با شوینده مری کی لکه های مبل منزل را از بین ببرید!!

پس از صحبت در مورد تفاوت بین مهره های لباسشویی و مواد شوینده لباسشویی و سناریوهای قابل اجرا، موارد زیر یک ماده شوینده لباسشویی با استفاده آسان و خوشبو برای همه است.

شوینده مری کی برندی است که همه باید با آن آشنایی داشته باشند، برندی قدیمی است که از کودکی مورد استفاده قرار گرفته است.

مایع لباسشویی طبیعی لیبی مستر از آنزیم های طبیعی برای تمیز کردن لباس ها استفاده می کند و در از بین بردن لکه های سرسختی مانند لکه های روغن و لکه های عرق بسیار موثر است.

مانند لباس های سفیدی که معمولا می پوشیم، زرد شدن و سفت شدن آن ها پس از شستشوی مکرر اجتناب ناپذیر است، اما پس از شستن با آن، اثری از زردی روی لباس ها نیست.

شوینده

دلیل اینکه می تواند اینقدر قدرتمند باشد این است که لیبی از فناوری محافظت از رنگ نانو استفاده کرده است و جلوه محافظت از رنگ عالی است.

در طول فرآیند شستشو، نانوذرات می‌توانند مولکول‌های رنگ جدا شده را محکم ببندند، آنها را احاطه کنند، رنگدانه را قفل کنند و از آلوده شدن مجدد لباس‌ها به رنگدانه جلوگیری کنند، بنابراین نقش بسیار خوبی در محافظت از رنگ و ضد رنگ شدن و محافظت از لباس دارند. رنگ اصلی

از طرفی منشا رایحه عطر لیبی مستر کم نیست، پودر لباسشویی طبیعی لیبی مستر توسط استاد عطر فرانسوی Calice تولید شده است.

این عطر از گل رز فرانسوی شرکت Grasse ساخته شده است، شایان ذکر است که گراس واقع در عرض های جغرافیایی بلند جنوب فرانسه، نه تنها پایتخت عطرسازی جهان، بلکه مرکز جوجه کشی استادان عطر است و گل رز می گراس بی نظیرترین، کمیاب ترین و مرتفع ترین آن است.

گل با کیفیت در Grasse، معروف در سراسر جهان. رزهای گراس فقط یک ماه در سال شکوفا می شوند و هر شاخه فقط یک گل شکوفا می کند.

Calice عطر را در بطری قفل می کند. هزاران برخورد الهام بخش و خلق عطر خالص ترین عطر رز این شوینده لباسشویی را بازیابی می کند.

این عطر گل رز شیک و لایه لایه است و ماندگاری طولانی دارد گاهی اوقات بعد از گذشت چندین روز باز هم می توانید بوی عطر را روی لباس خود استشمام کنید.