ضدیخ خودرو پارس مدل سهند

ضدیخ خودرو پارس مدل سهند مایعی است که وظیفه آن تنظیم دمای موتور خودرو در هوای سرد می باشد. عملکرد ضد یخ به این صورت می باشد که هنگامی که دمای خارج از موتور خودرو از گرم به سرد تغییر می کند، ضدیخ در تمام قطعات موتور پمپاژ می شود تا از تغییرات دما جلوگیری کند. با یکنواخت کردن دمای موتور خوردو و حفظ سطح مناسب مایعات موجود از پوسیدگی و خوردگی قطعات آن جلوگیری می کند. ضدیخ خودرو پارس مدل سهند با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تجهیزات پیشرفته با هدف محافظت از آسیب های وارده به موتور خوردو سمند تولید شده است. این ضد یخ در تمامی فصول قابل استفاده می باشد و قابلیت محافظت تا دمای منفی 37 درجه سانتی گراد را دارد.

ضدیخ خودرو پارس مدل سهند

ضدیخ پارس

ضدیخ پارس ضد یخ پارس مایعی است بر پایه آب که با جذب گرمای موتور و کاهش نقطه انجماد آب به عنوان یک خنک کننده در موتور خودرو عمل می کند. موتور خودرو بر اثر سوزاندن سوخت انرژی زیادی تولید می کند که بخشی از انرژی تولید شده صرف حرکت و بخشی دیگر به گرما تبدیل می شود. مقداری از این گرمای تولید شده در موتور خودرو می ماند و بخشی دیگر از اگزوز خارج می شود. در صورتی که این گرمای تولید شده در موتور خودرو کاهش پیدا نکند، اجزای داخلی آن به مرور زمان ذوب شده و از بین می روند. برای جلوگیری از بروز این مشکل استفاده از ضد یخ پارس می باشد، که به عنوان یک مایع خنک کننده از موتور خودرو محافظت می کند.

از مهمترین مزایای ضدیخ پارس جلوگیری از یخ زدن مایع خنک کننده موتور در فصول سرد سال می باشد. به این صورت که با علم بر این موضوع که آب در صفر درجه سانتی گراد منجمد می شود، ترکیب 50 درصد آب و 50 درصد ضد یخ در حدود دمای منفی 37 درجه سانتی گراد یخ می زند. از دیگر کاربردهای ضدیخ می توان به افزایش نقطه جوش در تابستان اشاره کرد.از آنجایی که آب در دمای 100 درجه سانتی گراد به جوش می آید، مخلوط 50 درصد ضدیخ و 50درصد آب باعث می شود نقطه جوش به حد تعادل برسد تا از موتور خودرو محافظت کند. ضد یخ پارس به دلیل سازگاری با کلیه قطعات پلاستیکی و فلزی موجود در موتور خودرو از آن ها در برابر پوسیدگی، خوردگی و زنگ زدگی محافظت می کند.

از آنجایی که خودروهای درون سوز دیزلی، گاز سوز و حتی بنزینی در هنگام تولید انرژی حرارت بالایی از خود تولید می کنند، این افزایش حرارت آسیب جدی به موتور خودرو وارد می کند. در همین راستا و جهت پیشگیری از این مشکل سیستم خنک کننده موتور خودرو طراحی و تولید شد. موتور خودرو با ارسال آب به موتور و اطراف سیلندرها گرمای تولید شده را جذب و بعد از انتقال آن به رادیاتور باعث خنک شدن آن می شود. این فرایند تا زمانی که از بالا رفتن دمای موتور پیشگیری کند ادامه دارد.

