شرکت روغن موتور لیکومولی 5w40

یکی از مواد مورد نیاز برای فعالیت مناسب روغن موتور و افزایش طول عمر آن روغن موتور می باشد. این محصول در انواع مختلف با کیفیت های گوناگون به بازار عرضه شده است. یکی از انواع این محصولات روغن موتور لیکومولی  ۵w ۴۰ می باشد. مشخصات این روغن موتور چگونه است و از کجا می توان آن را خریداری نمود؟

شرکت روغن موتور لیکومولی 5w40

مشخصات روغن موتور لیکومولی 5w40 اصل

مشخصات روغن موتور لیکومولی 5w40 اصل روغن موتور لیکومولی یکی از بهترین انواع این محصول در بازار ایران می باشد که در اصل ساخت شرکت آلمانی بوده و یک برند جهانی محسوب می‌شود. 

روغن موتور لیکومولی ۵w ۴۰ اصل از یک فرمول پیشرفته برای حفاظت از موتورهای توربو شارژ و قطعات مختلف آن استفاده کرده است. 

این روغن مقاومتی قابل توجه در برابر اکسیداسیون و خوردگی دارد.

جذب حرارت توسط این روغن بسیار بالا بوده و بنابراین به کاهش دمای موتور به مقدار قابل توجهی کمک می کند همچنین میزان ماندگاری و دوام این روغن نسبت به بقیه انواع این محصول بسیار بالا بوده و پس از طی 30 هزار کیلومتر نیاز به تعویض دارد و در مقایسه با انواع روغن موتور های دیگر که پس از طی مسافت 5 هزار نیاز به تعویض دارند  ماندگاری بسیار بالایی دارد.

این محصول از نوع روغن موتورهای تمام سنتتیک که کیفیت عالی دارند بوده و در حجم 5 لیتری برای انواع خودرو بنزینی و دیزلی به بازار عرضه شده است.

سطح کیفیت این محصول SN می باشد که جزء بهترین و بالاترین شاخص های کیفیت سنجی روغن است.

این روغن دارای خاصیت چسبندگی بسیار خوبی به سطوح فلزی بوده و سطح فلزی تمام قسمت های موتور را به خوبی پوشش می دهد.

روغن موتور اصل لیکومولی دارای غلظت مناسب بوده و نه آن قدر روان است که مانند آب چکه کند و نه اینکه در اثر داشتن غلظت بالا مانع از عملکرد قسمت های مختلف موتور شود.

قیمت روغن موتور لیکومولی دوگانه سوز

قیمت روغن موتور لیکومولی دوگانه سوز

چنانچه در زمینه فروش انواع روغن موتور دارای فروشگاه می باشید و یا به شغل تعویض روغنی اشتغال دارید روغن موتور لیکومولی دوگانه سوز گزینه بسیار مناسبی براي توسعه کسب و کار و تجارت شما است.

براي خريد این محصول می توانيد با کارشناس فروش ما ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب اطلاعات بیشتر از سایر مشخصات این محصول و قیمت روغن موتور، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلامی توسط شما ارسال خواهد شد. در ضمن سفارش عمده این محصول مشمول تخفیف ویژه بوده و بنابراین با قیمت ارزان تری می توانيد آن را به دست آورید.