عرضه کننده روغن موتور فلومکس 5w30

روغن موتور ، که عموماً برای روغن کاری موتورهای احتراق داخلی استفاده می شود ، یک روغن معدنی ، نیمه مصنوعی یا مصنوعی است که از نفت حاصل می شود و در مواد افزودنی فنی غنی شده است. روغن کاری ، تمیز ، مهار خوردگی ، بهبود درزگیری را انجام می دهد و به تخلیه گرمای اصطکاک و احتراق (گردش در کلاه های پیستون) کمک می کند تا قطعات موتور در حد تحمل های عملیاتی باقی بمانند (ابعادی و مقاومت مکانیکی). یک بار در دمای کار ، مقدار روغن موجود در میل لنگ چندین بار در دقیقه از طریق کل موتور می چرخد. بنابراین ، روان بودن آن یک معیار مهم است. روغن موتور فلومکس بسیار محبوب است.

عرضه کننده روغن موتور فلومکس 5w30

خصوصیات روغن موتور فلومکس 5w30

خصوصیات روغن موتور فلومکس 5w30 اصطکاک به ناچار ذرات فلزی را تولید می کند. این ذرات به عنوان ساینده عمل می کنند. درشت ترین ها توسط فیلتر روغن متوقف می شود ، بقیه به شکل لجن در گلدان روغن قرار می گیرند. روغن یک فیلم روان کننده بین سطوح متحرک ایجاد می کند و باعث کاهش تماس و در نتیجه ساییدگی می شود که عامل اصلی سایش است. همچنین گرمای هوا را محدود می کند و از اکسیداسیون و خوردگی فلز موجود در اکسیژن موجود در مخلوط گاز جلوگیری می کند (فلزات در درجه حرارت زیاد قابل انعطاف پذیری بوده و در برابر سایش مقاومت بیشتری دارند).

بیشتر بخوانید:  روغن موتور به تام ۷۰۰۰

این روغن باعث می شود اصطکاک کم شود.
روغن ها در پنج گروه “API” 1 طبقه بندی می شوند. روغنهای متعلق به گروههای I ، II و III از پالایش نفت (منشأ معدنی) حاصل می شوند. برخلاف مواد شوینده ، قدرت خیس شدن و صافی آنها در رابطه با فلزات به طور کلی با گروه کاهش می یابد.

در اکثر موارد ، از نظر تجاری ، یک روان کننده موتور که به عنوان “ماده معدنی” شناخته می شود ، اساساً از روغن گروه II است. یک روغن نیمه مصنوعی از روغنهای گروه II به میزان 80٪ و گروه بقیه III تشکیل شده است. روان کننده موتور واجد شرایط به عنوان “مصنوعی” ، ترکیبی است که عمدتا از روغن گروه III تشکیل شده و با روغن پایه از گروههای II تا V در نسبت های مختلف تکمیل می شود.
روغن موتور به جلوگیری از تشکیل رسوبات روی سطوح دمای بالا مانند حلقه ها و داخل پیستون ها کمک می کنند. آنها از موتور در برابر سایش محافظت می کنند و باعث افزایش کارایی و کارایی وسیله نقلیه شما می شوند. مواد شوینده در فاصله زمانی بین تغییرات روغن مصرف می شود.

فروش انواع روغن موتور فلومکس پارس

فروش انواع روغن موتور فلومکس پارس عملکرد اصلاح کننده اصطکاک بسیار ساده است: آنها اصطکاک را زیر بارهای سنگین و در دماهای بالا کاهش می دهند. آنها قسمت هایی از موتور شما را از ساییدگی و پارگی محافظت می کنند تا از حداکثر کارایی ، کارایی و راندمان سوخت اطمینان حاصل شود. اثربخشی این مواد افزودنی با افزایش سن روغن کاهش می یابد.
برای فروش روغن موتور هوندا باید کیفیت را در نظر بگیریم .

قیمت های روغن موتور فلومکس بستگی به انواع روغن موتور دارد.