تجارت و صادرات ضد یخ + قیمت خرید و فروش رو

در بازار تجارت ضدیخ مرغوب این نوع محصولات با برند های مختلف و کیفیت های گوناگون موجود هستند که خریداران می‌توانند با مراجعه به این بازارها محصولات خود را در تنوع زیاد مشاهده نموده و اقدام به خرید آنها نمایند. ضد یخ که برای خودروها می باشد توسط فروشگاه های مخصوص نیز با برندهای خاص به مشتریان عرضه می گردد، بنابراین خریداران می‌توانند برای خرید بهترین نوع این کالاها با مراجعه به این مجموعه ها محصولاتی را تهیه نمایند که دارای تائیدیه سازمان استاندارد جهانی بوده و از کیفیت استثنایی برخوردار می باشند.

تجارت و صادرات ضد یخ + قیمت خرید و فروش رو

تجارت ضدیخ

تجارت ضدیخ جلو گیری از آسیب رساندن به قطعات خودرو اصلی ترین عامل استفاده از ضد یخ می باشد. پخش عمده ضد یخ به عنوان یکی از برند های محبوب و پرفروش در ایران از طریق مرکز فروش ضد یخ اینترنتی صورت می گیرد. اهمیت ضد یخ به جهت کارایی آن بسیار بالاست. امروزه یکی از پر فروش ترین محصولات کشور در زمینه تولید و فروش ضد یخ می باشد. تولید ضد یخ اسیدی با توجه به شیمیایی بودن محصول خطرات جانبی بسیاری برای کارگران تولید کننده این محصول را تهدید می کند لذا برای جلو گیری از این خطرات ناشی از پخش مواد شیمیایی بهتر از از لباس های مخصوصی مورد استفاده قرار گیرد. برای تولید دستگاه ها و خط تولید پیشرفته نیازمند بسیاری از وسایل می باشد تا در تولید با کیفیت و هر چه بهتر محصولات مرکز تولید ضد یخ پیشرفت قابل توجهی داشته باشیم. مراکز تولید انواع و اقسام گوناگون ضد یخ را تولید و به بازار عرضه می کنند.

اکنون در کشور، ۹۲ واحد به تولید ضدیخ اشتغال دارند که این واحدها معمولاً به صورت فصلی و متناسب با نیاز بازار ضدیخ را تولید می کنند. در حال حاضر، عرضه کالا در بازارهای صادراتی به شکل بسیار وسیع و گسترده صورت می گیرد که شناسایی و تبیین بازارهای هدف صادراتی و مشتریان خاص در بازارهای هدف از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار است و به جهت اینکه شمار عرضه کنندگان کالا بسیار زیاد شده، این امکان برای مشتریان فراهم گشته تا بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را از میان تعداد زیادی از کالاهای عرضه شده به بازار انتخاب نمایند. همین عامل موجب شده تا صادر کنندگان در بازار رقابتی شدیدی قرار بگیرند؛ در واقع هر یک از صادر‌ کنندگان که بازاریابی مطلوب تری دارند برنده واقعی خواهند بود. بر اساس نظریه های نوین تجارت بین الملل، نکته بسیار مهم در به دست آوردن بازارهای هدف صادراتی، مطالعه و تعبیر راه های دسترسی به بازارهای هدف صادراتی است.

شایان ذکر است: بازار هدف به بازاری گفته می‌ شود که خارج از مرزهای یک کشور قرار دارد و هنوز به فعلیت نرسیده، در صورت تدوین استراتژی صحیح و شناسایی و بازاریابی بین المللی، می توان در آن بازارها نفوذ کرد. در حال حاضر بسیاری از واحدهای تولیدی فعال در کشور، ماشین آلات مورد نیاز خود را خارج از کشور تامین می کنند که این ماشین آلات پس از انجام تستها و معاینات لازم و عدم وجود مشکلات فنی از طریق گمرک وارد کشور می‌ شوند. از طرفی دیگر واحدهای تولیدی که محصولات آنها به خارج از کشور صادر می شود، مستلزم پرداخت حقوق گمرکی می باشند که در سالهای اخیر به منظور ترغیب تولید کنندگان داخلی به صادرات، قوانینی برای آنها تصویب شده که باعث شده حجم صادرات در کشور افزایش یابد.

