فروشندگان روغن موتور ایرانول 16000

اساس و پایه هر خودرویی برای این که بازده بهتر و بالاتری را داشته باشد انتخاب یک روغن موتور مرغوب و با کیفیت می باشد و ما به شما پیشنهاد می دهیم از روغن موتورهای ایرانول که با مواد کاملاً اولیه و با کیفیت بالا تولید شده را خریداری نمایید و هم چنین این روغن متناسب با شرایط آب و هوایی هر منطقه از کشور تولید شده است.

فروشندگان روغن موتور ایرانول ۱۶۰۰۰ این محصولات را به صورت عمده و بدون واسطه به مشتریان گرامی ارائه می دهند.

فروشندگان روغن موتور ایرانول 16000

مشخصات روغن موتور ایرانول 16000

مشخصات روغن موتور ایرانول 16000

بیشتر بخوانید: روغن موتور ادینول 10w-40

این محصول مطابق با بالاترین سطوح کارایی تولید شده و جهت استفاده در خودروهای بنزینی می باشد و کارکرد این روغن مطابق خودرو توسط سازندگان خودرو می باشد. این روغن موتور بسیار پر کاربرد بوده و مزایای بسیار زیادی دارد نظیر:

خاصیت ضد ساییدگی

خاصیت پاک کنندگی جهت از بین بردن رسوبات موجود در موتور خودرو

قدرت موتور تا حد بالا و افزایش طول عمر موتور

استارت زدن آسان موتور و رسیدن سریع روغن به قطعات دیگر به بهترین شکل ممکن

روغن موتور ایرانول ۱۶۰۰۰ برای مصرف خودروهای بنزینی سبک تولید شده است.

این روغن موتور با مواد افزودنی مرغوب و با کیفیت جهت استفاده در تمامی فصول و در هر شرایط آب و هوایی در ایران تولید شده و در بازار عرضه شده است و به شما متقاضیان این امکان را داده که مطابق شرایط آب و هوایی خود آن را خریداری کنید. با خرید روغن ایرانول عمر مفید را به خودروی خود هدیه دهید و سلامت خودروی خود را تضمین کنید. روغن موتورها به سه دسته تقسیم می شوند مینرال، سینتیک و نیمه سینتیک که تفاوت آن ها در نحوه تولیدشان و مواد اولیه به کار رفته در آن ها می باشد که امروزه بیش تر از سینتیک و نیمه سینتیک استفاده می کنند.

شرکت معتبر ایرانول طی چندین سال همواره از مشتریان خود نهایت رضایت مندی را در بر داشته است.

خرید روغن موتور ایرانول با قیمت مناسب

خرید روغن موتور ایرانول با قیمت مناسب انتخاب یک روغن موتور سمند شاید برای شما کمی دشوار باشد ولی شرکت ایرانول این کار را برای شما آسان نموده ایم و به شما توصیه می کنیم از روغن موتور ایرانول خریداری کنید به دلیل وجود تنوعی که در روغن ایرانول است شما می توانید متناسب با خودروی خود و شرایط آب و هوای محل سکونت روغن مناسب خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

خرید روغن موتور ایرانول به صورت اینترنتی و غیر حضوری امکان پذیر می باشد و قیمت روغن موتور بستگی به این دارد که از چه برندی بوده و از کدام نوع آن خریداری می کنید.