قیمت روغن موتور به تام ۷۰۰۰ روانکار

روغن موتور ، روغن موتور یا روان کننده موتور هر یک از انواع مختلفی است که شامل روغنهای اساسی با افزودنیهای مختلف تقویت شده است ، به خصوص افزودنی ضد لباس علاوه بر مواد شوینده ، پراکندگی و برای روغنهای چند درجه ، باعث بهبود شاخص ویسکوزیته می شود. روغن موتور برای روانکاری موتورهای احتراق داخلی استفاده می شود. کارکرد اصلی روغن موتور کاهش سایش اصطکاک در قسمتهای متحرک و تمیز کردن موتور از لجن یکی از کارکردهای دیسپرس و لاک مواد شوینده است.قیمت روغن موتور به تام ۷۰۰۰ روانکار بسیار ارزان است. قیمت روغن موتور به تام ۷۰۰۰ روانکار

عملکرد روغن موتور به تام ۷۰۰۰ روانکار

عملکرد روغن موتور به تام ۷۰۰۰ روانکار علاوه بر ترکیبات اساسی فوق الذکر ، تقریباً همه روغنهای روان کننده حاوی مهار کننده های خوردگی و اکسیداسیون هستند. روغن موتور ممکن است فقط در مورد روغن بدون مواد شوینده یا از یک پایه پایه روان کننده به علاوه مواد افزودنی برای بهبود مواد شوینده روغن ، عملکرد فشار شدید و توانایی مهار خوردگی قطعات موتور ، فقط از یک پایه پایه روان کننده تشکیل شده باشد. روغنهای موتور امروزه با استفاده از روغنهای پایه متشکل از هیدروکربنهای مبتنی بر نفت ، پلی آلفاولفین ها یا مخلوط های آنها به نسبت های مختلف ، مخلوط می شوند ، گاهی اوقات با 20٪ وزن استرها برای انحلال بهتر مواد افزودنی. عملکرد روغن موتور به تام ۷۰۰۰ روانکار بسیار بهتر از سایر روغن موتور ها بوده که باعث پخش  روغن موتور در خودرو شما شده و سلامت آن را بهتر حفظ میکند.

پخش روغن موتور به تام با قیمت عمده

پخش روغن موتور به تام با قیمت عمده علاوه بر بهبود دهنده های شاخص ویسکوزیته ، تولید کنندگان روغن موتور اغلب شامل افزودنی های دیگری مانند مواد شوینده و پراکندگی هستند تا بتوانند موتور را با کمینه ساخت لجن ، مهارکننده های خوردگی و مواد افزودنی قلیایی در تمیز نگه داشتن موتور برای خنثی کردن محصولات اکسیداسیون اسیدی روغن کمک کنند. در اکثر روغنهای تجاری مقدار کمی دی آلکیلد یتیو فسفات روی به عنوان یک افزودنی ضد سایش برای محافظت از تماس سطوح فلزی با روی و سایر ترکیبات در صورت تماس با فلز به فلز وجود دارد. مقدار دی آلکیلد یتیو فسفات روی برای به حداقل رساندن تأثیر نامطلوب در مبدل های کاتالیزوری محدود است. وجه دیگر دستگاههای پس از تصفیه رسوب خاکستر روغن است که باعث افزایش فشار برگشتی اگزوز و کاهش مصرف سوخت با گذشت زمان می شود. به اصطلاح “جعبه شیمیایی” امروزه غلظت گوگرد ، خاکستر و فسفر را محدود می کند. مواد افزودنی دیگری نیز وجود دارد که بصورت تجاری وجود دارد که می تواند توسط کاربر به دلیل سود اضافی ، به روغن اضافه شود. برای خرید روغن موتور عمده به سایت های مرتبط مراجعه کنید، همچنین ما پخش روغن موتور عمده به تام ۷۰۰۰ با قیمت عمده را آغاز کرده ایم تا شما بتوانید این محصول با کیفیت را آسان خریداری کنید.