عرضه روغن موتور دیزلی اسپیدی

روغن موتور دیزلی چیست؟

روغن موتور دیزلی همچون روغن موتور بنزینی که در خودرو مورد استفاده قرار میگیرد جهت روان کاری موتور خودرو می باشد. روغن موتور دیزلی و بنزینی هردو دارای افزودنی هایی می باشند که تفاوت این دو در همین افزودنی های متفاوت آن ها می باشد. از آنجایی که روغن های دیزلی در خودرو های سنگین مورد استفاده قرار می گیرند و در شرایط سخت تری قرار دارند از این رو افزدونی های بیشتر دارند،که روغن موتور دیزلی اسپیدی جزو روغن های باکیفیت تولید داخلی به حساب می آید که از عرضه این روغن موتور برایتان خواهیم گفت.

عرضه روغن موتور دیزلی اسپیدی

آشنایی با روغن موتور دیزلی اسپیدی

آشنایی با روغن موتور دیزلی اسپیدی در اینجا می خواهیم با یکی از برند های تولید روغن موتور دیزلی یعنی روغن دیزلی اسپیدی آشنا شویم‌ و از ویژگی های این‌ روغن موتور برایتان بگوییم.

روغن موتور دیزلی اسپیدی از روان کاری با دوام و همچنین چند منظوره ای برخوردار می باشد جهت استفاده در خودرو های سنگین و البته در ماشین های راه سازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. 

در تولید این نوع روغن موتور دیزلی از افزودنی های خاصی استفاده شده است که دارای عدد قلیائیت بالا و قابل قبولی می باشد.

روغن موتور دیزلی اسپیدی در موتور خودرو های سنگین در شرایط سخت کاری و همچنین شرایط سخت آب و هوایی و مختلف مطابق با گرید ویسکوزیته نقش یک روغن موتور دیزلی فوق العاده را ایفا می کند و از موتور خودرو به بهترین شکل محافظت می نماید.

دو نمونه از روغن موتور دیزلی اسپیدی عبارت است از :

روغن موتور دیزلی سوپر شارژ

روغن موتور دیزلی اسپشیال

که هر یک از این مدل ها مناسب با نوع خودرو و موتور آن و بسته به شرایط و نوع کاربرد خودرو مورد استفاده قرار می گیرند.

روغن موتور دیزلی اسپیدی گرید های مختلفی دارد که از جمله گرید های تک درجه ای و دو درجه ای می باشند.

روغن موتور دیزلی اسپیدی تک درجه ای: SAE30,SAE40,SAE50

روغن موتور دیزلی اسپیدی دو درجه ای: 20W50 , 25W50

در ادامه از خرید روغن موتور دیزلی ۲۰W۵۰ در مرکز روغن موتور تهران برایتان خواهیم گفت.

مرکز خرید روغن موتور دیزلی 20W50

مرکز خرید روغن موتور دیزلی 20W50 حال با توجه به آشنایی با روغن موتور دیزلی و از جمله روغن موتور های دیزلی اسپیدی می خواهیم از شعبه و نمایندگی فروشمان در مرکز خرید روغن موتور بگوییم.

آن دسته از عزیزانی که روغن موتور دیزلی ۲۰W۵۰ را برای خودروی خود استفاده می کنند ، می توانند به راحتی و با مراجعه با شعبه فروش ما در مرکز خرید روغن موتور این مدل از روغن موتور را تهیه فرمایند.

لازم به ذکر است بدانید در این فروشگاه روغن موتور های دیزلی با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت در مرکز خرید روغن موتور عرضه می گردد که عزیزان می توانند به صورت عمده و خرده این محصول را از ما خریداری فرمایند که به آن دسته از عزیزانی که به صورت عمده خرید می نمایند طبیعتا تخفیفات ویژه ای تعلق می گیرد.