دفتر 100 برگ باعث نتایج خوب پزشکان دانشگاه آکسفورد در آزمون استخدامی شد

شاید انتخاب یک دفتر 100 برگ برای شما پیچیده ترین کار به نظر نرسد، اما مهم است که گزینه های خود را بشناسید زیرا چیزهای زیادی وجود دارد. کاغذی که انتخاب می کنید.

از بدون اسید و بازیافت شده، براق یا غیر براق، بر حس، ظاهر، استفاده و البته هزینه دفتر 100 برگ شما تأثیر می گذارد.

همه ما تا حدودی از منشأ کاغذ، به عاریت گرفته شده از «پاپیروس» مصری آگاه هستیم، که شامل استفاده از نوارهایی از مواد گیاهی است که در لایه‌های افقی و عمودی چیده شده‌اند، که سپس فشار داده می‌شوند تا خشک شوند و یک کاغذ ضخیم کرم رنگ ایجاد می‌کنند.

این محصول لمسی با آنچه امروزه به عنوان کاغذ می شناسیم فاصله زیادی دارد، اما همچنان برای مقاصد صنعتی و صنایع دستی استفاده و ساخته می شود. کاغذی که ما امروز می شناسیم از چین شروع شد و با پارچه های پارچه ای و گیاهی شروع شد.

و کاغذهای رنگ شده، پوشش داده شده و اندازه را ایجاد کرد. از دستمال توالت گرفته تا کیسه های چای، چیزهای زیادی برای تشکر از اختراع کاغذ وجود دارد.

دفتر

به لطف پیشرفت‌های صنعت قرن 19 و استفاده از خمیر چوب، کاغذ مقرون به صرفه شد و توانست به اشکال مختلفی که می‌توانیم به شما ارائه دهیم، مانند بازیافت، ضد آب، بدون اسید، شفاف و مونکن تبدیل شود.

اکثر کاغذها در حال حاضر از تخته و کاغذ بازیافتی ساخته می شوند.

برخی از سبک‌های کاغذ چگال‌تر از بقیه هستند، بنابراین بهترین کار این است که هنگام محاسبه ستون فقرات، ضخامت واقعی کاغذ را بررسی کنید. برای کارهای جوهر تمام رنگی، کاغذ ضخیم‌تر همیشه توصیه می‌شود تا از هر گونه ظاهر شدنی جلوگیری شود.

سازنده کاغذ اغلب خوانش‌های «تاری» را ارائه می‌کند و توضیح می‌دهد که چه مقدار سایه ممکن است به طرف دیگر نشان داده شود. بسته به هدف نوت بوک شما، یک کاغذ کم وزن مانند 80-90 گرم بر متر برای یادداشت برداری و استفاده عمومی مناسب است.

یک استوک سنگین‌تر مانند 140 گرم در ثانیه می‌تواند پایه‌ای برای پد اسکچر یا برای مقاصد رسمی نوشتن باشد. کاغذ بیش از 110 گرم در متر را می توان برای کاغذهای انتهایی استفاده کرد.