فروش روغن موتور رسکو 10w40 بشکه ای

برند رسکو، تولید کننده انواع محصولات صنعتی از جمله روغن موتور، گریس و … به عنوان یکی از مطرح ترین برند ها در این زمینه، در میان مصرف کننده گان، در سطح جهانی شناخته شده است. فروش روغن موتور رسکو 10w40به صورت بشکه ای، بطری و … در مراکز عرضه محلول های صنعتی و نمایندگی های مشخص این شرکت در اقصی نقاط جهان، صورت می گیرد.

فروش روغن موتور رسکو 10w40 بشکه ای

مشخصات روغن موتور رسکو 10w40 بشکه ای

مشخصات روغن موتور رسکو 10w40 بشکه ای بیشتر بخوانید: روغن موتور کاسترول تهران

از مشخصات روغن موتور رسکو ۱۰w۴۰، نحوه عرضه آن به صورت  بشکه ای می باشد. به طور طبیعی هر کارخانه و شرکت تولید کننده، برای تولید و ارائه محصولات خود روش ها و اصول خاصی را پیاده می کند. اغلب شرکت های تولید کننده روغن موتور ها و محلول های شیمیایی در کنار کیفیت محصول، به بسته بندی آن نیز توجه ویژه ای دارند.

از آن جایی که از پر استفاده ترین محصولات شیمیایی که در ماشین آلات کاربرد فراوانی دارند انواع روغن موتور ها می باشند می توان گفت که ضرورت روغن موتور ها برای ماشین ها به اندازه بنزین می باشد.

عموم آن ها انواع روغن موتور ها را به صورت بشکه ای، در بطری های پلاستیکی، بطری های فلزی و … به بازار عرضه می کنند.

هر مصرف کننده نیز بسته به میزان نیاز خود به خرید این محصولات می پردازند. انواع بشکه ای این روغن ها برای شرکت های بزرگ که از ماشین های سنگین جهت پروژه های خود استفاده می کنند، مناسب است.

بسته بندی های بطری گونه نیز مناسب برای استفاده عموم و صاحبان ماشین های سواری و شخصی می باشد.

قیمت روغن موتور رسکو 10w40 ارزان

قیمت روغن موتور رسکو 10w40 ارزان در حالت کلی، قیمت روغن موتور ارزان نیست چرا که روغن موتور ها از فراورده های نفتی هستند و عموما محصولاتی گران قیمت می باشند. روغن موتور رسکو ۱۰w۴۰ نیز از این قاعده مستثنی نیست و با توجه به کیفیت بالایی که دارند، قیمت های فروش آن، متغیر است.

شایان ذکر است که عوامل مختلفی در قیمت گذاری روغن موتور نانو سرامیک اثر گذار هستند.

در وهله اول هنگام خرید روغن ها، چیزی که برای خریداران و مشتریان مهم و قابل توجه است، میزان کیفیت و مرغوبیت آن است، روغنی که می خواهند برای ماشین خود استفاده کنند باید قدرت روانکاری زیادی داشته باشد و در عین حال رسوب گذاری نکند.

مورد بعدی ک برای مصرف کننده مهم است، قیمت روغن ها می باشد به طور کلی هر مشتری می خواهد روغنی با کیفیت و قیمت مناسب جهت اتومبیل خود خریداری کند.

حجم روغن ها و یا همان نوع بسته بندی آن نیز عامل دیگری ست که قیمت نهایی روغن را مشخص می کند.