تولید کننده روغن موتور آیسین sn 10w40

شرکت آیسین ژاپن که بیشتر از 50 سال در حال فعالیت است در سال 1965 از ترکیب دو شرکت که در زمینه تولید قطعات خودرو بودند به وجود آمده است . این شرکت از گروه تویوتا می باشد . این شرکت در لاین های تولید قطعات , روغن موتور و غیره فعالیت دارد . روغن موتور آیسین در کارخانه این شرکت که در کره در حال فعالیت است تولید و عرضه می شود . تولید کننده روغن موتور آیسین sn 10w40

توضیحاتی درباره روغن موتور آیسین sn 10w40

توضیحاتی درباره روغن موتور آیسین sn 10w40 در ساخت روغن موتور آیسن نیمه سنتتیک از نصف روغن پایه سنتتیک و نصف دیگر از روغن پایه غیر سنتتیک بهره برده شده است . در این صورت مصرف کننده می تواند هم از مزیت های روغن سنتتیک استفاده کند و هم هزینه کمتر مصرف کند . این روغن دارای خاصیت های SN و روغن های نیمه سنتتیک می باشد . در مواقعی که از این روغن استفاده می شود در فصل سرما به راحتی می توان استارت زد و همچنین این روغن باعث می شود که صدای موتور کم باشد و کارکرد آن خیلی بالا می باشد . 

روغن موتور آیسین را در بسته های پلاستیکی و در حجم های 1 و 4 لیتری و کاملا به صورت وارداتی تولید می شوند و اکثرا رنگ بسته ها به رنگ طوسی می باشد . روغن موتور آیسین دارای گارانتی می باشد و چون مارکی است که کامل استاندارد است و در جای دیگر ساخته نمی شود و فقط یک نمایندگی تولید دارد میتوان به راحتی این محصول با کیفیت را خریداری کرد . روغن موتور آیسین مناسب برای تمام خودرو های داخلی و خارجی است و می توان برای آن ها استفاده کرد و کارایی خودرو را بالا می برد . 

قیمت روغن موتور آیسین کره ای اصل

قیمت روغن موتور آیسین کره ای اصل قیمت روغن موتور اصل نسبت به کیفیت و مارک آن متفاوت است و همچنین به اندازه آن نیز بستگی دارد . روغن موتور کره ای یکی از بهترین نوع روغن موتور است که چون دارای کیفیت بالا است عمر موتور را بالا برده و باعث می شود که موتور کارایی بالایی داشته باشد آیسین یکی از مارک های مشهور و پرطرفدار روغن موتور است که به دلیل کیفیت بالای خود کارایی موتور را بالا برده و در بین مصرف کنندگان محبوب است . برای خرید این روغن موتور می توانیم به نمایندگی هر شهر یا فروشگاه های معتبر مراجعه کنیم اکثر نمایندگان فروشگاه های اینترنتی نیز دارند نظیر فروشگاه اینترنتی پیس وان که این فروشگاه ها زمینه راحت خرید را برای خریداران فراهم کرده است .