ضد یخ کراپ

ضد یخ کراپ ضد یخ کراپ که نقش نجات دهنده در موتور خودرو را دارد مناسب استفاده در خودروهای دیزلی و بنزینی می باشد. ضد یخ با کنترل دمای موتور خودرو از یخ زدگی، پوسیدگی و سایر آسیب های وارده به موتور و قطعات داخلی آن جلوگیری می کند. از مهمترین کاربردهای ضدیخ تنظیم دمای داخلی موتور می باشد. عملکرد ضدیخ کراپ به این صورت می باشد که با ترکیب 50-50 با آب از یخ زدگی در زمستان و همچنین افزایش نقطه جوش در تابستان جلوگیری می کند. زیرا سرمای زیاد در موتور میزان سایش آن را افزایش داده و در صورت گرمای بیش از اندازه منجر به تغییر شکل آن می شود. برای جلوگیری از بروز این مشکل و تنظیم دمای موتور ایجاد یک دمای متعادل نقش اساسی دارد. با ترکیب مناسب آب و ضدیخ در موتور و سیستم خنک کننده خودرو ، ضد یخ به عنوان یک خنک کننده عمل کرده و در نتیجه موتور خودرو به راحتی روشن می شود.

ضد یخ کراپ با ترکیبات شیمیایی پیشرفته عاری از آمینه اسید، نیترات و فسفات می باشد. این ضدیخ قدرت تحمل دمای 135 درجه سانتی گراد و منفی 40 سانتی گراد را دارد که همین ویژگی باعث می شود از موتور خودرو محافظت کند. از دیگر ویژگی های این ضدیخ می توان به سازگاری با کلیه قطعات داخلی موتور خودرو اشاره کرد.

نکات مهم هنگام استفاده از ضدیخ کراپ:

1. تخلیه کامل موتور خودرو از ضدیخ قبلی

2. استفاده از ترکیب آب و ضدیخ به نسبت 50-50

3. استفاده از دستکش، ماسک، عینک و لباس ایمنی

4. شستشوی دست ها پس از استفاده

ضدیخ ایرانول

ضدیخ ایرانول ضدیخ ایرانول با ویژگی خنک کنندگی با هدف حفاظت از موتور خودرو تولید می شود. این ضدیخ علاوه بر خودروهای دیزلی و بنزینی سبک، می تواند در موتورهای درون سوز صنعتی که نیاز به یک خنک کننده می باشند نیز مورد استفاده قرار گیرد. ضدیخ ایرانول را به نسبت 50-50 با آب شهری یا آب مقطر مخلوط کرده و وارد موتور خودرو می کنیم. این ضد یخ با پمپاژ در داخل موتور خودرو علاوه بر اینکه به عنوان یک خنک کننده عمل می کند از موتور در برابر سرما، گرما، زنگ زدگی و پوسیدگی محافظت می کند.

در ترکیب آب با ضدیخ رعایت نکاتی ضروری است که در ادامه به آن می پردازیم.

1. در صورت استفاده از آب شهری، حداکثر سختی آن باید 170pmm باشد تا مانع از ایجاد رسوب در لوله ها شود.

2. استفاده از ترکیب آب و ضدیخ توجه به شرایط خودرو نیز باید در نظر گرفته شود. در صورت عدم وجود منبع انبساط به نسبت 5 درصد انبساط حجمی سیستم خنک کننده را خالی گذاشت.

3. برای حصول نتیجه در خصوص اختلاط آب و ضدیخ مدتی موتور را روشن گذاشته تا کار کند. بعد از خاموش کردن و حصول اطمینان از خنک شدن موتور مجدد آن را بررسی کنید، اگر سطح مایع کمتر از خط نشانه باشد مجدد کمی از ترکیب آب و ضد یخ اضافه کنید.

4. هرگز از الکل یا متانول به عنوان ضدیخ استفاده نکنید، زیرا قطعات داخلی موتور خودرو با محصولات برپایه اتیلن گلیکول سازگار می باشند.

ضدیخ تویوتا

ضدیخ تویوتا ضدیخ تویوتا یک مایع غیریخ زن قابل استفاده در موتور خودرو می باشد، که با کاهش نقطه انجماد آب در دمای پایین از موتور خودرو در برابر یخ زدگی محافظت می کند. ضدیخ تویوتا که با آب مقطر یا آب شهری ترکیب شده با کاهش دما و انتقال حرارت از آسیب های وارده به موتور و رادیاتور ماشین جلوگیری می کنند. این ضدیخ با فرمول منحصر به فرد تحت لیسانس شرکت تویوتا ژاپن تولید می شود که از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار می باشد. عملکرد ضدیخ تویوتا به عنوان یک روانکار در سیستم خنک کننده موتور خودرو می باشد.

