فروش روغن موتور توتال فلزی Quartz 7000

روغن موتور به صورت کلی وظایفی مثل روانکاری ، شستشو و تمیزکاری داخل موتور ، جلوگیری از فرسایش و زنگ زدگی را دارند .
روغن موتور توتال فلزی یکی از انواع روغن موتورهای خارجی موجود در بازارها می باشد که دارای طرفداران بی شماری است.

فروش روغن موتور توتال فلزی Quartz 7000

ویژگی روغن موتور توتال فلزی Quartz 7000

ویژگی روغن موتور توتال فلزی Quartz 7000 روغن موتور توتال فلزی یکی از انواع روغن موتور ها است که باعث روان سازی قسمت های متحرک موتور ، کاهش اصطکاک و زنگ زدگی ، کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و به طور کلی جلوگیری از اکسیداسیون می شود .
به طور کلی روغن ها به سه دسته مینرال ، سینتتیک و نیمه سینتتیک تقسیم می شوند ، که همه آن ها تقریبا یک ویژگی و خصوصیت دارند و تفاوت آن ها بیشتر در نحوه تولید و عناصر به کار رفته در ساخت آن ها می باشد ، که اکثر روغن موتورها سینتتیک و نیمه سینتتیک هستند ، روغن موتور توتال فلزی نیز یک روغن نیمه سینتتیک است که برای خودروهای بنزینی و دیزلی مناسب است .
روغن پایه نیمه سینتتیک توتال دارای درجه گرانروی 10w40 که باعث عملکرد مناسب و درست موتور در دماهای پایین و بالا می شود و همچنین باعث کاهش مصرف سوخت می شوند ، این روغن موتور برای موتور های قدرتمند که در شرایط سخت دمایی کار می کنند مناسب است که وظیفه تمیز کاری اجزای موتور را دارد ، مناسب برای تمام فصول سال و هر شرایط آب و هوایی می باشد ، باعث تمیز نگه داشتن موتور و در نتیجه افزایش کارایی موتور و در نهایت افزایش طول عمر خودرو می شود ، در ماشین های پژو ، بنز ، بی ام و ، فولکس کارایی دارد.
طراحی شده برای وسایل نقلیه با بنزین بدون سرب یا هر بنزین مایع دیگر می باشد.
بهترین روغن موتور فرانسوی موجود در ایران است .
که هرسال یک بار باید تعویض شود برای تعویض درست و به موقع باید به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کرد.

خرید بهترین روغن موتور توتال فلزی ارزان

خرید بهترین روغن موتور توتال فلزی ارزان شرکت توتال یک شرکت فرانسوی می باشد که به تولید انواع روغن موتور ، ترمز ، هیدرولیک و….پرداخته است. این شرکت کمپانی بزرگ نفتی جهان است که در سی کشور جهان شعبه دارد.
این شرکت نمایندگی های زیادی در سراسر ایران برای فروش محصولات خود دارد . شرکت ما انواع روغن موتور فلزی توتال را در بهترین کیفیت و قیمت ، طبق استانداردهای لازم در سایت خود به نمایش گذاشته تا خریداران با مراجعه به سایت و برخورداری از خدمات فروش مثل تخفیف ها و مشاوره های رایگان  لذت یک خرید مطمئن را بچشند.
قیمت این محصول به عوامل زیادی بستگی دارد و ثابت نیست ، برای آگاهی از قیمت روز این روغن می توان به کارشناسان فروش ما تماس و از قیمت های لحظه ای آگاه شد.
قیمت خرید روغن موتور به صورت عمده ارزان تر و به صرفه تر است.