شرکت روغن موتور الف جدید امارات

شرکت روغن موتور الف جدید امارت با استفاده از مواد اولیه مرغوب توانسته است محصولی با کیفیت بالا را تولید نماید. این شرکت با صادر نمودن روغن‌ موتور به دیگر کشورها سود بالایی را از تولید این محصول کسب نموده است.

شرکت روغن موتور الف جدید امارات

مشخصات روغن موتور الف جدید امارات

مشخصات روغن موتور الف جدید امارات از مشخصات روغن موتور الف جدید امارات می توان به قدرت روانکاری فوق العاده بالای این روغن اشاره کرد. این محصول بیش تر برای خودروهای رنو مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول چه در دماهای بالا و چه در دمای پایین عملکرد مناسبی دارد. می‌توان از این محصول در خودروهای بنزینی و دیزلی استفاده کرد.

 ضمن اینکه این روغن موتور به عنوان روغن موتور چهار فصل شناخته می‌شود که می‌توان در تمامی فصول برای خودروهای خود از این محصول استفاده نمود. خودروهایی که به صورت انژکتوری هستند نیز می توانند از این محصول استفاده نماید به این دلیل که در دما و فشار بالای موتور ماشین کارایی بالایی دارد و موجب قدرت و شتاب بیش تر موتور می گردد.

 روغن موتور تالیسمان نیز از زیر مجموعه های روغن موتورهای این شرکت است که دارای کیفیت بالا و غلظتی مناسب برای بیشتر خودروها می باشد. شما با استفاده از این روغن می توانید طول عمر موتور خود را افزایش دهید ضمن این که این روغن موجب کاهش سایش قطعات  موتور می گردد.

این شرکت با تولید این روغن توانسته است به کاهش مصرف سوخت و همچنین کاهش آلودگی هوا نیز کمک بسزایی نمایند ضمن این که استفاده از این محصول می تواند دوره زمانی برای تعویض روغن موتور خودرو را افزایش دهد و فرد استفاده کننده تا مدت زمان طولانی تری از این محصول استفاده نمایید.

این روغن ها به دلیل خاصیت روانکاوی بالا از تشکیل رسوب و لجن در موتور نیز جلوگیری می کنند به همین علت تقاضا برای خرید این محصول در بازار بسیار زیاد می باشد.

خرید روغن موتور الف 5 لیتری تالیسمان

خرید روغن موتور الف 5 لیتری تالیسمان خرید روغن موتور الف ۵ لیتری تالیسمان از این نمایندگی قطعاً برای شما از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر خواهد بود به این دلیل که تمامی روغن موتور های موجود در این مرکز به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری می گردند و با درصد سود اندکی به فروش می رسند.

همچنین بیشتر افرادی که در سراسر کشور این گونه محصولات را به فروش می رساند به این نمایندگی مراجعه کرده به این دلیل که می‌توانند علاوه بر این که محصول با کیفیت را خریداری می‌کنند از قیمت‌های مناسب این روغن ها نیز بهره مند گردند.

این روغن ها در قوطی هایی با اندازه های مختلف نیز به فروش می‌رسد که هر کدام با توجه به وزن ظرف دارای قیمت متفاوت می باشند.