قیمت انواع روغن موتور خودرو در نمایندگی شرکت ها

از آنجایی که موتور مهم ترین نقش را در حرکت خودرو دارد توجه به سلامت آن بسیار حائز اهمیت می باشد. روغن موتور مایعی است که برای روان کردن قطعات و اجزای خودرو استفاده می شود. این مواد از از روغن نفتی همراه با افزودنی های دیگر تشکیل شده است که کیفیت آنها بستگی به این مواد افزودنی دارد. آنها انواع مختلفی دارند که بر حسب درجه و کیفیت به مدل های مختلفی تقسیم بندی می شوند. قیمت انواع روغن موتور خودرو با توجه به عوامل مختلفی و توسط شرکت های سازنده ی آنها تعیین می گردد که دارای قیمت های متفاوتی می باشد.

قیمت انواع روغن موتور خودرو در نمایندگی شرکت ها

کیفیت و کاربرد انواع روغن موتورهای موجود در بازار

کیفیت و کاربرد انواع روغن موتورهای موجود در بازار کیفیت روغن موتور های موجود در بازار به مواد افزودنی که به آنها اضافه می شود دارد که دارای انواع مختلفی می باشند. آنها کاربرد های بسیار زیادی دارند که برای سلامت موتور ها الزامی است. به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم.

  • کاهش سایش قطعات خودرو
  • روانکاری
  • شست و شوی داخل موتور
  • خنک نمودن قطعات داخلی موتور

کیفیت و کاربرد انواع روغن موتور های موجود در بازار را می‌توانید از نمایندگی ها و مراکز فروش آنها سوال نمایید.

لیست جدیدترین قیمت های روغن موتور خودرو

لیست جدیدترین قیمت های روغن موتور خودروروغن موتور خودرو یکی از اصلی ترین وسایل برای کارکرد بهتر آنها می باشد که دارای انواع مختلفی هستند. قیمت آنها به عوامل زیادی از جمله کیفیت، جنس، اندازه، نوع و… بستگی دارند.

هر ساله لیست جدیدی از انواع قیمت های آنها توسط شرکت های سازنده منتشر می شود که برای اطلاع از آنها می توانید به نمایندگی ها و دفاتر فروش آنها در هر شهر مراجعه نمایید. قیمت روغن موتور elf و قیمت روغن موتور 10w40 دو نمونه از پر کاربرد ترین انواع آنها، مختلف می باشد که به عوامل گفته شده بستگی دارد.

پرفروش ترین روغن های موتور در بازار کشور

پرفروش ترین روغن های موتور در بازار کشورنمونه های داخلی و خارجی زیادی از انواع روغن های موتور در کشور وجود دارند که افراد بسیاری آنها را توسط راه های مختلف به فروش می رسانند.

پر فروش ترین روغن های موتور در بازار کشور آنهایی می باشند که توسط شرکت های معتبر و با استاندارد های جهانی ساخته می شوند که دارای کیفیت های بسیار خوبی هستند.

قیمت روغن موتور 20w50 که توسط شرکت های بسیاری تولید و توزیع می شوند، با توجه به اندازه و کیفیت آنها متفاوت است که در بسته بندی های مختلف در بازار به فروش می رسند. 

مهمترین تفاوت های روغن موتورهای داخلی و خارجی

مهمترین تفاوت های روغن موتورهای داخلی و خارجیروغن موتور های داخلی و خارجی تفاوت های بسیار مهمی با یکدیگر دارند که به اصلی ترین آنها یعنی تفاوت در جنس به کار رفته در تولید آنها اشاره کرد. نمونه های خارجی روغن ها امروزه متاسفانه در کیفیت های پایینی در بازار کشور وجود دارد. روغن موتور پژو پارس یک نمونه از روغن های وارداتی از خارج از کشور می باشد که با نمونه های ایرانی آنها متفاوت است.