فروشنده روغن موتور کوانتیک 10w40 اصل

روغن موتور کوانتیک 10W40قابل استفاده در بیشتر خودروهای وطنی است و در مقایسه با همتای خارجی اش قیمت بسیار مناسب تری دارد. قیمت روغن موتور با توجه به نوع روغن و مواد اولیه به کار رفته در آن متفاوت است. روغن موتور روانکار، روغنی است با کیفیت بالا و تکنولوژی سنتیک که قابل استفاده برای ماشین های بنزینی و دیزلی است.

فروشنده روغن موتور کوانتیک 10w40 اصل

مشخصات روغن موتور کوانتیک 10w40 اصل

مشخصات روغن موتور کوانتیک 10w40 اصل

بیشتر بخوانید: روغن موتور فلومکس 5w30

قبل از استفاده از روغن موتور باید به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کنید و روغن موتور مناسب برای خودروی خود را انتخاب کنید.

سه نوع روغن موتور وجود دارد که در زیر به آن اشاره می کنیم، هر کدام از این روغن ها ویژگی خاص خودشان را دارند.

  • روغن موتور مینرال
  • روغن موتور نیمه سنتیک
  • روغن موتور سنتیک

امروزه کمتر از روغن موتور مینرال استفاده می شود و استفاده از روغن موتور سنتیک رو به افزایش است.

استفاده از روغن موتور با کیفیت و همچنین مناسب با خودرو و شرایط محیطی که در آن زندگی می کنید به کاهش مصرف سوخت کمک می کند. قبل از استفاده از روغن موتور باید به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کنید و روغن موتور مناسب برای خودروی خود را انتخاب کنید. روغن موتور کوانتیک ۱۰w۴۰  متناسب با شرایط آب و هوایی کشورمان می باشد و بهترین انتخاب  برای خودروی شما در فصول سرد سال می باشد. روغن موتور کوانتیک با قیمت مناسب و کیفیت بالا به شما کمک می‌کند تا وسیله نقلیه شما سوخت کمتری داشته باشد و در نتیجه آلاینده کمتری تولید کند.

از زمانی که خودروی شما شروع به حرکت می کند روغن موتور شروع به جذب آلاینده و در نتیجه آلوده شدن می کند به همین دلیل باید روغن موتور مرتب چک شود و با توجه به میزان مسافتی که با ماشین طی کردید و شرایط محیطی محلی که  در آن زندگی می کنید باید تعویض گردد زیرا اگر روغن موتور به موقع عوض نشود باعث بالا رفتن مصرف سوخت می گردد و به موتور ماشین که اصلی ترین قطعه هر خودرو است فشار می آورد.

در روغن موتور های چند درجه ای مثل روغن موتور کوانتیک ۱۰w۴۰، دو عدد مشخص شده نشان دهنده حداکثر و حداقل مقاومت روغن در دماهای مختلف است

قیمت روغن موتور کوانتیک روانکار

قیمت روغن موتور کوانتیک روانکار قیمت روغن موتور کوانتیک روانکار با توجه به کیفیت و عملکردی که دارد بسیار مناسب است ولی با توجه به نوسانات قیمت در بازار کشورمان نمی توان قیمت دقیقی برای این محصول ارائه داد، هر زمان که قصد خرید روغن موتور کوانتیک روانکاو را دارید باید به نمایندگی های مجاز و یا سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کنید و از جدیدترین قیمت‌ها مطلع شوید.