فروش روغن موتور کوانتیک 20w50 درجه یک

روغن موتور کوانتیک 20w50، یک نوع از انواع روغن موتور در بازار می باشد که در برابر انواع درجه بندی های روغن موتور که با توجه به گرانروی و کیفیت انجام می شود، گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب مصرف کننده می باشد.

این روغن موتور از فروش ویژه ای برخوردار است چون بالاترین کارایی را نسبت به قیمتش در برابر سایر نمونه های مشابه برای خود رقم زده است.

فروش روغن موتور کوانتیک 20w50 درجه یک

خصوصیات روغن موتور کوانتیک 20w50 چیست؟

خصوصیات روغن موتور کوانتیک 20w50 چیست؟ روغن موتور باید دارای ویژگی هایی باشد تا سلامت موتور را حفظ نماید و از استهلاک و آسیب آن در کوتاه مدت خودداری نماید.

روغن موتور کوانتیک 20w50 یک نمونه بسیار رایج و عالی در سطح بازار می باشد که، خصوصیات منحصر بفردی دارد. مثلا: اصطکاک و ساییدگی موتور را کاهش می دهد. از بالارفتن دمای قطعات موتور جلوگیری می کند و باعث کاهش دما و خنک شدن موتور، می شود. دوده و سابیدگی حاصل از تجزیه را پاک می کند. عملکرد حرکاتِ قطعات را آسان می کند. سیلندر و پیستون را در بهترین حالتِ ممکن در عملکرد نگه می دارد. همه این خصوصیات باعث شده است تا، این روغن موتور در برابر سایر مدل های دیگر مناسب تر باشد و جایگاه ویژه ای در بازار فروش داشته باشد.

در حال حاضر توزیع کننده های این روغن به دلیل استقبال بی نظیر مصرف کنندگان، اقدام به توزیع سراسری به طور گسترده در تمام نقاط کشور کرده اند و خوشبختانه اکثریت افرادی که به نوعی نیاز به تهیه روغن موتور دارند،ضد یخ قرمز و روغن موتور 20w50 را حداقل برای اولین بار تمایل به انتخاب دارند. اگر سلامت موتور و شتاب برای شما اهمیت داشته باشد، و مصرف سوخت کمتر و آلایندگی کم برایتان اهمیت داشته باشد، یکی از راه های مراقبت از خودرو می تواند استفاده از این روغن موتور باشد.

فروشگاه روغن موتور کوانتیک 20w50 در تهران

فروشگاه روغن موتور کوانتیک 20w50 در تهران فروشگاه روغن موتور سمند و نمایندگی ها یکی از بهترین مکان های تهیه انواع روغن موتور می باشد که می توان در مورد این نوع روغن موتور را نیز با راهنمایی فروشنده و مشاورین و خدمات دهندگان روغن موتور، اطلاعات کسب کرد و انتخاب مناسبی را رقم زد.

یکی از نمایندگی ها و فروشگاه های روغن موتور، روغن موتور تهران می باشد که، می توان با مراجعه حضوری به فروشگاه و نمایندگی آن مراجعه نمود و علاوه بر اینکه می توانید نسبت به خرید اقدام کنید، نیز می توانید از خدمات و مشاوره آن نیز استفاده کنید. علاوه بر مراجعه حضوری همچنین، می توان از طریق وبسایت اینترنتی اقدام کرد تا در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید.