شرکت روغن موتور به تام 10w40 ال نود

یکی از مهمترین و موثر ترین عوامل در حفظ سلامت موتور خودرو که باعث افزایش طول عمر و کارایی خودرو می گردد روغن موتور است. شرکت روغن موتور به تام با تولید روغن موتورهایی با کیفیت عالی که سازگار با سیستم عملکرد موتور خودرو های ال نود  می باشد، نسبت به انواع روغن موتور خودرو که در این زمینه تهیه شده قدرت خنک کنندگی و روان کاری بهتری برای موتور خودرو دارد. همین ویژگی‌های منحصر به فرد روغن موتور به تام باعث شده مشتریان زیادی به سمت استفاده از این محصول روی بیاورند.

شرکت روغن موتور به تام 10w40 ال نود

بهترین روغن موتور به تام برای ال نود

بهترین روغن موتور به تام برای ال نود

بیشتر بخوانید: روغن موتور اتومبیل

بهترین روغن موتور برای ال نود با توجه به ویژگی هایی که این خودرو از لحاظ سیستم سوخت رسانی، میزان سرعت، دور موتور و نحوه عملکرد آن هنگام شتاب و مانند اینها دارد روغن موتور به تام w40 می باشد.

روغن موتور های w40 ارائه شده برای ال نود توسط شرکت به تام، با دارا بودن سطح کیفی SM و SN بیشترین میزان کیفیت را دارا بوده و مناسب ترین روغن موتور برای مدل های مختلف خودرو های ال نود می باشد که میزان استفاده از آن ها با توجه به میزان کارایی که دارد چشم گیر بوده است.

این روغن موتور از غلظت کافی برخوردار بوده و با توجه به اینکه هیچگونه براده یا رسوبات اضافی از خود بر جای نمی گذارد براحتی از طریق سیستم گردش روغن در تمام قطعات خودرو مثل کارتل، اویل پمپ، فیلتر، سیلندر و مانند اینها جریان می یابد و بدون اینکه در نحوه عملکرد موتور خللی وارد سازد از سایش قطعات موتور خودرو به بهترین نحو ممکن جلوگیری بعمل می آورد.

خرید انواع روغن موتور به تام اصل

خرید انواع روغن موتور به تام اصل هنگام خرید روغن موتور برای خودرو ال نود باید به نام شرکت به تام بر روی بسته بندی های روغن توجه شود، این شرکت روغن موتور های w40 را در بسته بندی هایی ارائه می نماید که بر روی آنها کلیه اطلاعات کاربردی محصول مثل میزان گرانوری روغن، استاندارد های جهانی که در تهیه و ساخت روغن مورد توجه واقع شده اند، مدت زمانی که با گذشت آن نیاز به تعویض روغن موتور است، سطح کارایی روغن و … درج شده است. 

شرکت روغن موتور الف به تام با راه اندازی نمایندگی های فروش و سایت اینترنتی انواع روغن موتورهای به تام تدابیری اندیشیده است تا دسترسی مشتریان به محصولات اصل و با کیفیت این محصول بسیار راحت باشد. 

مشتریان می توانند با مراجعه به این نمایندگی ها علاوه بر خرید محصولاتی با کیفیت تضمین شده از تخفیفات ویژه ای که شرکت برای آنها در نظر گرفته است نیز بهره مند شوند.