قیمت روغن موتور به تام ۵۰۰۰ در تهران

همانطور که می دانید روغن موتور به تام ۵۰۰۰، یکی از بهترین انواع برندهای روغن موتور در تهران و دیگر شهرها بوده که قیمت آن بستگی به عوامل مختلفی دارد که در متن زیر پیرامون آن بحث خواهد شد. این روغن موتور که جز اجزای اصلی مصرفی در هر خودرو به حساب می آید در واقع کار روان کنندگی قطعات را به خوبی انجام می دهد، تا ماشین همواره خوب کار کند و مشکل و نقص فنی برای آن پیش نیاید و خیال راننده را بابت مشکلات احتمالی پیش آمده، راحت کند.

قیمت روغن موتور به تام ۵۰۰۰ در تهران

کارایی روغن موتور به تام ۵۰۰۰ چیست؟

کارایی روغن موتور به تام ۵۰۰۰ چیست؟

 

بیشتر بخوانید: روغن موتور نانو سرامیک

کارایی روغن موتور اصل مانند روغن موتور به تام ۵۰۰۰، موارد ذکر شده زیر است، که همگی این عوامل سبب طول عمر مفید موتور خودرو و کارایی درست آن خواهند شد.

  •  روانکاری و کاهش اصطکاک
  •  انتقال حرارت
  • جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی
  •  پاک کنندگی و معلق سازی
  •  آب بندی سیستم
  • ضربه گیری
  • کاهش مصرف سوخت

می باشد.

روغن موتور با روانکاری که انجام می دهد، راندمان موتور را بهبود بخشیده و آن را افزایش می‌دهد، همچنین می‌توانند ساییدگی قطعات مختلف موتور را به همدیگر، به مقدار زیادی کاهش دهند.

روغن موتور با انتقال حرارت به سیستم خنک کننده و بیرون کردن آن باعث می‌شود که دمای داخل موتور کم شود، و در نتیجه موتور سالم تر بماند.

روغن موتور را نباید در دماهای بالاتر از ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری کنید همچنین آن را در مکانی قرار دهید که از تابش مستقیم نور خورشید در امان بماند، بهتر است بعد از استفاده آن را در محلی قرار دهید که نوسانات دمایی کمی وجود داشته باشد.

در تهیه این روغن موتور دقت لازم را داشته باشید که به سراغ بطری هایی که برچسب اطلاعات آن کنده شده است نروید و از خرید آنها خودداری کنید.

کارخانه روغن موتور به تام ۵۰۰۰ ایرانی اصل

کارخانه روغن موتور به تام ۵۰۰۰ ایرانی اصل  کارخانه روغن موتور به تام توانسته است یک محصول ایرانی اصل و باکیفیت را با تکنولوژی سینتتیک را روانه بازار کند. این روغن با تمام خودروهایی که موتورهای توربو شارژ یا موتورهای چند سوپاپه بنزینی و دیزلی دارند  سازگاری لازم را دارد. یکی از مزیت‌های مهم و اصلی تمامی روغن موتورها، تمیز و سالم نگه داشتن کلیه  قطعات و اتصالات داخلی موتور است که حتی با عملکردن بالای موتور در شرایط سخت کارایی خوبی را از خود نشان دهند.

این کارخانه می تواند انواع روغن موتور به تام را در حجم های یکسان ۴ لیتری و ۱ لیتری را تولید کرده و به بازار برای عرضه بفرستد. تولید کنندگان می توانند مشتریان و مصرف کنندگان را مجاب کرده که قبل از ریختن این روغن ، دفترچه راهنمای خودرو و قسمت های مربوط به روغن موتور را چک کنند، تا خود به تنهایی بتوانند به تعویض روغن موتور بپردازند.