راه های ثروت آفرینی را از ما بیاموزید

ما در این بخش از خبر می خواهیم درباره راه و روشهای ثروت آفرینی را به شما بیاموزیم تا سریعتر به موفقیت دست یابید. بنابراین با ما همراه باشید.

کمپوت سیب

امروزه از میوه های مختلفی کمپوتهای عالی و خوشمزه تهیه می نمایند که یکی از لذیذترین آنها کمپوت سیب است که تهیه آن نیاز به آموزش حرفه ای ندارد. یکی از محبوب ترین و پرطرفدارین میوه ها در سراسر کشور سیب می باشد که در برخی کیک اسفنجی و شیرینی از آن استفاده می نمایند و ترکیب آن با پودر دارچین طعم فوق العاده ای به شیرینی و دسر می بخشد.

رب گوجه خانگی

از جمله مواد غذایی پر مصرف که تقریبا هر روز برای پختن هر غذایی از آن استفاده می شود، رب گوجه فرنگی می باشد فروش رب گوجه خانگی محلی درجه یک عمده در تهران و همچنین در بقیه شهرها در حال گسترش می باشد، همان طور که می دانید رب گوجه فرنگی به دو صورت خانگی و صنعتی تولید می شود ولی بنا به افزایش قیمت رب گوجه فرنگی صنعتی، اکثر مردم ترجیح می دهند که رب گوجه فرنگی به سبک خانگی را تهیه کنند.

برنج طارم

یکی از اقلام مهم و ضروری هر خانواده ایرانی برنج است که می توان گفت در تمامی خانه ها یافت می شود. برنج طارم ایرانی محلی درجه یک شمال جزئی از آنها محسوب می شود که با قیمت های گوناگون در ایران به فروش می رسد. حالا می خواهیم بدانیم که چرا این آذوقه این همه مهم و در بین مردم محبوبیت خاصی دارد.

سیب زمینی گرگان

یکی از نمونه های با کیفیت و مغز زردی که در بازار صیفی جات وجود دارد و همواره موجب شده است طیف بسیاری از مشتریان از آن استقبال نمایند، سیب زمینی گرگان و گوجه فرنگی گلخانه ای گرگان بوده که سالانه به میزان فراوانی برداشت و روانه بازار می شود. با توجه به آماری که جهاد کشاورزی ارائه نموده، میزان 6 هزار هکتار از زمینهای کشاورزی استان گلستان تحت کاشت سیب زمینی قرار گرفته که شهرستان گرگان نیز توانسته است تاثیر بسزایی در این پیشرفت داشته باشد.