صادرات ضد یخ

صادرات ضد یخ مصرف ضد یخ به منظور پیشگیری از آسیب‌های احتمالی به موتور خودرو است و مایعی است که به مخزن آب رادیاتور اضافه می‌شود تا در فصول سرد آب داخل سیستم خنک‌کننده اتومبیل دچار یخ‌زدگی نشود و کیفیت آب رادیاتور را افزایش می‌دهد تا در فصول گرم عملکرد سیستم خنک کننده را بهبود دهد، فروشنده ضد یخ عمده باکیفیت و مرغوب آن را در کیفیت و قیمت مناسبی به فروش می رساند. ضد یخ محلولی بر پایه آب است که از یخ زدگی آب جلوگیری می‌کند و تقریبا حدود دوسال کار می‌کند، ترکیبات موجود در ضد یخ سمی است و مصرف آن سردرد، حالت تهوع و استفراغ را به دنبال دارد.، این محلول در رنگ‌های متنوعی عرضه می‌شود که هر یک از رنگ‌ها برای یک مدل ماشین و موتور تهیه شده است، ضد یخ ها را به آب رادیاتور اضافه می کنند تا مانع یخ زدگی آب رادیاتور شود.

موتور اتومبیل با سوزاندن سوخت خود انرژی زیادی تولید می‌کندکه بخشی از این انرژی تقریبا حدود یک سوم برای حرکت‌کردن خودرو مصرف می‌شود و دوسوم باقیمانده آن به گرما تبدیل می شود که نیمی از این گرما از طریق اگزوز خارج می‌شود و نیمی دیگر در محفظه موتور باقی می‌ماند، مشخص است که موتور خودرو باید به روشی خنک شود و این گرما را دفع کند تا دمای موتور افزایش پیدا نکند تا اجزای فلزی داخل آن شروع به ذوب‌شدن نکند و پس از مدتی کل موتور به مشکل اساسی نخورد، برای جلوگیری از این مشکل به مایع خنک‌کننده یا ضد یخ نیاز است.

خرید و فروش ضد یخ خارجی و صادراتی در بازار موجود می باشد و مورد معامله قرار می گیرد. صادرات ضد یخ در ایران به طور قابل توجهی انجام می شود و حتی نیز در سایت های اینترنتی انجام شده و برای خرید می توان با آنها ارتباط بگیرید.

قیمت خرید و فروش روز ضدیخ

قیمت خرید و فروش روز ضدیخ عرضه کننده ضد یخ آن را با کیفیت و قیمت مناسبی به شعب فروش کشور توزیع می کند، قیمت ضد یخ در عمده فروشی ها را می توانید از سایت فروش آنلاین آن بررسی کنید، ضد یخ موتور بر پایه آب است که گرمای موتور را جذب می‌کند، فروش ضد یخ مرغوب با انواع برند ها و حجم و رنگ های متنوع در کل کشور بسیار فروش خوبی را دارد و فروشنده این محصول را در کیفیت و قیمت مناسبی به فروش می رساند.

ضدیخ عمده

ضدیخ عمده فروش ضد یخ به دو روش مختلف انجام می ‌شود که اولین روش فروش آن ها، سفارش ضد یخ از معتبرترین عرضه‌کنندگان این کالا در هر شهر می باشد. خریداران برای تهیه ضد یخ ۲۰لیتری می‌توانند به معتبرترین عرضه کننده این محصولات در شهر خود مراجعه نموده و خرید تضمینی انجام دهند. اما از دیگر راه‌های سفارش ضد یخ باید به خرید اینترنتی اشاره کرد. این وب سایت فروش جزء نمایندگی‌های برتر فروش می باشد و محصولات خود را بدون واسطه از تولیدکنندگان خریداری نموده و با قرار دادن آنها در وب سایت خود و درج قیمت این کالاها موجب جذب افراد زیادی برای خرید این محصولات گردیده است. برترین ضد یخ های موجود در این وب سایت از نوع ایرانی و خارجی می باشند که هر کدام بر اساس قیمت تعیین شده از سوی تولیدکنندگان به فروش می رسند.

قیمت ضدیخ یک لیتری

قیمت ضدیخ یک لیتری ضد یخ یک مایع رنگی است که (به همراه آب) در رادیاتور خود قرار می دهید تا به تنظیم دمای موتور کمک کند. ماده اصلی آن اتیلن گلیکول است که نقطه انجماد آب را کاهش داده و نقطه جوش آن را افزایش می دهد. این کار باعث جلوگیری از یخ زدن، جوشیدن یا تبخیر آب رادیاتور شما می شود. در کنار سوخت و روغن، ضد یخ برای عملکرد صحیح موتور ضروری است. بدون آن، گرمای احتراق باعث می شود موتور به سرعت داغ شود، حتی به طور کامل خاموش شود. ضد یخ همچنین اجزای سیستم خنک کننده را که با آب تماس پیدا می کنند روان کرده و از خوردگی اجزای فلزی جلوگیری می کند. مانند همه مایعات موجود در اتومبیل شما، ضد یخ با گذشت زمان خراب می شود و در نهایت اسیدی تر می شود. این باعث خوردگی می شود که می تواند به رادیاتور و دیگر اجزای مهم سیستم خنک کننده مانند پمپ آب، شیلنگ، ترموستات و درپوش رادیاتور آسیب برساند. زنگ زدگی، خاک و سایر ذرات مضر نیز می توانند در رادیاتور شما جمع شوند. چنین آلاینده هایی توانایی ضدیخ را برای تنظیم دمای موتور به خطر می اندازند. این می تواند منجر به گرم شدن بیش از حد موتور، ترک خوردگی بلوک موتور یا حتی پیستونی شود که به سیلندر آن جوش داده می شود. احتمالا تا کنون برایتان پیش آمده است که در جاده باشد و ماشینتان خراب شود عوامل بسیار زیادی در خرابی ماشین و درست کار نکردن آن نقش دارند که یکی از مهم ترین این عوامل انتخاب ضد یخ با کیفیت و مناسب با خصوصیات هر ماشین است.

از جمله این که این کالاها به هنگام کاهش دما میزان نقطه انجماد آب درون رادیاتور را به حداقل می رساند. همچنین ضد یخ ها پایداری زیادی در عملکرد خود از لحاظ شیمیایی نیز دارند. بهترین ضد یخ استاندارد باعث مقاوم تر شدن بدنه رادیاتور در برابر خوردگی می گردد، بنابراین مرغوب ترین نوع این محصولات خاصیت ضد خورندگی داشته و موجب پیشگیری از پوسیدگی سیستم خنک کننده می گردد.

تمام ضد یخ ها دارای مواد سمی هستند اما اثرات مخربی برای محیط زیست ندارند. این نوع کالا خاصیت ضد احتراق نیز دارد و به راحتی آتش نمی گیرد. این کالاها با ریختن بر روی بدنه خودرو اثرات مخرب نداشته و رنگ خودرو را از بین نمی‌برند، بنابراین از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای مصرف می باشند. باید بدانید که نوع استاندارد و مرغوب این محصولات تحت بررسی سازمان استاندارد قرار می‌گیرد و کاملاً تائید شده از لحاظ کیفی می باشد.

توزیع ضد یخ یک لیتری به صورت های مختلف و در بسیاری از مکان ها انجام میشود یکی از آن ها در نمایندگی های کارخانجات تولیدی ضد یخ ها است. شما می توانید با مراجعه به این مراکز توزیع ضد یخ مورد نظر خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه ها از آنجا تهیه کنید.

قیمت ضد یخ 4 لیتری

قیمت ضد یخ 4 لیتری یکی از کالاهای مورد نیاز دارندگان خودرو در فصول سرد سال، مایع خنک کننده موتور است که اصطلاحاً در بازار به عنوان ضد یخ شناخته می شود؛ بازارهای صادراتی در عرضه و تقاضای ضد یخ بسیار اهمیت دارند.

مواردی چون قیمت مواد اولیه مصرفی، نوع منطقه جغرافیایی احداث واحد تولیدی ضد یخ به لحاظ دسترسی به منابع تامین مواد اولیه، کانونهای مصرف محصول، تکنولوژی مورد استفاده بر کیفیت محصول تولیدی و همچنین هزینه نیروی انسانی مورد نیاز برای تولید از جمله پارامترهای مهم در تعیین قیمت تمام شده فروش محصول هستند. بر اساس قانون معافیت صادرات کالا و خدمات، صادرات ضدیخ از هرگونه تعهد و پیمان ارزی و عوارض معاف بوده و هیچ یک از وزارتخانه ها، دستگاه های اجرایی، شوراهای حل اختلاف، سازمانها و نهادها مجاز نیستند برای صدور مجوز صادرات از کالاها و خدماتی که صادر می شوند عوارض بگیرند. بر اساس آمار منتشر شده، عمده صادرات محصول ضد یخ در ایران، به کشورهای لبنان، عراق، افغانستان و آذربایجان اختصاص دارد.

