رابرت کیوساکی با تینر پلی اورتان شیشه عینک خود را تمیز می کند!!

می توانید رنگ ها و لاک های با کیفیت و ایمن، از جمله تینر برای لاک های پلی اورتان را در شرکت ما – AD “Raduga” خریداری کنید.

JSC “Raduga” از سال 1991 (قبلا “Tsentrmebelkomplekt”، “Decor-1”) فعالیت می کند، این شرکت برای تامین مواد اولیه به شرکت هایی که بخشی از ZAO “Centromebel” هستند سازماندهی شده است.

امروزه شرکای تجاری دائمی این شرکت نه تنها تولید کنندگان روسی، بلکه شرکت های پیشرو از آلمان، اتریش، فرانسه، ایتالیا، سوئیس، فنلاند، لهستان و سوئد هستند.

دفتر ما در مرکز مسکو و همچنین مجتمع انبار خودمان با سالن نمایشگاه 200 متر مربع واقع شده است.

در انبارهای ما در نزدیکی منطقه مسکو، همیشه انتخاب زیادی از مواد اولیه، مواد و اجزای سازنده مبلمان و نجاری وجود دارد.

این مجموعه شامل بیش از 300 نوع تینر پلی اورتان و 400 نوع رنگ است، تاکید بر فروش تینر پلی اورتان و رنگ با باقی مانده جامد است.

به درخواست مشتریان، تیم ما مینای پلی اورتان را تقریباً با هر رنگی در یک یا دو روز تولید می کند. ما چسب هایی از پنج تولید کننده پیشرو اروپایی، روکش طبیعی و چوب اره شده ارائه می دهیم – بیش از 60 نام از گونه های رایج، عجیب و غریب و منحصر به فرد.

تینر

عناصر جلو و بست دائماً در دسترس هستند – بیش از 4000 مقاله از تولید کنندگان اروپا: اتریش، لهستان، آلمان و غیره.

ما هر ماه درخواست های بیش از 1800 مشتری را پردازش می کنیم. این شامل کارخانه های بزرگ مبلمان و کارآفرینان خصوصی می شود.

کالا به سراسر روسیه تحویل داده می شود. شرکت ما کالاها را در مسکو به صورت رایگان تحویل می دهد. محصولات با ماشین در تمام مناطق روسیه ارسال می شوند.

شرکت ما در آموزش کارشناسان خود جدی است، مدیران به طور سیستماتیک دوره های کارآموزی را در تولید مواد نهایی شرکت در آلمان، ایتالیا، اتریش، فنلاند می گذرانند؛ کارمندان شرکت ما به مشتریان کمک فنی می کنند.

ما از شما دعوت می کنیم که تحت شرایط متقابل سودمند همکاری کنید! ما برای مشتریان خود ارزش قائل هستیم و سعی می کنیم برای هر مشتری یک رویکرد فردی پیدا کنیم.

اهمیت حلال ها و نقش آنها در کار نه تنها در چوب باعث می شود که هر صنعتگر خانه ای انواع، انواع و خواص آنها و همچنین از چه چیزی ساخته شده است، بهتر بشناسد.

اگرچه اصطلاحات “حلال” و “رقیق کننده” اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند، اما این مایعات خواص کاملاً متفاوتی دارند. (با این حال، برای سادگی، ما بیشتر از کلمه “حلال” استفاده می کنیم.)

حلال مایعی است که مواد جامد را حل می کند، مانند لاک ناخن خشک شده. تینر – مایعی که برای رقیق کردن لکه، رنگ یا لاک برای کاهش ویسکوزیته استفاده می شود.