فروشگاه روغن موتور توتال فلزی 5 لیتری

هر وسیله ی مکانیکی که اجزای آن در تماس مستقیم با یکدیگر قرار دارند نیاز به یک روان کننده دارد تا عملکرد خوبی داشته باشد و نیاز ما را برآورده سازد. موتور خودرو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای اینکه به خوبی کار کند نیاز به یک روان کننده ی با کیفیت دارد تا ضمن انجام کار وان سازی از آسیب به قطعات نیز جلوگیری کند. روغن موتور توتال فلزی این کار را برای موتور ماشین ما انجام میدهد و در کنار خاصیت روان کنندگی جلوی آسیب به موتور خودرو را می گیرد.

فروشگاه روغن موتور توتال فلزی 5 لیتری

توضیحاتی درباره روغن موتور توتال فلزی اصل

توضیحاتی درباره روغن موتور توتال فلزی اصل اگر مطمئن نیستید که به کدام روغن موتور نیاز دارید ، در ادامه با ما همراه باشید.

ما می دانیم که هیچ دو وسیله نقلیه روند تولیدی یکسانی ندارند، بنابراین روغن هایی برای طیف وسیعی از موتورها و مدل های مختلف آنها تولید شده است. درجه ویسکوزیته روغن موتور اطلاعاتی در مورد مقاومت روغن در برابر جریان در موتور وسیله نقلیه شما ارائه می دهد. روان کننده با درجه ویسکوزیته کم روانتر خواهد بود و راحت تر جریان می یابد. برعکس ، هرچه درجه ویسکوزیته بالاتر باشد ، روغن غلیظ تر می شود و جریان آن کندتر می شود و این امر باعث می شود یک فیلم محافظ روی قطعات موتور تشکیل شود.

انتخاب درجه ویسکوزیته مناسب ، و بنابراین روغن موتور مناسب ، برای اطمینان از عملکرد صحیح خودرو شما بسیار مهم است. روغن به خنک شدن موتور شما کمک می کند ، قطعات را روغن کاری می کند و از اصطکاک و آسیب دیدن موتور جلوگیری می شود. علاوه بر این ، روغن موتور حذف ناخالصی ها را تسهیل می کند و به طور موثر مانع از تشکیل خوردگی و زنگ زدگی می شود.

برای رانندگی در فصل تابستان و مراقبت از موتور خود ، بهتر است روغن موتور با درجه ویسکوزیته بالا را انتخاب کنید که دارای علامت “W” نیست ، به معنی SAE 8 ، 12 ، 16 ، 20 ، 30 ، 40 ، 50 یا 60.

خرید انواع روغن موتور توتال برای سمند

خرید انواع روغن موتور توتال برای سمند در هنگام خرید روغن موتور باید دقت داشت که از روغن مناسب استفاده شود. برای انتخاب روغن هم باید به نوع ماشین توجه شود و هم انیکه در چه فصلی از سال قرار داریم. 

اگر در انتخاب درجه ویسکوزیته روغن موتور خود کمترین شک دارید ، توصیه های سازنده خودرو ، کتابچه راهنمای صاحب وسیله نقلیه خود را بررسی کنید یا از یک مشاور در این زمینه استفاده کنید. خرید

خرید انواع روغن موتور را می توانید از سایت ما انجام داده و روغن های توتال را برای انواع ماشین خریداری کنید.

برای خرید روغن موتور سمند می توانید از طریق راه های ارتباطی که در این سایت قرار دارد با ما ارتباط برقرار کنید و خرید خوبی داشته باشید.