بهترین معیار برای انتخاب ضد یخ خودرو به توصیه سازنده موتور، آن است که علامت استاندارد داشته باشد، سعی کنید ضد یخ مناسبی را برای ماشین خود شناسایی و خریداری کنید. اکثرا سیستمهای خنک کننده خودروهای سنگین و سواری، دارای یک سیال می باشند که با گردش در اطراف موتور بخش زیادی از گرمای تولید شده را جذب و به بیرون منتقل می کنند که ساده ترین، در دسترس ترین و ارزان ترین سیال شناخته شده آب می باشد. بنا به دلایلی چون ایجاد زنگ زدگی در قطعات فلزی، این سیال به تنهایی پاسخگوی نیاز سیستمهای به کار رفته در خودروها نبوده و می توان با ترکیب آب و ضد یخ به تنظیم موتور در دمای بالا یا پایین کمک شایانی کرد. عمر مفید ضد یخ بر حسب زمان و شرایط کاری متغیر است و رنگ ضد یخ ارتباطی با کیفیت آن ندارد و معمولاً سازندگان برای مشخص کردن محصول خود از رنگهای متفاوت و گوناگونی استفاده می کنند از سویی، هم رنگ بودن ضدیخها نیز دال بر یکسان بودن کیفیت آنان می باشد؛ در مورد نسبت صحیح رقیق سازی نیز باید به دستورالعمل سازندگان توجه نمود. ضدیخها معمولاً کف تولید نمی کنند، و این می تواند به علت وارد شدن هوا به سیستم و سوراخ شدن بخش مکش واترپمپ باشد. اتیلن گلیکول ماده اصلی تولید ضدیخ در جهان است که عمده کشورهای تولید کننده اتیلن گلیکول، آمریکا، عربستان، چین، کانادا، هند، تایوان، کره جنوبی و ژاپن می باشند.

ضد یخ صادراتی

ضد یخ صادراتی با توجه به آمار گمرک در 5 ماه منتهی به مرداد ماه سال جاری بیش از چند صد تن ضدیخ صادراتی از کشور صادر شده که عمده صادرات این محصول به کشورهای آذربایجان، لبنان، عراق و افغانستان بوده است. ارزش دلاری این میزان صادرات رو به رشد بود است و می توان از آینده صادرات این کالا امیدوار بود. خرید و فروش ضد یخ خارجی و صادراتی در بازار موجود می باشد و مورد معامله قرار می گیرد. صادرات ضد یخ در ایران به طور قابل توجهی انجام می شود و حتی نیز در سایت های اینترنتی انجام شده و برای خرید می توان با آنها ارتباط بگیرید.

فروش اینترنتی ضد یخ یکی از راه های خرید و فروش محصولات در فضای مجازی می باشد که با تقاضای گسترده ی کاربران فضای مجازی قرار گرفته است و این امید دهنده افزایش تولیدات محصولاتمان می باشد. امروزه با گسترش فضای اینترنت توان خریداری محصولات با کیفیت خارجی را از سایت های خارجی فراهم نموده است تا با سفارش این محصولات و با پرداخت هزینه آن در درب منزل استفاده نمایید. عرضه آنلاین ضد یخ برای صرفه جویی در زمان و دیگر هزینه ها نیز بسیار موثر واقع شده است. با شروع فصل زمستان یکی از کالا هایی که تقاضای دارندگان خودرو قرار میگیرد، مایعات خنک کننده موتور است که به اصطلاح با عنوان ضد یخ شناخته می شود که پرفروش ترین محصول نیز در فصول سرما می باشد. ضد یخ، یک ترکیب شیمیایی که مخلوطی از آب به عنوان پایین آوردن نقطه انجماد مایعات خنک کننده موتور خودرو به کار می رود.