قیمت روغن موتور به تام ۷۰۰۰ در تهران

بسیاری از رانندگان برای داشتن خودرویی سالم، به نوع سوخت و سایر مایعاتی که در موتور خودرو خود می ریزند بسیار حساس بوده و سعی می کنند همیشه از نوع مرغوب و باکیفیت آن ها استفاده کنند. روغن موتور یکی از این مایعات است که وظیفه تمیز کردن و روان کاری موتور را بر عهده دارد و به کارکرد بهتر موتور، کمک شایانی می کند. روغن موتور به تام ۷۰۰۰ یکی از انواع روغن موتور است که نسبت به سایر انواع خود، قیمت مناسب تر و کیفیت بالاتری دارد.

قیمت روغن موتور به تام ۷۰۰۰ در تهران

ویژگی های مثبت روغن موتور به تام ۷۰۰۰

ویژگی های مثبت روغن موتور به تام ۷۰۰۰

خرید روغن موتور های به تام به دلیل ویژگی های مثبتی که دارند از سوی رانندگان بسیاری مورد اقبال واقع شده است.

از جمله ویژگی های منحصر به فرد این روغن موتور موارد زیر را می توان نام برد :

قابلیت جذب بالا : این روغن موتور ها قابلیت  بسیار بالایی در جذب ذرات اسیدی و ناخالصی های موجود در موتور خودرو داشته و از این نظر قابل استفاده در کلیه خودرو هایی هستند که سطح کیفی مشابهی دارند.

ظرفیت های متعدد : روغن موتور به تام ۵۰۰۰ در ظرفیت های مختلف 1 لیتری تا 20 لیتری بسته بندی شده و هرکدام با قیمت های مناسب در دسترس رانندگان و مسئولین تعمیرگاه ها و انواع مراکز تعویض روغن اتومبیل قرار گرفته است. ظرفیت های 1 تا 4 لیتری برای مصارف رانندگان در اتومبیل های شخصی و ظرفیت های بالاتر جهت استفاده در مراکز تعویض روغن اتومبیل ها ترتیب داده شده است.

دارا بودن استاندارد های جهانی کیفیت : استاندارد های جهانی روغن موتور 7000 شامل استاندارد ACEA ،SAE APl ،LL01 ،LL04 می باشد.

دارا بودن تاییدیه از سازمان جهانی حفظ محیط زیست 

دارا بودن تاییدیه کیفیت از مراکز مربوطه : این تاییدیه ها شامل  تاییدیه MB  و MBW می باشد.

دارا بودن گرانروی 10W40 : این سطح از گرانروی باعث عملکرد بهتر موتور در شرایط متفاوت دمایی اعم از دمای بالا یا دماهای پایین تر می شود. همین ویژگی، روغن موتور به تام را در میان انواع مشابه خود زبانزد نموده است.

سازگاری بسیار بالا با سیستم موتور خودرو های حساس  

کاهش ساییدگی قطعات موتور خودرو : روغن موتور به تام و روغن موتور بهران با کاهش برخورد، اصطکاک و در نهایت، کاهش ساییدگی قطعات موتور خودرو هنگام روشن بودن و شتاب گرفتن خودرو، درجه حرارت را پایین آورده و به خنک شدن موتور کمک شایانی می نماید.

خرید انواع روغن موتور در بازار تهران

خرید انواع روغن موتور در بازار تهران

خرید انواع روغن موتور در بازار تهران از طریق مراجعه به نمایندگی های متعدد انواع روغن موتور براحتی انجام می شود. برخی افراد نیز مایلند با مراجعه به سایت های متعددی که از طرف شرکت های تولید کننده انواع مایعات مورد نیاز خودرو راه اندازی شده اند هم از خدمات مشاوره ای رایگان بهره بگیرند و هم خرید راحت تری داشته باشند.