ضدیخ 206 تیپ 5

موتور خودرو ۲۰۶ به شکلی می باشد که در یک سیستم وجود دارد که ضدیخ خوب، موتور را کنترل می کند تا وسیله نقلیه خود را به وسیله ی آن خنک نموده تا از گرمای بیش از حد خودرو جلوگیری کند. اگر موتور شما بیش از حد گرم شود باعث خرابی واشر یا سیلندر نیز می شود، ضد یخ های ۲۰۶ تیپ ۵ نیز می توانند این روند را کنترل کند. برتری ضد یخ های خوب ۲۰۶ نسبت به ضد یخ های دیگر این است که می تواند از روغن برای محافظت هر چه بیشتر موتور ۲۰۶ استفاده نمود.

ضدیخ 206 تیپ 5

ضدیخ خوب برای ۲۰۶

ضدیخ خوب برای ۲۰۶ ضدیخ خوب برای ۲۰۶ به گونه ای است که حرارت را به خوبی منتقل نموده و هیچ‌گونه اثر نامساعدی روی تبادل حرارتی در سیستم خنک‌کننده ندارد و این نوع ضدیخ دارای کمترین اثر سمی می باشد. انواع ضدیخ خوب آتش نمی گیرد و بوی نامطلوبی ندارد حتی این نوع ضدیخ ضریب انبساط حرارتی پایین داشته و بیشترین حفاظت را از خوردگی فلزات مورد استفاده در سیستم خنک‌کننده دارا می باشد.

انواع ضدیخ برای ۲۰۶ در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم است و استفاده از ضد یخ ۲۰۶ از نظر کارایی، عملکرد و ماندگاری موتور موثر است و خنک کننده موتورهای اتومبیل ۲۰۶ است. این نوع ضدیخ مایعی است که در ترکیب با آب می تواند از یخ زدگی رادیاتور و ترکیدن موتور جلوگیری کند. در واقع وظیفه ضد یخ درجه يک و خوب ۲۰۶ هدایت گرمای حاصل از کارکرد موتور به رادیاتور و در نهایت هدایت این گرما به فضای خارج است. همچنین وظیفه این نوع ضد یخ خوب جلوگیری از خوردگی اجزای موتور است.

ضدیخ های خوب مانند همه ترکیبات شیمیایی از عناصر و ترکیبات مختلف حساس تولید می شوند و به گونه ای که استانداردها و ترکیبات آنها همیشه تغییر می یابد. این فرآورده با مواد افزودنی مفید برای ایجاد خواص ضد خوردگی و ساییدگی قسمت خنک کننده موتور ۲۰۶ ساخته شده است. این نوع ضد یخ بر اساس فرمولاسیون خاصی ساخته شده است که می تواند برای تمام موتورهای خودرو ۲۰۶ در تمام فصول سال مورد استفاده قرار گیرد و مانند ضد یخ قدیمی خاصیت تخریبی ندارد. خاصیت ضد جوش بودن این محلول در فصل گرم نیز باعث بهبود کارایی سیستم خنک کننده موتور ۲۰۶ می شود.

ضدیخ مناسب 206

ضدیخ مناسب 206 ضدیخ مناسب ۲۰۶ قادر به پایین آوردن نقطه انجماد آب تا حداقل دمای ممکن در زمستان می باشد. این نوع ضدیخ از نظر شیمیایی و کارکرد، پایداری کافی دارد و از نقطه جوش بالایی برخوردار می باشد و در دمای بالا به هیچ عنوان رسوب نمی کند. ضدیخ های مناسب ۲۰۶ روی لاستیک مصرفی در سیستم تاثیر نامطلوب نداشته و حرارت را به خوبی منتقل نموده و هیچ‌گونه اثر نامساعدی روی تبادل حرارتی در سیستم خنک‌کننده نداشته و دارای کمترین اثر سمی باشد.

انواع مختلف ضدیخ مناسب بوی نامطلوبی ندارد و به خودی خود بی‌رنگ و بی‌بو است، استفاده از ضد یخ دارای ضد زنگ می باشد و باعث پیشگیری از زنگ زدگی و خوردگی درون سیستم چرخ آب موتور و رادیاتور می شود. ضدیخ ۲۰۶ باعث می شود آب در دمای یخبندان همان‌ گونه سیال باشد و در موتور گردش داشته باشد.

علاوه بر این ایتلن گلیکول موجود در ضدیخ مناسب، باعث شست و شوی مجاری خنک‌کننده ۲۰۶ می شود و زنگ‌زدگی و رسوب به هیچ وجه بر جای نمی گذارد، همچنین ضدیخ با خاصیت روان‌کنندگی باعث طول عمر مجموعه‌ ی پمپ‌ آب می شود. ضدیخ ۲۰۶ مناسب و باکیفیت یکی از آن موارد ضروری است که باید همیشه در سیستم خنک‌کننده موجود باشد. واضح است که نداشتن ضدیخ در دمای زیر صفر باعث یخ زدن مایع خنک‌کننده می شود.

ضدیخ رنو

ضدیخ رنو خوردگی قطعات فلزی موتور رنو، یکی از مشکلات مالکین خودرو است و برای جلوگیری از خوردگی قطعات فلز رنو می‌توانید از ضد یخ رنو استفاده کنید. بیشترین ضد یخ های رنو موجود در بازار بر پایه معدنی می باشند که جزء پر مصرف ترین ضد یخ ها در کشور هم محسوب می گردند ضد یخ درجه یک رنو امروزه دارای طرفداران متعددی می باشد و این کالای بسیار پرکاربرد و ایده آل است و نقش مهمی در تقویت موتور ماشین رنو دارد.

بهتر است برای اینکه مایع درون موتور خودروی رنو در فصل زمستان یخ نبندد از بهترین نوع ضد یخ برای آن خریداری کنید. زیرا اگر ضد یخ از درجه کیفی پایینی برخوردار باشد نمی تواند از یخ زدگی آب درون موتور رنو جلوگیری کند به همین دلیل روشن کردن خودرو رنو را دچار مشکل می‌کند.

همچنین در بعضی موارد برای موتور ماشین رنو مشکلات زیادی به وجود می آید و موجب ترکیده شدن موتور رنو می شود. ضد یخ رنو دارای مزایای زیادی می باشد و با استفاده از این محصول می‌توان در فصل زمستان از یخ شدن مایع خنک کننده درون موتور رنو خود جلوگیری نمود حتی در تابستان نیز از به جوش آمدن آب درون رنو جلوگیری می کند.

در تجارت اینترنتی ضدیخ واسطه ها از بین معاملات حذف می‌ شوند و در واقع این محصولات از کارخانه تولیدکننده به صورت مستقیم به دست مصرف کننده ها می رسند و این پارامتر یکی از مهمترین دلایل ارزان قیمت بودن این کالاها است. در تجارت اینترنتی ضدیخ مزیت‌های بسیار بیشتری گنجانده شده است که یکی دیگر از مهم‌ترین آنها تضمین کیفیت این محصولات می باشد.

ضد یخ زانتیا

ضد یخ زانتیا ضد یخ زانتیا مایع زرد روشن یا سبز روشن است که با آب در اتومبیل زانتیا مخلوط می شود تا رادیاتورها از انجماد یا گرمای بیش از حد جلوگیری کند. ضدیخ زانتیا از اتیلن گلیول یا پروپیلن گلیول ساخته شده است و نقاط انجماد و جوش آب را تغییر می دهد. این قطعات بعد از استفاده از ضد یخ های زانتیا کاملا بدون لغزش است و از ماندگاری طولانی برخوردار می باشد.

اگر موتور زانتیا بیش از حد گرم شود باعث خرابی واشر نیز می شود، ضد یخ های زانتیا نیز می توانند این روند را کنترل کند. همچنین ضد یخ زانتیا باعث بهبود مصرف سوخت و کارایی آن می شود و عمر روغن را تا 50 درصد افزایش می دهد. همچنین شما می توانید از خنک کننده که تقریبا با ضد یخ زانتیا سازگار است استفاده کنید.