از دیگر ویژگی های ضدیخ تویوتا می توان به سازگاری آن با مواد غیرفلزی اشاره کرد، که همین امر در افزایش طول عمر پوشش پمپ و واشر موتور خودرو نقش بسزایی دارد. ضدیخ تویوتا در تمامی خودروهای این شرکت قابل استفاده می باشد. در همین راستا این شرکت با هدف تولید خودروهای با کیفیت نهایت تلاش خود را در فرایند تولید خودرو ها و ضدیخ ها با کیفیت و مرغوب کرده است.

ترکیبات به کار رفته در فرایند تولید ضدیخ تویوتا باعث شده است، تا این ضدیخ با خاصیت محافظت در برابر یخ زدگی، خوردگی، پوسیدگی قطعات داخلی موتور خودرو و تنظیم دما به سلامت موتور خودرو کمک می کند. ضدیخ تویوتا بر اساس فرمولاسیون با پایه اتلین و مهارکننده های به کار رفته در آن علاوه بر کاهش نقطه انجماد خاصیت ضدزنگ و ضد خوردگی را نیز دارد. ترکیب 50-50 آب و ضدیخ در فعالیت بهتر موتور و تنظیم دمای آن بسیار ضروری می باشد.

ضدیخ زیپ

ضدیخ زیپ ضدیخ زیپ یک ضدیخ روغنی می باشد که با کاهش نقطه انجماد آب از یخ زدگی قطعات خودرو و وارد آمدن آسیب به آن ها جلوگیری می کند. یخ زدن موتور خودرو و سیستم خنک کننده باعث انبساط مایع ضدیخ شده می شود که همین امر در کاهش عمر موتور خودرو نقش بسزایی دارد. افزایش حجم ضدیخ در موتور خودرو نیز باعث می شود دیواره بلوک سیلندرها دچار ترک خوردگی و در نهایت منجر به ترکیدن رادیاتور می شود. ضدیخ زیپ در تمامی فصول سال قابل استفاده می باشد. در فصول سرد سال مانع از یخ زدگی موتور خودرو می شود. همچنین در فصول گرم سال نقطه جوش آب را افزایش داده که از جوش آوردن موتور خودرو جلوگیری می کند. به همین دلیل وجود مایعی که بتواند حرارت تولید شده توسط موتور خودرو را کاهش دهد بسیار ضروری می باشد.

حرارت و انرژی حاصل از فعالیت موتور خودرو و عدم وجود مایع خنک کننده باعث به جوش آمدن می شود و ایجاد رسوب در موتور می شود. استفاده از ضدیخ زیپ در پیشگیری از بروز این مشکل بسیار موثر می باشد. از دیگر آسیب های وارده به موتور خودرو می توان به اکسیده شدن و خوردگی قطعات فلزی موتور خودرو اشاره کرد. ضدیخ زیپ با فرمولاسیون به کار رفته در آن از ایجاد این مشکل پیشگیری کرده و باعث طول عمر آن ها نیز می شود.

از دیگر ویژگی های ضدیخ زیپ می توان به ضدیخ و ضد جوش بودن آن اشاره کرد. ضدیخ حرارت رادیاتور را تنظیم و متعادل می کند. همین ویژگی منحصر به فرد ضدیخ زیپ باعث شده تا در فصول سرد و گرم سال بتوان با اطمینان خاطر از آن استفاده کرد.

ضدیخ فوکس

ضدیخ فوکس

ضدیخ فوکس یکی از محصولات شرکت آلمانی فوکس می باشد. این شرکت که در زمینه تولید روغن موتور و ضدیخ فعالیت می کند، دارای نمایندگی های معتبر در ایران نیز می باشد. استفاده مخلوطی از 50 درصد ضد یخ فوکس و 50 درصد آب شهری یا آب مقطعر در محافظت، سلامت و افزایش طول عمر موتور خودرو نقش مهمی دارد. حرارت تولید شده توسط موتور خودرو باعث آسیب رساندن به قسمت های داخلی آن، یخ زدگی و همچنین جوش آوردن موتور خودرو می شود. استفاده از یک مایع خنک کننده و تنظیم کننده دمای موتور خودرو بسیار ضروری می باشد.

فرمولاسیون به کار رفته در تولید ضدیخ فوکس و همچنین پایداری شیمیایی بالای این محصول در افزایش طول عمر موتور و سیستم خنک کننده موتور بسیار موثر می باشد. از دیگر ویژگی های ضدیخ فوکس علاوه بر محافظت موتور خودرو می توان به تنظیم دمای آن و جلوگیری از یخ زدگی، پوسیدگی و زنگ زدگی موتور خودرو نیز اشاره کرد. این محصول همچنین به دلیل سازگاری با مواد غیرفلزی موتور خودرو در افزایش طول عمر آن نیز نقش بسزایی دارد.

از دیگر ویژگی های ضدیخ فوکس می توان به خاصیت پاک کنندگی آن نیز اشاره کرد. این ضدیخ مانع از ایجاد رسوب و گرفتگی در موتور، رادیاتور و سایر قطعات خودرو می شود. لازم به ذکر است ضدیخ فوکس در خودروهای بنزینی، دیزلی، برخی ماشین آلات و تجهیزات کارخانه ها و خودروهای نیمه سنگین و سنگین قابل استفاده می باشد. همچنین این محصول باکیفیت آلمانی در بسته بندی های یک لیتری، دو لیتری و چهار و نیم لیتری قابل خریداری می باشند.

این مجموعه با دارا بودن نمایندگی فروش محصولات شرکت فوکس آلمان محصولی با کیفیت و مرغوب را در اختیار شما قرار می دهد.

ضدیخ لیکومولی

ضدیخ لیکومولی ضدیخ لیکومولی مایع قرمز رنگ می باشد که با پایه اتیلن گلیکول فاقد ترکیبات فسفات و نیتریت با هدف حفظ سلامت موتور خودرو تولید می شود. این ضدیخ با کاهش گرما و حرارت تولید شده توسط موتور خودرو در فصول سرد و همچنین افزایش نقطه جوش آب در فصول گرما دما را تنظیم کرده و منجر به عملکرد بهتر موتور خودرو می شود.

ضدیخ لیکومولی قابل استفاده در تمامی خوردوهای بنزینی و دیزلی، سنگین و نیمه سنگین داخلی و خارجی می باشد. از مهمترین ویژگی های ضدیخ لیکومولی می توان به قابلیت ضدیخ، ضدزنگ، رسوب زدایی و خنک کنندگی آن اشاره کرد. همچنین با ترکیب 50 درصد ضدیخ لیکومولی و 50 درصد آب و استفاده از آن در موتور خودرو منجر به افزایش طول عمر و سلامت آن شود.

با استفاده روزافزون از بستر اینترنت در عصر حاضر این مجموعه مفتخر است امکان خرید آنلاین و حضوری را برای علاقمندان به این محصول فراهم آورده است. از مهمترین ویژگی های خرید آنلاین می توان به امکان مقایسه محصول با سایر محصولات مشابه، صرفه جویی در زمان، استفاده از تیم پشتیبانی و مشاوره ای اشاره کرد.استفاده از خدمات مشاوره ای کارشناسان و متخصصان این اطمینان خاطر را برای شما فراهم کند تا محصولی با کیفیت و مقرون به صرفه تهیه کنید. تیم پشتیبانی مجموعه روغن موتور از زمان خرید تا دریافت محصول خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه داده و خاطره یک خرید خوب را برای شما به ارمغان می آورد.