قیمت خرید ضد یخ بتن

قیمت خرید ضد یخ بتن در این مجموعه بسیار به صرفه و اقتصادی می باشد، همان طور که می دانید قیمت در انواع کالا، بسیار مسئله مهمی است که باید در ارزش گذاری آن تمام جوانب را در نظر گرفت که این موضوع درباره ی قیمت خرید ضد یخ بتن نیز صدق می کند؛ ضد یخ های بتنی امروزه یکی از مواد اولیه های مهم در ساخت و ساز های بتنی در فصل سرما است که نیاز به ضد یخ در ساخت بتن امری حتمی می باشد.

قیمت خرید ضد یخ بتن

ضد یخ بتن

ضد یخ بتن با توجه به موضوع بحث ما می خواهیم به طور مفصل در این مقاله با ضد یخ بتن آشنا شویم، در ابتدا توضیح مختصری در مورد بتن داده می شود، بتن از جمله مواد سیمانی همراه خاک و شن و ماسه و آب است که از سختی زیاد بعد خشک شدن برخورد است در واقع سیمان بعد مخلوط شدن با آب طی مراحل مختلف و واکنشی که بین آب و سیمان به وجود می آید به خمیر و سپس به مواد سختی به نام بتن تبدیل می شود، دما مناسب آب از جمله مهم ترین عامل برای ایجاد واکنش هیدراسیون بین سیمان و آب است. هنگامی که پودر سیمان با مقدار مناسبی آب مخلوط می شود تبدیل به خمیر نرمی می شود كه در اثر مرور زمان حالت خمیری خود را از دست می دهد و به جسم سختی تبدیل می شود. گیرش و سخت شدن خمیر سیمان نتیجه ی یک سلسله واکنش های همزمان و پی در پی بین آب و اجزای تشکیل دهنده ی سیمان است. گیرش سیمان با درجه حرارت و رطوبت محیط اطراف تغییر می کند.پس توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است.

با توجه به نکات بالا که گفته شد، باید متوجه شده باشید که در فصول سرد سال دمای آب پایین می آید و این موضوع باعث می شود، واکنش بین سیمان و آب بسیار کند می شود، و هم چنین یخ زدگی در آب باعث عدم تولید بتن با کیفیت خواهد شد، علاوه بر آن بتن حاصل که ضد یخ در آن استفاده نشده است می تواند بنتی را تولید کند که بعد از مدتی از طول عمر آن دچار ترک خوردگی و پوسیدگی خواهد شده که در نتیجه سازه و بنایی که از آن ساخته شده است آن مقاومت و دوام بالا و ایمنی لازم را نخواهد داشت.

یکی از راه های افزایش دوام و مقاومت بالای بتن ریزی در فصل سرما استفاده از ضد یخ است این ضد یخ های بتی ترکیبات شیمیایی است که دمای انجماد آب موجود و مورد استفاده در بت را کاهش داده و مانع یخ زدگی ان می شود.

ضد یخ بتنی در انواع مختلف با توجه به نوع سازه که از بتن ساخته می شود متغییر است، از جمله ضد یخ پودری بتن، ضد یخ مایع ، ضد یخ شیمیایی بدون کلراید و … است.

با توجه به این موضوع در ادامه به مزیت و معایب استفاده از ضد یخ بتن پرداخته می شود.

مزیت های اساسی استفاده از ضد یخ بتن:

  • مقاومت و دوام بالا در برابر یخ زدگی آبِ بتن
  • کاهش پس زدن و برطرف شدن ترک خوردگی در بتن‌های ساختمان سازی
  • زیاد شدن سرعت واکنش بین آب و سیمان و اجرای کار
  • زیاد شدن مقاومت اولیه و نهایی بتن در طولانی مدت
  • کاهش میزان گرد و خاک در پاشش بتن به روش خشک

معایب استفاده از ضد یخ بتن:

استفاده از ضد یخ بتن معایب خاصی ندارد، فقط اجرای عملیات بتن ریزی و استفاده از ضد یخ باید توسط افراد ماهر صورت گیرد که ماهیت بتن تغییر نکند، و زمان دقیق حل کردن ضد یخ در بتن شناخته شود که باید در اخر مرحله افزوده شود.

قیمت ضد یخ بتن

قیمت ضد یخ بتن قیمت ضد یخ بتن مانند بسیار از ترکیبات شیمیایی که در صنایع مختلف به خصوص صنایع ساختمان سازی به کار می آید بسته به عوامل متعدد متغیر است.

حجم بسته مورد نظر ضد یخ که هر چه مقدار حجم ضد یخ بتن بالا باشد طبیعتا قیمت آن نیز بالا می رود.

نوسانات اقتصادی از جمله مهم ترین عامل در قیمت مصالح ساختمانی و ملزومات مورد نیاز در این عرصه است که قیمت ضد یخ بتن نیز بسیار به این عامل بستگی دارد.

داشتن برند مشهور و معتبر که بدون شک کیفیت محصول را بالا می برد، باعث داشتن قیمت بالا در ضد یخ بتن می شود.

خرید ضد یخ بتن

خرید ضد یخ بتن این مجموعه یکی از مراجع خرید ضد یخ با قیمت مناسب می باشد، که با توجه به کیفیت بالای آن و کاربرد های خاص خود، همواره توسط خریداران از فروش پر رونقی برخوردار است، ضد یخ بتن پودری و مایع از آنجا که در صنعت های مختلف چون صنایع ساختمان سازی و غیره کاربرد دارد می تواند جز مواد شیمیای صنعتی اصلی باشد. کاربرد وسیع ضد یخ بتن ساختمانی باعث شده فروش ضد یخ بتن رو به رونق باشد، این مرکز همواره در تلاش است با فروش ضد یخ بتن در بازار داخلی، آن را با حداکثر کیفیت به خریدارام محترم عرضه نماید.

.

ضدیخ در بتن

ضدیخ در بتن ضد یخ در بتن همان طور که در بالا به آن اشاره شد باعث دوام و مقاومت بالای بتن ریزی در فصل سرد سال می شود که از جمله مشکلات چالش برانگیز در فصول سرد سال بتن ریزی است.

فروش ویژه انواع ضد یخ در بتن با کیفیت، توسط این مرکز با تخفیف ویژه صورت می گیرد، امروزه مزایای زیاد استفاده از ضد یخ افراد را به خرید و مصرف آن راغب می کند، هم چنین تجدید نظر در تولید و فرمولاسیون‌ انواع ضدیخ بتنی عمده، متناسب با کیفیت جهانی، تولید کنندگان را به تولید با کیفیت تر و انبوه تر این محصولات وا دارد، از این رو این مرکز به عنوان بازار فروش انواع ضد یخ بتنی چون ضد یخ بتنی خارجی و ایرانی می باشد که همواره در تلاش است با عرضه آن‌ها با بهترین مواد اولیه تولید شده، از معتبر ترین برندها همواره رضایت مشتری را جلب نماید. بازار فروش و عرضه ضد یخ بتنی نیز با توجه کارکرد مطلوب و برند شناخته شده و باکیفیت بودن آن از رونق و فروش خوبی برخوردار است. این مرکز قیمت ضد یخ بتنی خارجی به صورت مناسب قرار داده است و با فروش در سراسر کشور به صورت مستقیم با حذف دلالان بازار و واسطه ها سعی در صرفه جویی در هزینه و زمان خریداران محترم است.