فروشگاه روغن موتور صنعتی پارافین

روغن موتور صنعتی پارافین نوعی روان کننده قطعات خودرو است. به دلیل کارایی فوق العاده این روغن، فروشگاه روغن موتور برند پارافین، جهت راه اندازی ماشین آلات مختلف، این محصول باکیفیت را ارائه می دهد.

فروشگاه روغن موتور صنعتی پارافین

مشخصات روغن موتور صنعتی پارافین

مشخصات روغن موتور صنعتی پارافین روغن موتور صنعتی پارافین یکی از روانکارهای مهم و با کیفیت جهت چرب کردن ماشین آلات حاوی چرخ دنده به ویژه خودرو است. این نوع روغن شامل ترکیباتی مانند دی و تری گلیسرید می باشد. صنایع مختلف بسته به نوع فعالیت خود روغن موتور خاصی را جهت روانکاری چرخ دهنده انتخاب می کنند. 

روغن موتورهای پارافین دارای مشخصات ویژه ای هستند. اصلی ترین مشخصه یک روغن موتور، روغن پایه آن است که مستقیماً از طریق پالایش نفت خام حاصل می شود. شاخصه دیگر این نوع روغن که بر قیمت روغن موتور نیز تاثیر بسزایی دارد، مواد افزودنی مناسب آن است. 

اصول استاندارد در ترکیب روغن موتور نوع پارافین با دقت رعایت شده است. برخی از روغن ها که در صنایع گوناگون استفاده می شوند، بین قطعات مختلف خودرو یا ماشین آلات دیگر، ضربه و سائیدگی ایجاد می کنند. همچنین در برخی مواقع قطعات نمی توانند به راحتی حرکت کنند در نتیجه به هم برخورد کرده و به موتور آسیب می رسانند.

اما روغن موتور صنعتی نوع پارافین با کم کردن اصطکاک ایجاد شده در قطعات خودرو، روانکاری مناسب، مراقبت از قطعه ها در مقابل سائیدگی و خوردگی، ایجاد قدرت در هیدرولیک، امکان افزایش طول عمر موتور و دیگر قطعات و مهمتر از همه کاهش میزان مصرف سوخت برتری خود را نسبت به سایر روغن موتورهای صنعتی ثابت کرده است.

قیمت انواع روغن موتور صنعتی جنوب

قیمت انواع روغن موتور صنعتی جنوب روغن موتورهای صنعتی در اقسا نقاط کشور به ویژه جنوب کشور با قیمتی بسیار مناسب عرضه می گردد. روغن موتور جنوب به دلیل کیفیت و غلظت استاندارد و همچنین مانا بودن و عمر مفید مورد توجه صنایع مختلف است.

طیف گسترده روغن های صنعتی جنوب کشور که وظیفه روان کردن، جلوگیری از سائیدگی، تمیزی قطعات و … را بر عهده دارند از طریق مجموعه های عرضه مستقیم به متقاضیان ارائه می گردد.

ویژگی های مفید و غیر قابل انکار یک روغن موتور صنعتی مانند روغن موتور جنوب که در واقع نقش حیاتی در طول عمر یک موتور و قطعات خودرو یا هر وسیله شامل چرخ دنده دارد بسیار زیاد است. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

  • امکان آب بندی قطعاتی مانند سیلندر و پیستون
  • عدم ایجاد رسوب 
  • جلوگیری از ضربه و تنش بین قطعات نزدیک به هم 
  • جلوگیری از گرمایش زیاد موتور و خنک کردن قطعات
  • معلق نگه داشتن آلودگی و عدم آسیب به موتور
  • کیفیت و قیمت مناسب و …

در انتخاب یک روغن موتور خوب علاوه بر قیمت قابل قبول باید کیفیت، شرکت ارائه کننده، میزان روانکاری و نوع موتور وسیله خود را درنظر بگیرید و سپس از طریق فروشگاه های سرشناس اقدام به خرید نمایید.