در حال حاضر توزیع و فروش بی واسطه ضد یخ زانتیا توسط مراکز معتبر فروش با بهترین کیفیت انجام می شود که با توجه به کیفیت مرغوب، استقبال زیادی از خرید آن صورت می گیرد. بسیاری از مشتریان کلی همیشه سعی می کنند که با ارزان ترین قیمت انواع ضد یخ زانتیا را تهیه نمایند و به همین دلیل مستقیما به تولید کنندگان مراجعه نموده تا بتوانند محصولی با بهترین قیمت و کیفیت عالی را دریافت نمایند.

ضدیخ سهند

ضدیخ سهند مایع خنک کننده برای جلوگیری از داغ شدن بیش از حد موتور در هنگام کار کردن موتور کار می کند، اما وقتی موتور را خاموش می کنید، جریان مایع خنک کننده متوقف می شود و دما کاهش می یابد. اینجاست که ضد یخ سهند به‌ویژه در آب و هوای سردتر وارد عمل می‌شود، زیرا از یخ زدن و انبساط آب موجود در مخلوط جلوگیری می‌کند. اگر مایع خنک‌کننده منبسط شود، می‌تواند باعث طیفی از مشکلات، از جمله نشتی یا حتی تاب برداشتن سر سیلندر شود.

علاوه بر پایین آوردن نقطه انجماد مخلوط، ضد یخ سهند هدف دیگری نیز دارد و به عنوان یک روان کننده و محافظ برای اجزای داخلی موتور عمل می کند. اکثر موتورها از آهن یا آلومینیوم ساخته شده اند و هر دو ماده ای هستند که می توانند توسط آب خورده شوند. بنابراین، خنک کننده ضد یخ مدرن سهند حاوی مواد شیمیایی است که از قطعات داخلی موتور در برابر خوردگی محافظت می کند.

ضد یخ بی نظیر سهند نقطه انجماد آب را چند درجه کاهش می دهد، اما در کمال تعجب نقطه ذوب را تغییر نمی دهند. این فرآیند کاهش نقطه انجماد در حالی که بر نقطه ذوب تأثیر نمی گذارد، پسماند حرارتی نامیده می شود. موثرترین ضد یخ سهند توسط تولیدی ساخته می شوند که نقطه انجماد را حدود 6 درجه کاهش می دهند.

قیمت انواع ضد یخ سهند نیز در بازار مشخص شده می باشد و در این زمینه روش فروش تاثیر مستقیمی می گذارد، با وجود معاملات عمده که اغلب به صورت مستقیم ترتیب داده می شود خریداران می توانند با قیمت خرید ارزان تری می توانند آنها را تهیه کنند. در این شیوه خرید تولید کننده با خریدار در ارتباط مستقیم می باشد و واسطه ها دیگر حق دخالت در قیمت گذاری را ندارند.

می دانیم که واسطه ها در تعیین قیمت خرید ضد یخ سهند نقش مهمی دارند، زیرا اغلب سعی دارند قیمت ها را به نفع خود افزایش دهند و سود بسیاری را به دست آورند. بنابراین بدون شک قیمت خرید دچار تغییراتی می شود. لازم به ذکر است که هر چه واسطه ها افزایش پیدا کنند قیمت خرید محصولات نیز بالاتر می رود و افراد باید بتوانند آنها را در بازار با اطلاعات دقیقی خریداری کنند تا از خرید خود راضی باشند.

ضدیخ سایپا

ضدیخ سایپا ضد یخ سایپا مانند یک نجات دهنده عمل می کند که باعث کنترل دمای مطلوب موتور در طی سال می شود. ضد یخ درجه یک سایپا دارای مواد افزودنی می باشد که دو کاربرد اصلی دارند و یکی از آن ها تنظیم دما می باشد و از انجماد آب درون موتور جلوگیری می ‌کند. همان ‌قدر که یخ زدن آب درون موتور مضر است، جوش آمدن آب نیز موجب تبخیر می‌ شود و این مسئله نیز نکته ‌ای منفی است. به علاوه قطعات مختلف موتور در اثر دمای بالای آب دچار خوردگی می ‌شوند.

