ضد یخ روغنی جدید غلیظ تقلبی

ضد یخ مایعی می باشد به رنگ سبز که از ترکیب چند ماده به دست می آید این ماده در سیستم خنک کاری خودرو یا همان رادیاتور با آب مخلوط می شود و استفاده می شود کار اصلی ضد یخ مرغوب جلوگیری از سایش و خوردگی در موتور می باشد و همچنین این محصول از یخ زدگی در ماه های سرد سال و همچنین از جوش آوردن خودرو در تمام سال جلوگیری می کند ضد یخ در انواع مختلف توسط تولید کننده این محصول تولید می شود و ضد یخ روغنی جدید برای صادرات به کشورهای دیگر تولید می شود و باعث ارز آوری قابل توجهی به کشور می شود.

ضد یخ روغنی جدید غلیظ تقلبی

ضد یخ روغنی جدید

ضد یخ روغنی جدید

ضد یخ روغنی جدید مایعی است که به داخل سیستم خنک کننده اتومبیل با ترکیب آب ریخته می شود و در تمام فصول لازم است اما در فصل سرد سال که درجه هوا خیلی سرد می شود برای جلوگیری از یخ زدگی آب داخل سیستم خنک کننده خودرو استفاده از ضد یخ لازم و ضروری می باشد در غیر این صورت باعث یخ زدگی رادیاتور خودرو و خرابی آن می شود و هزینه سنگینی بر دوش راننده قرار می دهد چون باید سیستم خنک کننده خودرو را عوض کند ضد یخ ها از نظر کیفیت و کارایی آن به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: ضد یخ های معدنی که به ضد یخ های روغنی نیز معروف می باشند و در بازار خرید و فروش آن رواج بیشتری دارد و در صورت استفاده از این محصول تا یک سال نیازی به ضد یخ ندارید و این ضد یخ برای خودروها یی که دارای قطعات قدیمی هستند و همچنین جنس رادیات آن ها از مس و برنج باشد مناسب می باشد.

ضد یخ های آلی که کیفیت بالایی دارا می باشد و در صورت استفاده از این محصول مدت طولانی تری نیاز به ضد یخ نمی باشد و برای تمام خودروها مناسب می باشد و از صدمات به قطعات خودرو جلوگیری می کند. ضد یخ در انواع و با کیفیت های مختلف تولید می شود ضد یخ مرغوب ارزان در سراسر کشور به وفور وجود دارد و هر فردی با توجه به بودجه ی خود می تواند یکی از انواع این محصول را انتخاب کرده و خریداری کند و عواملی در قیمت این محصول نقش دارند مانند نوع ضد یخ ، برند ضد یخ ، ترکیبات این محصول و همچنین حجم و مقدار خرید که اگر کلی خریداری شود بسیار مقرون به صرفه خواهد بود صادرات ضد یخ به کشور های دیگر هرساله باعث ارزی آوری قابل توجهی به کشور می شود.

ضد یخ روغنی غلیظ

ضد یخ روغنی غلیظ

استفاده زیاد ضد یخ روغنی غلیظ و بالا رفتن سطح تقاضا در بازارهای داخلی و خارجی باعث شکل گیری این تجارت پر سود شده است و ایران با محصولات با کیفیت و ارزان قیمت یکی از قطب های بزرگ تولیدات و صادرات در جهان به شمار می رود. این تجارت با درآمد ارزی که به همراه دارد به اقتصاد کشور و پیشرفت تولیدی کمک زیادی می کند و باعث گسترش روابط تجاری شرکت های داخلی با تولیدکنندگان خارجی می شود و این امر سودآوری زیادی را به همراه دارد. تولیدکنندگان بزرگترین تامین کننده ضد یخ روغنی پارس در کشور هستند که با استفاده از استانداردهای روز دنیا سطح کیفی تولیدات را بالا برده تا بتوانند با نمونه های خارجی رقابت نزدیکی را داشته باشند.هم چنین تامین نیاز بازار مهمترین وظیفه این مراکز می باشد. تولیدی ها به کمک نمایندگی هایی که در سراسر کشور افتتاح می کند سعی دارند تا تولیدات را با کیفیت و از مواد اولیه مرغوب و قیمت مناسب استفاده کنند و هم چنین در اسرع وقت به دست مصرف کنندگان برساند تا رضایت و اعتماد آنها را جلب نمایند.

