فروشگاه روغن موتور کوانتیک Sn 10w40 ارزان

روغن موتور کوانتیک Sn 10w40:

این روغن در سیستم روانکاری وسایل نقلیه سنگین و سبک کاربرد دارد که دارای کارایی عالی وقیمت مناسبی می باشد.

روغن موتور کوانتیک 10w40 برای خودرو ها بسیار مناسب است زیرا سبب آلایندگی کمتر و سوخت پایین تر می شود. این روغن موتور با شرایط آب و هوایی سازگار است به خصوص مناسب برای فصول سرد می باشد.

فروشگاه روغن موتور کوانتیک Sn 10w40 ارزان

انواع روغن موتور کوانتیک را بشناسید

انواع روغن موتور کوانتیک را بشناسید انواع روغن موتور کوانتیک:

روغن موتور کوانتیک، انواع مختلفی دارند که تفاوت آن ها به مواد اولیه و داشتن یا نداشتن مواد افزودنی بستگی دارد.

۱_ مینرال: این روغن و روغن موتور نانو سرامیک به طور طبیعی به دست می آید. روغن مینرال در فصل سرما عملکرد ضعیفی دارد زیرا تا گرم شدن و چرخش روغن در اجزای موتور، به زمان بیشتری نیاز دارد.

روغن های مینرال، مناسب برای خودروهای قدیمی هستند زیرا روغن های دیگر خاصیت پاک کنندگی بالایی دارند و این ممکن است به قطعات خودرو های قدیمی ضرر برساند.

این روغن ها دارای گرانروی بالایی هستند و برای خودروهای جدید نیز مناسب نیستند، زیرا ممکن است نتوانند دما را کاهش دهند و وظیفه پاک کنندگی را به خوبی انجام دهند.

۲_ سنتتیک: این روغن ها به صورت شیمیایی تولید می شوند. نسبت به روغن های معمولی گرانروی مناسب تری دارند و عملکرد بهتری را در دماهای پایین از خود نشان می دهند.

این روغن ها در هوای سرد اجزاء موتور را پوشش می دهند و سبب می شوند که موتور خودرو در فصل سرما زود تر گرم شود و ازآسیب ها جلوگیری کند. این روغن ها حرارت را سریع تر در دماهای بالا انتفال می دهند و در نتیجه دمای موتور کاهش می یابد. عمل رسوب زدایی را به خوبی انجام می دهند.

این روغن ها قیمت بالایی دارند زیرا افزودنی های پیشرفته ای دارند.

۳_ نیمه سنتتیک: این یک روغن با پایه ترکیبی است و ترکیبی از روغن مینرال و سنتتیک است و از ویژگی های هر دو برخوردار است.

خرید روغن موتور کوانتیک Sn 10w40 صادراتی

خرید روغن موتور کوانتیک Sn 10w40 صادراتی شرکت های تولیدی این روغن و روغن موتور صنعتی پارافین، روغن های باکیفیت و مناسب برای انواع خودروها تولید می کند و به روش های مختلفی آن ها را در اختیار خریداران قرار می دهد.

خرید روغن موتور کوانتیک به صورت مستقیم و اینترنتی بسیار به صرفه تر است، زیرا واسطه ها در این روش حذف می شوند.

روغن موتور صادراتی یکی از نمونه روغن هایی است که به کشورهای دیگر صادر می شود که بسته به نوع کیفیتشان، قیمت های متفاوتی دارند؛ هر چه روغن مرغوب تر باشد گران تر خواهد بود.

با توجه به کیفیت عالی این روغن ها، بازار فروش عالی دارد و به صورت عمده به فروش می رسد.