فرش ابریشم طبیعی ماشینی در منزل شخصی کی روش!!!!

فرش ابریشم را بیرون کشید و به آرامی تکان داد.

برای حذف گرد و غبار و بقایای معلق در صورتی که سرهای توصیه شده قبلی در دسترس نباشند.

روشی بی خطر محسوب می شود و با قرار دادن الیاف فرش در هوای آزاد به حذف گرد و غبار و از بین بردن بوهای نامطبوع کمک می کند.

توصیه می شود به عنوان گزینه ای بهتر و مطمئن تر به ویژه فرش های گران قیمت از متخصصان و متخصصان در نظافت فرش ابریشم کمک بگیرید، اما در صورت لزوم و در صورت وجود لکه ها، لکه ها و کثیفی های زیادی که باید با آن برخورد کرد.

توصیه می شود برای شستشوی محل یا فرش ابریشم طبیعی ماشینی با احتیاط و بدون آسیب رساندن به بافت نازک و نرم آن نکاتی را رعایت کنید و به روش زیرعمل کنید.

در Mawdoo3.com بیشتر بخوانید.

فرش

دستورالعمل های سازنده مواد شوینده و روش صحیح توصیه شده برای تمیز کردن الیاف ابریشم را بدون آسیب رساندن یا آسیب رساندن به آنها بخوانید.

استفاده از شوینده های تجاری ملایم و غیر خشن که به رنگ ابریشم آسیبی نمی رساند و باعث کم رنگ شدن یا محو شدن آن و یا آسیب به الیاف آن نمی شود.

برای اطمینان از ایمن بودن کامل آن قبل از استفاده از آن در مناطق بزرگتر، همچنین توصیه می شود از استفاده از مقادیر زیاد این شوینده ها خودداری کنید تا مکش و خلاص شدن از شر آنها برای همیشه دشوار باشد، زیرا آنها آویزان می شوند و لکه ها و بقایای شفافی از خود به جای می گذارند.

که به الیاف آسیب می رساند و آنها را به اسفنجی تبدیل می کند که بعداً گرد و غبار و کثیفی را جذب می کند.

از مخلوط آب گرم و سرکه سفید استفاده کنید و آن را روی نقاط کثیف و رنگدانه فرش ابریشم اسپری کنید که به عنوان یک روش خانگی ایمن و ساده نیاز به تمیز کردن دارند.