ایران پنجاه تُن خاک گچ طوس را به ژاپن صادر کرد!!

گچ های طبیعی و تزئینی طیف وسیعی از امکانات را برای استفاده یا تزئین دیوارها در سراسر خانه ارائه می دهند.

توده تزئینی آماده بسیار کارآمد و پلاستیکی است، که به لطف آن توسط آماتورها و سازندگان حرفه ای قدردانی می شود.

خواص و تطبیق پذیری خاک گچ طوس به این معنی است که مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر به جای کاغذ دیواری های تزئینی و گچ های طبیعی ساختاری منحصر به فرد و گودال های زیبا را انتخاب می کنند.

با ویژگی های گچ طبیعی و گچ های تزئینی مدرن آشنا شوید.

گچ های طبیعی حاوی مواد طبیعی همراه با پرکننده ها و اصلاح کننده های معدنی هستند که قوام مناسبی را ایجاد می کنند و کار با ملات را بهبود می بخشند.

این نوع گچ عمدتاً در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد، جایی که از جمله در موارد دیگر استفاده می شود در اتاق هایی با رطوبت بالا آنچه مهم است – گچ های طبیعی به گچ های رسی و آهکی تقسیم می شوند.

خاک

مزیت خاک رس نسبت به آهک وجود آن در سایه های مختلف است – هر دو در سمت گرم و سرد پالت رنگ رخ می دهد؛ از زرد، از سایه های قرمز، تا خاکستری.

با توجه به این ویژگی ها، گچ های سفالی روش مناسبی برای چیدمان اتاق ها و روش های تکمیل سطح هستند.

امکانات استفاده از آنها شامل عملکرد به عنوان پایه، تسطیح یا تکمیل گچ است.

خواص گچ رس سنتی عبارتند از؛جلوه زیبایی شناختی کامل، مقاومت در برابر عوامل خارجی و گذشت زمان، خواص انباشتگی – جذب گرما و دماهای پایین، توانایی جذب صداها از طریق یک بافت ناهموار.

این نوع گچ منشأ طبیعی دارد و هدف اصلی آن فضاهای داخلی است، این یکی از محبوب ترین انواع ملات ترکیبی از سنگدانه، آب و آهک است که ترکیب آن محصولی نهایی با خواص جهانی را به همراه دارد.