردازید، در این سایت، امکان خرید این محصول با کمترین قیمت وجود دارد.

روغن های هیدرولیک زیک با انواع خودروهای داخلی از جمله 206، سازگاری خاصی دارند و عملکرد آنها و رضایت مشتریان نیز بیانگر همین امر می باشد؛ استفاده از افزودنی های باکیفیت و استاندارد نقش مؤثری بر انتخاب و خرید محصولات این برند توسط شرکت های بازرگانی واردکننده روغن زیک دارد.

مدل X7 روغن زیک این روغن هم در دماهای پایین و هم در دماهای بالا عملکرد فوق العاده ای دارند و اگر به فکر صرفه جویی در مصرف سوخت هستید مدل 5W30 این برند را هنگام خرید در نظر داشته باشید.

مراکز خرید روغن هیدرولیک سعی می کنند بهترین محصولات را به مشتری ارائه دهند؛ در روغن های عرضه شده در این مرکز، چهار ویژگی اصلی این نوع روغن به خوبی دیده می شود و ویژگی های مورد انتظار خریداران به خوبی لحاظ شده است که در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره کرده ایم:

  1. روان ‌سازی چرخش فرمان
  2. انتقال قدرت به قطعات هیدرولیکی
  3. کاهش اصطکاک
  4. محافظت در مقابل زنگ ‌زدگی قطعات مختلف خودرو