با این اختراع جاروبرقی رباتیک سامسونگ و سینما خانگی اسنوا با گاز هم کار می کنند

در 2 نوامبر 1936، بی بی سی یک مسابقه تلویزیونی الکترونیکی بین برد و EMI راه اندازی کرد و این دو سیستم را از کاخ الکساندرا توسط سینما خانگی اسنوا پخش کرد (به این مناسبت “اولین ایستگاه تلویزیونی عمومی، معمولی و با کیفیت بالا” در جهان نامیده می شود).

چند هفته بعد آتش سوزی آزمایشگاه های بیرد را ویران کرد. EMI پیروز اعلام شد و به انحصار منافع بی بی سی ادامه داد. bered هرگز واقعا بهبود نیافت. او چندین سال بعد درگذشت، تقریباً قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم را فراموش کرده بود و فقیر شده بود.

در سال 1932 درگیری بین RCA و Farnsworth به دادگاه کشیده شد و هر دو طرف مدعی اختراع تلویزیون الکترونیکی بودند. سال‌ها بعد در نهایت این دعوا به نفع Farnsworth صادر شد و در سال 1939 RCA قرارداد مجوز اختراع را با Farnsworth Television and Radio, Inc امضا کرد.

این اولین باری بود که RCA موافقت کرد تا حق امتیاز به شرکت دیگری بپردازد. اما RCA با توانایی تولید عالی و بودجه تقریبی روابط عمومی، توانست سهم بزرگی از اعتبار ایجاد تلویزیون را به خود اختصاص دهد.

در نمایشگاه جهانی 1939 در شهر نیویورک، سارنوف اولین پخش منظم الکترونیکی آمریکا را افتتاح کرد و اولین بار قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ را اعلام کردند و 10 روز بعد، در مراسم افتتاحیه رسمی، فرانکلین دی. روزولت اولین رئیس جمهور ایالات متحده شد که از تلویزیون پخش شد.

قبل از معرفی خدمات پخش عمومی، باید مسائل مهمی در رابطه با استانداردهای اولیه حل و فصل می شد، و این سوالات تا حدود سال 1951 در همه جا به طور کامل حل نشد. ایالات متحده نرخ تکرار تصویر 30 در ثانیه را اتخاذ کرد، در حالی که در اروپا استاندارد 25 شد.

همه کشورهای جهان از یکی یا دیگری استفاده کردند، همانطور که همه کشورها در نهایت استاندارد قطعنامه ایالات متحده 525 خط در هر تصویر یا استاندارد اروپایی 625 خط را پذیرفتند. در اوایل دهه 1950، تکنولوژی آنقدر پیشرفت کرده بود و تلویزیون آنقدر جا افتاده بود که زمان رسیدگی جدی به مشکل ایجاد تصاویر تلویزیونی با رنگ‌های طبیعی فرا رسیده بود همین موضوع باعث قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت شد.

 • منابع:
  1. Colour television was by no means a new idea
 • تبلیغات:
  1. آشنایی با ویژگی های کار آفرین موفق
  2. استفاده از فوم در صندلی چوبی
  3. شیک ترین مدل کاشی و سرامیک
  4. گل رز قرمز نمادی از عشق و محبت است