انواع روغن موتور شرکتی ایرانی و خارجی

در سال های اخیر روغن موتور به عنوان جزء مهمی برای وسایل نقلیه به شما می رود به‌ گونه ای که نبود آن می تواند مشکلات زیادی را برای وسایل نقلیه به وجود آورد. از انواع روغن موتور شرکتی می توانیم به روغن موتور 10W40, روغن موتور 5W30 و غیره اشاره کنیم. البته باید توجه داشته باشید که مشخصات روغن موتور برای سمند و پراید و غیره متفاوت است.

انواع روغن موتور شرکتی ایرانی و خارجی

نمایندگی بهترین مارک های روغن موتور در کشور

نمایندگی بهترین مارک های روغن موتور در کشوربرای شناسایی بهترین مارک روغن موتور در کشور ایران می‌توانید به سایت های مربوطه مراجعه نمایید و اطلاعات کافی را در مورد برند های تولید کننده به دست آورید.

برند های تولید کننده ی این محصول با تولید با کیفیت و مرغوب توانسته اند نظر مردم در سراسر جهان را به خود جلب کنند و به عنوان برند محبوبی شناخته شوند، به گونه ای که سالانه تعداد زیادی از این محصولات بسته بندی شده و به این کشور ها صادر می شود.

قیمت روز انواع روغن موتورهای ایرانی و خارجی

قیمت روز انواع روغن موتورهای ایرانی و خارجیقیمت روز انواع روغن موتور های ایرانی و خارجی به عوامل گوناگونی بستگی دارد که هر کدام از این عوامل به نحوی در قیمت این محصول تاثیر می گذارد.

یکی از مهم ترین این عوامل کیفیت روغن موتور می باشد یعنی هر چه کیفیت این روغن ها بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود و هر چه کیفیت کاهش پیدا کند قیمت آن نیز کاهش پیدا می کند.

از عوامل تاثیر گذار دیگر می توانیم به شرایطی که روغن موتور در آن تولید شده، افرادی که در ساخت آن نقش داشته اند، دستگاه های مورد استفاده برای ساخت این محصول، کیلیت مواد اولیه و غیره اشاره کنیم.

تفاوت کیفیت و کارکرد روغن موتور های موجود در بازار

تفاوت کیفیت و کارکرد روغن موتور های موجود در بازاریکی از ویژگی های روغن موتور تفاوت در کیفیت و کارکرد آن ها می باشد، یعنی هر یکی از این روغن موتور ها کیفیت متفاوتی دارند که متناسب با آن مورد استفاده قرار می گیرند‌.

همچنین کارکرد آن ها می تواند متفاوت باشد یعنی گروهی از این محصول برای وسایل نقلیه سنگین مانند کامیون و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و گروهی دیگر برای ماشین های پراید و پژو مورد استفاده واقع می شوند.

فروش روغن موتور در حجم های مختلف

فروش روغن موتور در حجم های مختلفبرای فروش روغن موتور در حجم های مختلف دو روش کلی وجود دارد. 

  1. در روش اول شما می توانید روغن موتور های خود را به فروشگاه های مربوطه که بدین منظور راه اندازی شده اند واگذار کنید تا این فروشندگان محوصل شما را به فروش برسانند‌.
  2. روش دوم برای فروش، فروش اینترنتی این محصول می باشد که شما می توانید سایت های مورد نظر خود را راه اندازی کنید و از طریق این سایت ها محصول خود را تبلیغ و به فروش برسانید.