شرکت روغن موتور به تام ۷۰۰۰ روانکار

شرکت روغن موتور به تام ۷۰۰۰، در سال 1380 برای اولین بار در تهران فعالیت خود را آغاز نمود. این محصول، مایعی است که جهت خنک نگه داشتن موتور و روانکاری قطعات برقی آن استفاده می‌شود. این ماده، کاربرد های زیادی در صنعت دارد.

شرکت روغن موتور به تام ۷۰۰۰ روانکار

مشخصات روغن موتور به تام ۷۰۰۰ چیست؟

مشخصات روغن موتور به تام ۷۰۰۰ چیست؟ یکی از مهمترین کاربرد های روغن موتور به تام، این است که به عنوان نوعی عایق عمل می‌کند. لامپ هایی با خاصیت فلورسانس در بازار موجود است، این لامپ ها با کمک روغن موتور کار می‌کنند. در واقع میزان فشار برق در این گونه لامپ ها زیاد است، و اگر از ماده خنک کننده ای مانند روغن به تام در آن استفاده نشود، در مدت کوتاهی خواهند سوخت.
به طور کلی روغن  موتور دارای سه نوع است که هر نوع آن، دارای کاربرد و ویژگی های منحصر به فرد خود می‌باشد. قدیمی ترین و پرمصرف ترین نوع آن، روغن موتور 7000 و ضد یخ قرمز است. در ساختار این ماده، از موادی استفاده شده است که موجب می شود در دما های بالا عملکرد خوبی داشته باشد. خیلی از مواد شیمیایی، با افزایش دما، خاصیت خود را از دست داده و دیگر کاربرد نخواهند داشت. اما این محصول، قدرت بالایی دارد. مزایای زیاد این محصول، سبب شده است مصرف کنندگان زیادی متقاضی آن باشند. یکی از مزایای آن، این است که اگر جرقه ای در ترانسفورماتور رخ دهد، آن را خاموش مینماید.
لازم به ذکر است که بدانید اگر این جرقه کوچک و به ظاهر ناچیز، خاموش نشود سبب اتصال و در نتیجه آتش سوزی می گردد. لذا استفاده از روغن موتور اصل بهترین راه جلوگیری از حریق است. ترانسفورماتور، پس از مدتی که مورد استفاده قرار گیرد، درون آن دارای مواد زائدی خواهد شد که باید جمع آوری و تخلیه گردد. روغن به تام، این کار را انجام خواهد داد. همچنین این ماده، نقش انتقال دهنده اطلاعات در سیستم را دارد. برخی از ذرات به کار رفته در آن، گوگرد، هیدروژن و اسید آلی می‌باشد. وجود این ذرات سبب می شود روغن دارای خاصیت چسبندگی کمی باشد، در نتیجه به راحتی در سیستم گردش نموده و همه بخش های آن را خنک نگه دارد.

فروش روغن موتور به تام ۷۰۰۰ ارزان

فروش روغن موتور به تام ۷۰۰۰ ارزان روغن موتور و روغن موتور نانو سرامیک، در بسیاری از کشور ها تولید می شود. اما سطح کیفیت آنان، با یکدیگر متفاوت است. این تفاوت بسته به نوع مواد اولیه ای است که تولیدی های مختلف از آن استفاده می‌کنند. همچنین شیوه تولید، بر کیفیت آن و در نتیجه قیمت روغن موتور اثر می‌گذارد. برای دریافت محصولی ارزان، بهتر است هنگام خرید از فروشنده روغن موتور بخواهید که محصول ایرانی را به شما تحویل دهد. نمایندگی های ما در سراسر کشور، به فروش روغن موتور ارزان پرداخته اند.