توری پلیسه ای طرح دار موجب ازدواج بازیگر معروف شد

معرفی صفحه پنجره مشبک جمع شونده و چین دار یا نوعی از آن که همان توری پلیسه ای طرح دار نام دارد که روشی نوآورانه برای حل مشکل حشرات شما ارائه می دهد.

این توری ها با یک سیستم مش تاشو ساده طراحی شده اند که نیاز به قطعات مکانیکی را برطرف می کند.
توری در امتداد یک مسیر می لغزد و زمانی که استفاده نمی شود جمع می شود.آنها با یک قاب آلومینیومی با پوشش پودری محکم که صفحه مشبک پلی استر را پشتیبانی می کند، محکم می شوند.
اگر توری آسیب دیده باشد، به راحتی می توان آن را جدا کرد و جایگزین کرد.به طور سنتی، نصب پنجره های فرنچ سخت و گران قیمت بوده است. اکنون طیف وسیعی از صفحه های پلیسه، نصب یک صفحه کاربردی و جذاب را به گزینه ای مقرون به صرفه تبدیل کرده است.

توری

چرا صفحه های پلیسه؟

برای ماندگاری طراحی شده است در یک قاب آلومینیومی محکم، محکم شده است.توری چین دار از پارچه پلی استر ایتالیایی با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است.طراحی انعطاف پذیر که به خوبی با انواع پنجره ها و درها مطابقت دارد.

ش و قاب به گونه ای طراحی شده اند که امکان تعویض آسان مش را فراهم می کند.

صفحه‌نمایش چین‌دار دوتایی در صورت عدم استفاده به هر طرف دو پانل پنجره جمع می‌شود. هنگامی که پنجره ها باز هستند، به سادگی پانل های مشبک را به یکدیگر بلغزانید تا صفحه ها را در وسط قرار دهید.

در حالی که ما به طور کلی صفحه نمایش های شبکه رول آپ را توصیه نمی کنیم، آنها می توانند جایگزین مقرون به صرفه ای برای کسانی باشند که بودجه کمی دارند.

یکی از مشکلات اصلی صفحه رول آپ این است که تعمیر آنها در صورت شکستن توری دشوار است. ما متوجه شدیم که این اتفاق در بسیاری از ویلاهای قدیمی در اطراف دبی و ابوظبی رخ می دهد.

صفحه های چین دار ما برای جایگزینی آسان مش طراحی شده اند و آنها را به راه حل طولانی مدت بهتری تبدیل می شود.

برای تمام پنجره با سایز های متفاوت توری پلیسه ای طرح دار ساخته می شود.