فروشنده روغن موتور کاسترول ایج اصلی

روغن موتور کاسترول یکی از بهترین و با کیفیت ترین روغن ها در بازار است که قیمت های مختلفی دارد. روغن که در بازار به شکل های مختلفی وجود دارد برای موتور خود را بسیار لازم و ضروری می باشد چون اگر نباشد ممکن است موتور آسیب ببیند و ساییده شود و از بین برود.

فروشنده روغن موتور کاسترول ایج اصلی

مشخصات روغن موتور کاسترول ایج اصلی

مشخصات روغن موتور کاسترول ایج اصلی در بازار انواع روغن موتور ها وجود دارد که وقتی برای خرید آنها می روید، باید روغن موتور آیسین خریداری کنید. حالا برای اینکه شما روغن موتور اصل را بشناسید و با کاربرد های آن آشنا شوید به کسب اطلاعاتی نیاز است که ما آنها را در اینجا آورده ایم.

روغن کاسترول باعث کاهش ٧٠ درصدی گرم شدن موتور و سایش آن می شود. وقتی که موتور متوقف می‌شود مولکول های روغن کاسترول رها نمی شوند.

روغن کاسترول اصل هم برای خودروهای بنزینی مناسب است و هم برای خودروهای دیزلی. این روغن به دلیل چسبندگی بالایی که دارد و در هنگام خاموش شدن موتور ذرات آن به موتور می چسبند برای همین بسیار با کیفیت مناسب است. همچنین این روغن برای موتورهایی مناسب است که برای موتور از روغن هایی با درجه ACEA A3 / B4، API SL / CF استفاده شده باشد.

روغن به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد از سایش و ساییده شدن قطعات فلزی موتور جلوگیری می کند. همچنین روغن کاسترول هم در دماهای بالا می‌تواند کارکرد خوبی داشته باشد و هم در دماهای پایین. برای همین می توان گفت این روغن هم برای شهر هایی که دمای شان بالاست و گرم است مناسب است و هم برای شهر هایی با دمای پایین و سرد.

روغن کاسترول در برابر تغییر دما مقاوم بوده و هنگام رانندگی با خود را از عملکرد خوبی را از خود نشان می دهد.

خرید روغن موتور کاسترول در انواع مختلف

خرید روغن موتور کاسترول در انواع مختلف یکی از جاهای مورد اطمینان برای خرید روغن موتور کاسترول، نمایندگی روغن کاسترول است. این نمایندگی ها که مستقیماً  از کارخانه محصول عرضه می کنند و قابل اطمینان هستند و وقتی ازشان خرید کنید مطمئن هستید که روغن کاسترول تقلبی و بی کیفیت نمی خرید و همچنین قیمت روغن کاسترول شما هم قیمتی مناسب و ارزان در می آید.

نمایندگی روغن کاسترول اصل در شهر های مختلف وجود دارد و خدمات مختلفی به مشتریان عرضه می کند. هرچه خدمات نمایندگی ها گسترده تر و بیشتر باشد در نتیجه فروش بیشتری هم خواهند داشت و مشتری های زیادی پیدا خواهند کرد. اگر یک نمایندگی خوب بتواند خدماتی مانند ارسال محصول به صورت رایگان و یا مشاوره خرید و یا ضمانت و گارانتی محصول را به مشتری ارائه دهد، مشتری از رضایت مندی بالایی برخوردار می شود و باعث جذب مشتری می شود.

یکی از نکاتی که نمایندگان روغن موتور اصل باید به آن دقت کنند آن است که باید روغن کاسترول هایی با کیفیت بالا بفروشند نه کیفیت پایین.