به این ترتیب ضد یخ سایپا را هم در روزهای گرم سال و هم در روزهای سرد سال مورد استفاده قرار می ‌دهند. یکی از مهم‌ترین وظایف ضد یخ، جلوگیری از یخ‌زدگی در فصول سرد سال است. با توجه به فلزی بودن قطعات خودرو، یخ‌زدگی آب خودرو می‌تواند منجر به آسیب‌های جبران‌ناپذیری شود که ضد یخ باکیفیت سایپا با پایین آوردن نقطه انجماد آب، مانع از این امر می‌شود. زیرا یخ زدن سیستم خنک کننده باعث انبساط مایع ضد یخ شده و در نتیجه افزایش حجم آن موجب ترک برداشتن دیواره بلوک سیلندر و ترکیدن رادیاتور خودرو می‌شود.

یکی از مواردی که باعث افزایش حرارت موتور و جوش آوردن خودرو می‌شود، عدم رسیدن مایع خنک‌ کننده به برخی از قسمت‌ها و منافذ است که منجر به افزایش دما و در نتیجه جوش آوردن موتور ماشین خواهد شد. ضد یخ سایپا با کم کردن رسوبات در داخل رادیاتور، تا حدودی زیادی این مشکل را رفع می‌کند. خوردگی و اکسید شدن قطعات فلزی موتور، یکی از مشکلاتی است که می‌تواند هزینه‌های بسیاری را بر مالکین خودرو تحمیل کند. جلوگیری از خوردگی قطعات فلزی، یکی از مهم‌ترین وظایف ضد یخ باکیفیت سایپا است که افراد کمی از این نکته آگاه هستند.

ضد یخ شرکتی سایپا

ضد یخ شرکتی سایپا ضد یخ شرکتی سایپا برای ماشین های سایپا کاربرد خوبی دارد و خودرو ها از این ضد یخ می توانند استفاده کنند اساس و پایه هر خودرویی برای این که بازده بهتر و بالاتری را داشته باشد انتخاب یک ضد یخ شرکتی مرغوب و با کیفیت سایپا می باشد و ما به شما پیشنهاد می دهیم از ضد یخ که با مواد کاملاً اولیه و با کیفیت بالا تولید شده را خریداری نمایید و هم چنین این ضد یخ متناسب با شرایط آب و هوایی توسط تولیدکننده در کشور تولید شده است.

این نوع ضد یخ خاصیت پاک کنندگی جهت از بین بردن رسوبات موجود در موتور سایپا را دارد و طول عمر ماشین را به خوبی افزایش می دهد و استارت زدن آسان موتور و رسیدن سریع ضد یخ به قطعات دیگر انجام می شود و به بهترین شکل ممکن این ضدیخ موتور با مواد افزودنی مرغوب و با کیفیت جهت استفاده در تمامی فصول و در هر شرایط آب و هوایی در کشور تولید شده و در بازار عرضه می شود و به شما متقاضیان این امکان را داده که مطابق شرایط آب و هوایی خود آن را خریداری کنید.

با خرید ضد یخ شرکتی سایپا عمر مفید را به خودروی سایپا هدیه دهید و سلامت ماشین خود را تضمین کنید. استفاده از ضد یخ مناسب با خودرو و شرایط محیطی که در آن زندگی می کنید به کاهش مصرف سوخت کمک می کند.

برای خرید ضد یخ شرکتی دو فاکتور قیمت و کیفیت را مد نظر داشته باشید. مراکز پخش معتبری هستند که اقدام به عرضه این محصول با شرایط ویژه می نمایند. این شرایط را می توان در خدمات جانبی که این مراکز برای مشتریان ارائه می دهند، جستجو نمود. فراهم کردن بستر مناسب برای خرید اینترنتی انواع ضد یخ شرکتی یکی از این خدمات ویژه می باشد که با استقبال فراوان مشتریان نیز همراه بوده است. کیفیت محصول توسط مرکز پخش معتبر آن تضمین شده می باشد.