دادن روغن موتور زادو به گاوها توسط کشاورزان هندی!!!

رای حفظ عملکرد بهینه موتور، روغن باید همیشه در سطح مناسب نگه داشته شود، به همین دلیل بررسی دوره ای آن و در صورت لزوم شارژ آن از اهمیت اساسی برخوردار است.

وقتی سطح روغن موتور زادو خیلی پایین می‌آید، چراغ هشدار روغن مناسب روشن می‌شود، اما بهتر است همیشه به یاد داشته باشید که آن را به طور مرتب چک کنید.

بررسی سطح روغن یک عملیات بسیار ساده است که ما به راحتی می‌توانیم آن را با استفاده از نشانگر مخصوص خودروها انجام دهیم:

در حالی که موتور برای چند دقیقه خاموش است، میله اندازه گیری را بردارید و آن را تمیز کنید.

آن را دوباره وارد کنید و بلافاصله پس از آن بردارید، اگر رد روغن بین حداقل و حداکثر بریدگی باشد، سطح آن بهینه است، اگر کمتر از آستانه حداقل باشد، باید پر شود.

این قانون خوبی است که سطح روغن خودروی خود را حداقل یک بار در ماه و مطمئناً قبل از شروع یک سفر طولانی بررسی کنید.

روغن

بررسی منظم سطح روغن بسیار مهم است، اما کافی نیست، روغن در واقع در معرض تخریب فیزیولوژیکی است و باید پس از طی چند کیلومتر مشخص شده در دفترچه راهنمای خودرو، همراه با نوع روغن تعویض شود.

در ماشین بنزینی، روغن باید هر 15-20000 کیلومتر تعویض شود، روغن موتور باید در کارگاه های تخصصی مجهز به کلیه تجهیزات لازم برای تخلیه کامل روغن مصرف شده و مهمتر از همه برای دفع صحیح آن تعویض شود.

شبکه ما می‌تواند روی شبکه‌ای متشکل از 1200 کارگاه تخصصی در سراسر ایتالیا حساب کند، که مداخلاتی را بر روی خودروهای هر نوع برند و مدل انجام می‌دهند.

کارکنان ما متشکل از مکانیک های بسیار ماهر هستند که تحت آموزش مداوم هستند، ماشین آلات مورد استفاده برای چک آپ و عملیات از آخرین نسل هستند.

فقط از قطعات یدکی اصلی یا قطعات با کیفیت معادل استفاده می کنیم، ما حتی بر روی ماشین‌هایی که هنوز تحت گارانتی هستند، بازبینی‌ها و کوپن‌ها را انجام می‌دهیم و تمام اقدامات احتیاطی لازم را اتخاذ می‌کنیم تا مورد دوم از بین نرود.