شرکت روغن صنعتی پارس در اصفهان

از آن دسته مایعاتی که در آب حل نمی شوند را یک نمونه می توان به روغن صنعتی اشاره کرد.دلیل حل نشدن آن در آب چگالی کمتر آن از آب است. روغن صنعتی در داخل کشور به انواع گوناگون تولید می شود که هر کدام نام و برند خاصی دارند که یکی از نمونه های خیلی با کیفیت آن روغن صنعتی پارس است. کارخانه روغن صنعتی پارس در شهر اصفهان است که خیلی معروفیت زیادی دارد و محصولاتی پر طرفدار تولید می کند.

شرکت روغن صنعتی پارس در اصفهان

انواع مختلف روغن صنعتی پارس

انواع مختلف روغن صنعتی پارس روغن ها دسته ای از مایعات هستند که به خاطر چگالی کمتر از آب در آن حل نمی شوند و بیشتر آنها در دمای بالای اتاق به حالت روان تر در می آید. روغن ها هم جزء دسته چربی ها به شمار می روند و هنگام مخلوط شدن با آب بر روی آن شناور می مانند. انواع روغن صنعتی پارس را می توانید در همان شهر اصفهان که کارخانه آن در آنجا هست به راحتی به دست آورد.

روغن های صنعتی انواع مختلفی دارد که هر کدام برای استفاده محصولات گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین مصرف از روغن صنعتی در شرکت های کشتیرانی و صنایع دریایی،شرکت های تولید سیمان، صنایع فلز کاری و نساجی است. روغن های صنعتی مواد تولیدی آن برعکس است مثلا اگر ویسکوزیته بالا باشد غلظت آن کم است و اگر غلظت آن بالا باشد ویسکوزیته پایین است. شرکت روغن صنعتی پارس یک محصول دیگر به نام گریس پارس هم تولید می کند که این محصول جزء یکی از روان کننده های اصلی در قطعه های دستگاه های صنعتی است. شرکت پارس یکی از شرکت هایی است که در شهر اصفهان وجود دارد که محصولات آن از کیفیت بالا برخوردار است.یک نوع روغن به نام سنتتیک وجود دارد که طول عمر بالایی دارد.

در زمان قدیم برای روان کاری از نفت خام یا تصفیه شده استفاده می کردند ولی بعد از استفاده از روغن های صنعتی نفت خام از رده خارج شد چراکه روغن صنعتی قادر به روان کردن بهتر ابزار ها بود 

خرید بهترین روغن صنعتی پارس 5w30

خرید بهترین روغن صنعتی پارس 5w30 شرکت روغن صنعتی پارس با تجربه زیاد در این سالها در تامین انواع روغن و گریس و تولید کننده انواع روان کار اصلی یکی از شرکت های معتبر در داخل کشور است. شما در صورت نیاز و راهنمایی می توانید از طریق سایت اینترنتی جهت خرید روغن صنعتی پارس 5w30 که یکی از بهترین مواد است مشاوره بگیرید و محصول را سفارش دهید. در سایت های این شرکت مشاورانی حضور دارند که در مورد محصولاتشان برایتان توضیح می دهند.