ضد یخ روغنی تقلبی

ضد یخ روغنی تقلبی یکی از ویژگی های ضدیخ پایه روغنی این است که در مقابل زنگ زدگی دوام قابل قبولی دارد، همچنین این نوع ضدیخ ها نقطه جوش زیادی دارند و انجماد آن بسیار اندک می باشد و به شکل مطلوبی حرارت را انتقال می دهد، حتی این نوع ضدیخ ها به هیچ عنوان برروی رنگ های خودرو تاثیرگذار نمی باشد و پایداری منحصر به فردی دارد و تناسب بسیار خوبی با محیط زیست دارا است. ضد یخ های پایه روغنی به هیچ عنوان مشتعل نمی شود و میزان سم اندکی دارد و بوی بدی ندارد، استفاده ضدیخ موجب تنظیم شدن دمای موتورها می شود و به طور ایده آلی دمای یکنواخت را حفظ می کند به طوری که دما از گرم به سرد یا بالاعکس تغییر نمی کند و مصرف این نوع محصولات باعث زیاد شدن طول عمر موتور می شود که از یخ زدگی جلوگیری می کند و عملکرد مناسبی را در موتورها ایجاد می کند.

خرید ضد یخ پایه روغنی بدون واسطه با نرخ کارخانه بهترین گزینه برای مصرف کننده است، از مزایای خرید عمده از طریق بازرگانی و عمده فروشان می توان به قیمت ارزان آن اشاره کرد زیرا این مراکز با حذف واسطه، این محصول را مستقیماً با قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه می کنند با توجه به کاربرد گسترده ضد یخ روز به روز بر تعداد متقاضیان این کالا ها افزوده می شود و با افزایش متقاضیان نیز نرخ توزیع ضد یخ روز به روز در حال افزایش است.

عرضه ‌کنندگان سعی دارند تا فروش انواع ضد یخ روغنی را به روش هایی انجام دهند تا بتوانند بها این محصول ها را تا حد ممکن ثابت نگه دارند، فروش مستقیم و بی واسطه مدل های مختلف ضد یخ یکی از روش هایی است که طی آن واسطه ‌ها حذف شده و محصول با بها واقعی در اختیار خریدار قرار می گیرد، خرید عمده محصول ضد یخ در فروشگاه و بازار اینترنتی انجام می شود و نرخ تولیدات با توجه به درجه کیفی آن در بازار با قیمت دیگر ضد یخ ها متفاوت است.

خرید و فروش ضد یخ روغنی

خرید و فروش ضد یخ روغنی همه ی ما از اهمیت نگهداری درست از خودرو ها آگاه هستیم. یکی از محصولات پر کاربرد جهت نگهداری و حفظ سلامت خودرو، ضد یخ است. امروزه خرید ضد یخ روغنی به دلیل کیفیت بالای آن بسیار رایج است و یافتن جایی برای خرید ضد یخ روغنی آن هم با تخفیف عمده می تواند بسیار پر فایده واقع شود. این ماده بدلیل غلظتی که دارد از یخ زدگی موتور و قطعات در هوای سرد جلوگیری می کند.

ضد یخ را با نام برند های متفاوتی می توان تهیه کرد اما اگر شما به دنبال یافتن محصولی تضمین شده در بازار های داخلی و حتی خارجی هستید توصیه می شود به دنبال بهترین مارک ضد یخ باشید. هر تولیدی صاحب برندی معروف و معتبر است که به کمک آن می تواند محصولات خود را به بازارها معرفی کند. هر چه سطح کیفی این تولیدان بالاتر باشد میزان فروش آن بیشتر می شود و تمایز و برتری بالاتری نسبت به نمونه های دیگر پیدا می کند. شرکت های بازرگانی بهترین وارد کننده ضد یخ به کشور هستند. آن ها تولیدات با کیفیت خارجی را خریداری کرده و به بازارهای داخلی تزریق می کنند. گاهی میزان تولیدات داخلی به حدی نیست که بتواند پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان باشد. از این رو نیاز به واردات احساس می شود تا بتوان این کمبود را جبران کرد. کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولاتی که وارد می شود مهمترین عامل موفقیت واردکنندگان می باشد.

قیمت ضد یخ روغنی

قیمت ضد یخ روغنی

استفاده از ضد یخ می تواند تا حد زیادی از هزینه های تعمیر خودروی شما کاهش دهد به همین علت باید از بهترین نوع این محصول برای خودروی خود استفاده کنید مرجع فروش ضد یخ مرغوب بهترین نوع این محصول را تولید و در بازار عرضه می کند. قیمت ضد یخ روغنی مرغوب به کیفیت این محصول بستگی دارد ما به عنوان بهترین فروشنده ضد یخ مرغوب این محصول را بر پایه اتیلن گلیکول تولید کرده ایم که می تواند از خوردگی و سایش قطعات موتور خودروی شما جلوگیری کند به همین دلیل خرید این محصول را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. ضد یخ برای خودرو بسیار ضروری است این محصول در زمستان و فصول سرد سال باعث می شود تا آب موجود در رادیاتور خودروها یخ نزند زیرا اگر این آب یخ بزند می تواند صدمات جبران ناپذیری را به خودروی شما وارد کند اگر آب رادیاتور یخ بزند می تواند باعث قفل شدن واتر پمپ شود که در نهایت تسمه تایم آسیب می بیند و پیستون خودرو دچار آسیب می شود این موضوع برای راننده ها بسیار دردناک است زیرا افرادی که به این مشکل برخورد کرده اند می دانند که چه هزینه هنگفتی باید برای تعمیر موتور خودرو پرداخت کنند.

