سفارش روغن موتور زیک ۱۰/۴۰ حجم 4 لیتر

عملکرد خودرو به شدت تحت تاثیر توانایی موتور آن می باشد و یکی از موادی که نقش زیادی در نحوه فعالیت و راندمان موتور دارد استفاده از روغن می باشد. بدون استفاده از روغن قطعات مختلف موتور در اثر تماس با هم دچار سایش و تخریب می شوند و عمل توانایی خودرو در حرکت با اختلال مواجه می شود. روغن موتور زیک ۱۰/۴۰ یکی از انواع این روغن ها می باشد. مشخصات فنی این روغن به شکل است و از کجا می توان آن را تهیه نمود؟سفارش روغن موتور زیک ۱۰/۴۰ حجم 4 لیتر

مشخصات فنی روغن موتور زیک ۱۰/۴۰

مشخصات فنی روغن موتور زیک ۱۰/۴۰

برای جلوگیری از سایش بین قطعات مختلف موتور انواع خودرو از روغن موتور استفاده می شود. انواع بسیار مختلف با کیفیت های گوناگون روغن موتور در داخل کشور تولید می شود. روغن موتور زیک ۱۰/۴۰ از جمله روغن های تمام سنتتیک کره ای می باشد.

این روغن پایداری حرارتی بالایی دارد به طوری که در دماهای بالا عملکرد ویسکوزیته آن بهبود می یابد.

از ویژگی های بارز این محصول نیاز به بازه زمانی بسیار طولانی و یا حدود 10000 کیلومتر برای تعویض است و به همین دلیل یکی از بهترین گزینه ها برای روغن موتور می باشد. در این روغن موتور کره ای از تکنولوژی VHVI برای ایجاد مقاومت حرارتی بالا در روغن استفاده شده است.

این روغن با پوشش سطح قطعات موتور و روغن موتور خارجی آن را در برابر سایش محافظت می کند. از خصوصیات دیگر این محصول مقاومت آن در برابر اکسیداسیون می باشد. علاوه بر این در پاک سازی موتور از انواع رسوبات حاصل از گرد و غبار و احتراق سوخت جلوگیری می کند.

این روغن موتور در دو استاندارد sl و sn  و به تحت نام های x7 و x7000 به بازار عرضه شده است.

این روغن موتور در بطری های با حجم 4 لیتر در بازار وجود دارد و نسبت به بسیاری از روغن های ایرانی از کیفیت بالاتری برخوردار است.

فروش روغن موتور زیک ۱۰/۴۰ کره ای

فروش روغن موتور زیک ۱۰/۴۰ کره ای

کسانی که دارای فروشگاه انواع روغن موتور و ضد یخ قرمز هستند و یا صادرات انواع این محصولات را به کشورهای همسایه به ویژه عراق و افغانستان انجام می دهند می تواند از روغن موتور زیک ۱۰/۴۰ به عنوان یک گزینه بسیار مناسب برای کسب و کار و تجارت خود استفاده کنند.

برای خرید این محصول می توانید با کارشناس فروش فروش روغن موتور  ارتباط برقرار نموده و ضمن اطلاع از قیمت روغن صنعتی، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

در صورت سفارش عمده این محصول می توانید از تخفیف ویژه استفاده کرده و با قیمت ارزان تری آن را به دست آورید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلامی توسط شما ارسال می گردد.