قیمت انواع فیلتر سوخت خودرو

فیلتر سوخت خودرو یکی از ضروری ترین لوازم برای خودروی شما است که می تواند از ورود مواد اضافی سوخت خودرو به داخل موتور جلوگیری به عمل آورد و به کارایی بهتر و موثرتر موتور کمک شایانی نماید. برای تهیه ی انواع فیلتر سوخت خودرو با همکاران ما در این سایت تماس حاصل فرمایید.

خودروهایی که امروزه وجود دارند از سوخت بنزین برای حرکت خود بهره می گیرند، اما بنزین در وجود خود ترکیباتی دارد که می توانند وارد سیستم موتور شده و در عملکرد و کارایی خودرو اشکالات بی شماری را به وجود آورند. برای حل این مشکل فیلترهایی مخصوص خودرو به وجود آمده اند که به آن ها فیلتر سوخت خودرو می گویند و می توانند در مسیر باک بنزین قرار بگیرند و باعث شوند که مواد مضر و اضافی به سیستم موتور وارد نشوند.

قیمت مرغوب ترین فیلتر سوخت خودرو

برای این که خودروی ما عملکرد بسیار خوبی داشته باشد باید هر چند وقت یک بار فیلتر خودروی خود را عوض نماییم که این کار موجب می شود انژکتورهای خودروی ما همیشه تمیز و سالم بمانند و پمپ بنزین ما عمر مفید و موثری داشته باشد و راندمان موتورمان روز به روز بالاتر برود. اگر دیدید که بازدهی موتور خودروی شما پایین آمده است و یا انژکتورهای شما کثیف شده اند و یا این که موتور خودروی شما به سختی روشن می شود، باید بدانید که فیلتر سوخت شما باید عوض شود.

فیلتر سوخت خودرو

تولید کننده مستقیم فیلتر سوخت خودرو

گرفتگی فیلتر ماشین چه نشانه هایی دارد؟

  • پایین آمدن راندمان موتور
  • روشن نشدن ماشین با یک استارت
  • در سربالایی ها قدرت موتور کاهش می یابد
  • آمپر ماشین در فصل های گرم بالا می رودaa

قیمت عمده فیلتر سوخت خودرو

گرفتگی فیلتر ماشین موجب می شود که عمر پمپ بنزین ماشین ما پایین آید و سنسورهای اکسیژن آسیب ببینند و حتی ممکن است سوپاپ موتور خودروی ما بسوزد. تمام مواردی که ذکر شد از نشانه های اصل کثیفی و گرفتگی فیلتر بنزین است که شما باید در هنگام مشاهده ی این گونه موارد نسبت به عوض کردن فیلتر سوخت خودروی خود اقدام نمایید.

سایت ما این افتخار را دارد که در کنار انواع قطعات خودرویی که ارائه می دهد، بهترین و عالی ترین مارک های فیلتر سوخت خودرو را نیز در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا شما هم بتوانید با استفاده از فیلترهای سوخت موجود در سایت ما به سلامت و عمر بالای خودروی خود اضافه نمایید.

فیلتر سوخت خودرو