علاوه بر این یخ زدن آب رادیاتور می تواند باعث ترک برداشتن رادیاتور شود که این موضوع هم می تواند هزینه های زیادی برای صاحبان خودرو در پی داشته باشد پس چه بهتر است بعد از هر 60 هزار کیلومتر رانندگی و یا بعد از گذشت دو سال این مایع کاملا تعویض شود در فصول گرم سال هم باید از ضدیخ استفاده شود زیرا در گرما باعث بالا رفتن نقطه جوش آب رادیاتور می شود و به این ترتیب از آسیب رسیدن به موتور خودرو جلوگیری می کند.

فروشندگان ضد یخ مرغوب 1 لیتری بهترین ضد یخ را تولید و در بازار به فروش می رسانند برای استفاده از ضد یخ باید نحوه استفاده و میزان آن را برای رادیاتور بدانید زیرا زیاد یا کم استفاده کردن از ضد یخ می تواند به قطعات خودروی شما آسیب وارد کند به همین علت می توانید از کارشناسان سایت ما نحوه خرید بهترین محصول و نحوه استفاده از آن را پرس و جو کنید.

ضد یخ روغنی یک مایع زرد رنگ یا سبز رنگ شفاف است که برای جلوگیری از انجماد در داخل ماشین به کار برده می شود این مایع نقطه انجماد را پایین می آورد. ضد یخ های روغنی باعث کارکرد بهتر موتور و اجزای دیگر ماشین می شود اما ضد یخ های اسیدی بعد از مدتی باعث آسیب به موتور و سایر اجزای ماشین می شود. ضد یخ های روغنی عمر موتور و ابزار را طولانی می کند و باعث افزایش کارایی اجزای ماشین می گردد و از خورندگی فلزات جلوگیری می کند.

برای خرید بهترین ضد یخ روغنی باید از افراد با تجربه و آگاه به آن اطلاعت کافی را کسب کنید سپس اقدام به خرید کنید. ضد یخ ها همان گونه که از انجماد موتور جلوگیری می کند نقطه جوش موتور را نیز بالا می برد. برای تهیه ی مایع خنک کننده از ترکیب آب خالص یاهمان آب مقطر با ضد یخ استفاده می شود. برای کارایی بهتر وسیله نقلیه توصیه می شود که ضد یخ ها را به نسبت ۷۰به ۳۰ با آب ترکیب کنند تا عملکرد آن بهتر باشد. مخلوط ضد یخ و آب را مایع خنک کاری موتور می نامند. کلیه ی ضد یخ ها بر پایه گلیکول تولید می شوند که معروف ترین ترکیب مورد استفاده اتیلن گلیکول است.

خواص مایع خنک کننده موتور افزایش نقطه جوش، کاهش نقطه انجماد، و زنگ نزدن فلزات است. با توجه به افزودنی های موجود در ضدیخ مقدار ph مناسب بین ۷٫۵تا ۹است. اگر عدد ph کم تر از ۳ باشد مایع خنک کننده ی موتور نیاز به تعویض دارد. وظیفه سیستم خنک کننده موتور انتقال گرمای زیاد محفظه احتراق به خارج موتور و کار کردن موتور در دمای مناسب و جلوگیری از آسیب دیدن قطعات موتور ناشی از افزایش دمای آن است. آشنایی با اصول کارکرد و اجزای سیستم خنک کاری و نحوه سرویس و نگهداری آن منجر به افزایش طول عمر موتور خواهد شد.

برای خرید ضد یخ روغنی می توانید سری به سایت های فروش اینترنتی ما بزنید یا از طریق نمایندگی های فروش محصولات در سطح شهر اقدام به خرید بکنید. در این صورت شما خریدی مناسب و با کیفیت خواهید داشتذکه از آن پشیمان نخواهید شد. خرید از فروشگاه های ما این امکان را به شما می دهد تا با کوتاه کردن دست واسطه ها خریدی مناسب و به صرفه داشته باشید. خرید آنلاین این امکان را به شما می دهد که محصول را با برند اصلی و بدون تقلب خریداری کنید و با مقایسه کیفیت آن ها و همچنین قیمت ها خریدی مطمئن داشته باشید

شرکت بازرگانی، یکی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان ضد یخ پایه روغنی درجه یک و با کیفیت در کشور ما است، این شرکت، محصولات خود را با بکارگیری مواد اولیه بی نظیر و بدون افزودنی های دیگری، با رعایت استانداردها تولید می کند، سپس آن ها را بسته بندی کرده و به مراکز پخش و فروش ضدیخ در سراسر کشور ارسال می کند، محصولات تولیدی این شرکت، علاوه بر اینکه بالاترین کیفیت را دارا هستند، بها بسیار پسندیده ای هم دارند.